4 wyników w czasie 10 154 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nie mogę zrozumieć, jak można nazywać ludzi,

. Jak jesteś taką humanistką, swórz fundację, albo sama fundnij temu menelstwu luksusy. Ja mam dość opłacania innych, którzy przy najlepszej okazji wsadziliby mi nóż w plecy, gdyby mogli tylko wyciągnąć na flaszkę. A pro pos, może doczytaj- piszemy tu o menelstwie, a nie biednych ludziach.

A może by tak SM zajęła się również

ćwokami, którzy nie potrafią parkować. Ile razy widzieliście parking, na którym mogłoby zaparkować jeszcze wiele osób, gdyby ciule/ ćwoczyny nauczyli się parkować i nie rozpychali się, patrząc tylko na swój czubek nosa.

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą,

jest tak wiele miejsc w naszym mieście, które miały być piękne i reprezentacyjne, a wyszło jak zawsze. Gdyby wszyscy inwestorzy (nie czekając aż oskubią łodzian z czego się da) realizowali swoje inwestycje do końca, mielibyśmy już piękne i interesujące miasto.

Zdjęcia:

Przecież te wszystkie obietnice

to była gra wyborcza, a teraz już mają nas w d..e. Tak jest zawsze. A do wszystkich krytykujących bohaterkę artykułu- jesteście beznadziejni. Jeśli piszecie, że to "wy" finansujecie ludzi w takiej sytuacji, to się zastanówcie. Gdyby tak rzeczywiście było, to (skoro jest taka wyrachowana