wyszukiwanie zaawansowane
149 wyników w czasie 656 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: moja pasierbica

nieporozumienia, różnice zdań i gustów. Miałabyś problem gdyby Młoda pod nieobecność ojca zabrała pilota i chciała decydować za Was... ale tak, nie chce oglądać to trudno... nie dziw się, że ogląda wszystko jak leci z ojcem, bo po prostu potrzebuje z nim kontaktu. Ojciec wychodzi - kontaktu nie ma więc i TV staje

Re: moja pasierbica

a co byś zrobiła, gdyby to twój syn tak się zachowywał wobec ciebie? olej fochy. nastolatki tak miewają. w takich sytuacjach przykro lub niefajnie bywa nawet rodzonej matce, czy ojcu, tobie też może. ale nie masz raczej wpływu na jej odczucia, uczucia i pomysły na zachowanie. 17-latki się już

Re: łatwo powiedzieć

sadzie widzial to potrafil 2 godzin czekac na rozprawe i nie zamienic z nami zdania! Mimo, ze mama specialnie potrafila odejsc od sali gdzie miala byc rozprawa coby go qw razie czego nie rozpraszac.. A paradoks tego jest taki, ze jest wzorowym ojcem dla swoich pasierbow! Zas jego nowa zona mowila na nas

Re: łatwo powiedzieć

rodzicami to się po prostu wiedziało, coś tam słyszało, u mnie dodatkowo był komentarze dot. ojca i jego rodziny np. no tak a czego więcej się można było po nim spodziewać, lub przyrównywanie mnie do ciotki o której moja matka ma niepochlebne zdanie. Dzieciaki same mogą dojrzeć do tego jacy naprawdę są

Re: Urodzilam :)

, to akcja sie sama rozkreca (jestem pewna, ze gdyby mnie przyjeli w weekend, to po jakims czasie lezenia w szpitalu by sie rozkrecilo). Do pelnego rozwarcia bylo super, lecialam na samym gazie i mialam tak pyszny humor, ze myslalam, ze sie obedzie bez ZZO. Potem wymieklam, wzielam znieczulenie

Zdjęcia:

Re: no sorry, chciec to móc

W tym zwiazku jest pan + pani + dziecko. Nie ma innych dzieci. Naturalnie rozumujac powinni wrecz miec wiecej tego wolnego czasu dla siebie. A tu juz z jednym dziecieciem czasu brak. Swoja droga ciekawa jestem, czy gdyby rybkka, miala dziecko z tym panem, albo z poprzedniego zwiazku, to tez jej

Re: dooopa

dokladnie to samo co on wzgledem Ciebie tylko nie powolujac sie na dziecko a cokolwiek innego. Jesli pan otrzezwieje, ze cos jest nie halo - super. Jest grunt do rozmow na powaznie. Jesli zas pan uzna, ze uklad teraz dziala idealnie - to wniosek z tego taki, ze sorry ale nic z tego nie bedzie i lepiej sie z

Re: Nie daj się wrobić!

„robiła ze mną porządek”), oboje mieliśmy obowiązek być wobec siebie grzeczni i pomocni. Teraz nie wiem, czy po prostu moje nastawienie zaważyło na oczekiwaniach M w stosunku do mnie, czy on sam z siebie był taki mądry ale ja też niczego nie muszę. Wprawdzie jest wiele rzeczy czy spraw dotyczących

Re: poczucie winy, bo nie chce "obgotowywac" syno

pomoc u nich w domu. Ale mysle, ze gdyby tylko M wykazal troche inicjatywy, daloby sie to wszystko poukladac, bo chlopcy sa ogolnie w porzadku, zwlaszcza starszy. Z tym, ze wolalabym zeby to M ustalil z synami zasady weekendowego funkcjonowania zwlaszcza, ze bez jego poparcia i tak skonczy sie na

Re: Polecam "charaktery"

I tu się a Agnessam mylisz . Jeśli tak się dzieje jak piszesz to nie dziecko pogrywa twoim związkiem tylko facet pozwalając by takie zachowania miały miejsce . I według mnie świadczy to tylko o tym , że pan ten nie nadaje się do budowania relacji bez względu na to czy posiada dziecko czy też nie

Re: Znacie?

w wieku 19 lat i po prostu emocjonalnie "zaadoptowala" mojego ojca. I vice versa. Mysle, ze gdyby sytuacja ta nastapila dzisiaj, nie byloby tak rozowo. Moze - nie bedac poprawna politycznie - wtedy tak sie nie roztrzasalo sytuacji, nie rozdwajalo wlosa na czworo (co jest obowiazkiem, prawem macochy

Re: Jestem złą macochą...

formalność, bo i tak do tej pory decydowała o wszystkim, tak samo jak my podejmowaliśmy decyzje odnośnie Młodego, gdy był z nami. Odwołanie nie ma sensu, w sumie, gdyby ona faktycznie dbała o rehabilitację Małej, nikt by nie żałował. A jest jak jest - tylko na potrzeby spraw uaktywnia się. Masz rację

Re: Jestem złą macochą...

moja wina. Gdyby nie ja, to Młody nadal mieszkałby z tatą w W-wie i siedział teraz u kolegi i grał na komputerze. Po co mu zatem ojciec, jeśli chodzi o grę na komputerze, a nie o wspólne spędzanie czasu z tatą? A skąd jego ojciec by tu się wziął, gdyby nie ja? A Młody ma się dobrze. Matka

Re: zaduszkowo

O ile odwiedzanie rodziny taty rozumiem tak pozostale zachowania sa moim zdaniem bardzo niebezpieczne. A jak na to reaguje Twoj M? -- "..Langusta żywi się wyłącznie owocami morza; lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem

Re: Bez zmian

nie akceptuje faktu, że tata może być z kimś w związku. Z drugiej jednak strony, trudno wychowywać dorosłą już osobę, a wcześniej, będąc w związku z jej mamą raczej nie dało się "przygotować" jej na taką sytuację. No bo jak? "Dziecko, kiedy się rozwiodę z twoją mamą, musisz być przygotowana na to, że

Re: witajcie macochy

dziecko nie chodzi do szkoly publicznej? Tak z ciekawosci pytam bo przyznam jestem zdumiona. Pewnie wynika to z doswiadczenia bo ja jeszcze niedawno zarabialam polowe tego i 700 zl szlo mi na studia, 300 zl na mieszkanie a reszta szla na jedzenie i przejazdy (miedzy miastami) na studia, no i rachunek za

Re: witajcie macochy

Dokladnie w tej wypowiedzi pod katora podpielam swoja. Napisalas na tyle nie jasno ze mozna bylo wysnuac wniosek, ze alimenty powinny pokrywac i koszta utrzymania matki. I.. nie ja jedna tak to odczytalam. A napisalas dokladnie tyle, ze amilenty pokrywaja mniej niz 50% kosztow a gdzie w tym

1 2 3 4 5 6