8 wyników w czasie 315 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: spor beznadziejny i do nieczego nie prowadzac

) > > Niepoważne jest powoływanie się na stan istniejący w dyskusji o stanie docelowym. Ale tak w zasadzie dyskusja to dotyczy parasolek ( to taka dygresja)... > Miastom europejskim układ komunikacyjny nie spadł z nieba, tylko go sobie przez lata stworzyły. Nam też nic z nieba nie spadnie. Nikt (w

Re: spor beznadziejny i do nieczego nie prowadzac

na resztę. Otóż gdyby w Łodzi było metro, to część ludzi jeździła by metrem. Automatycznie było by mniej środków komunikacji zbiorowej i indywidualnej na powierzchni. Tak więc Łódź i Monachium są niestety nieporównywalne

Re: Mieszkają w ruinie. Trzeba było nie płacić c

jakub_polewski napisał: > Tak, bo to co Ty piszesz jest sprzeczne z moją wiedzą na temat tego, o czym napisałem.A więc Ty nie możesz powołać się w mojej opinii na tę samą wiedzę. Ale to ty założyłeś ,że JA coś przyjąłem a priori ,a nie JA że TY. Nie możesz określać w jaki sposób

Re: Mieszkają w ruinie. Trzeba było nie płacić c

podobno na inwestycjach i specjalizował się w kontaktach z inwestorami a nawet go inwestorzy chwalili z te dobre kontakty z nimi. Ale podejrzewam ,że nie kłamał (namawiając do budowy bez WZ) po prostu plótł głupoty bo mu się tak wydawało (nie on pierwszy nie ostatni) > Tak, MPZP rzetelnie

Re: Gehromania - skok na kase - dokladnie

wyrazili zgodę na koncepcję. To przed wyrażeniem zgody powinni zastanowić się jaką kwotę miasto chce przeznaczyć na budowę i robić projekt pod kwotę albo dać sobie spokój .Tak to wygląda u inwestora który chce coś wybudować ,a nie sprawiać wrażenie ,że chce budować. > Konsultacje społeczne, gdyby

Re: ilość negatywnych opinii o tym CŁC świadczy o

Gość portalu: haha napisał(a): > jesli do mnie wpadlbym inwestor opowiadajacy o projekcie w takiej > formie i przy braku kultury, bo by zdanie nie skonczyl. rada i tak > ma duzo ciepliwosci. Ale on nie rozmawia z inwestorem tylko..ze wspólnikiem który sie na niego wypiął

Zdjęcia:

Re: Ciekawe jak kalifornijski projekt w polskiej

Gość portalu: FAN napisał(a): > bibliotekę UW w WArszawie projektował Budzyński . Gdyby projektował > CŁC nawet bym nie pisnął. Wspaniał polski architekt Czyli nie chodzi ci o to czy ogrody na dachu będą funkcjonować w naszym klimacie tylko ,czy zostaną dobrze zaprojektowane i