wyszukiwanie zaawansowane
485 wyników w czasie 247 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kilka refleksji

kościele... Paula kiedyś przekonywała, że w jej ślubie chodzi o to głównie, że ''to zwycięstwo miłości'' a ona nic a nic nie jest materialistką, tylko spełnia sobie swoje (materialne) marzenia. Ale nie czarujmy się... ręce w górę kto tu widzi to zwycięstwo?...a jeśli tak to czego?... Nawet filmik był

Re: Nasze przygody z firmą poligraficzną

zia86 napisała: > Teraz chyba znowu się nie zrozumieliśmy i Wy myślicie, że ja panu nie zapłaciła > m i w ogóle trzeba wyciągać ode mnie pieniądze za zlecenie a to nieprawda. My p > anu wysłaliśmy od razu całą kwotę zamówienia! Zapłaciliśmy całość z góry i tak > samo

Re: Problem z nietrafionym prezentem ślubnym.

- a gdyby tak autorka i jej mąż za pieniądze z "nietaktownego" ekspresu kupili sobie wymarzony zestaw odlotowych akcesoriów erotycznych??:P

Re: Problem z nietrafionym prezentem ślubnym.

A ja się zgadzam z Karenek - prezentów się nie sprzedaje, a jak się sprzedaje, to po cichu i tak, żeby to nigdy nie wyszło, bo po prostu nie wypada. Ja tam się nie dziwię, że cioci zrobiło się przykro - co prawda demonstracyjne opuszczanie mieszkania i wielka obraza to przesada, ale wydaje mi

Re: Rozważania pt.: druhny i drużbowie - po polsk

. W końcu każdy człowiek jest inny, inna uroda. A ta unifikacja rodem z Orwella to jakaś taka totalitarna jest. No i sprowadzasz swoją przyjaciółkę, indywidualność bądź co bądź, do roli dekoracji. Gdybym to ja była druhną, to pewnie bym się 4 razy zastanowiła, czy przyjąć propozycję druhnowania

Zdjęcia:

Re: Prezenty slubny- koperta..

Gdyby mi bliska koleżanka zasugerowała, że chce pieniądze to ok, ale jakby mi zasugerowała, że chce co najmniej tyle i tyle, to bym się zastanowiła nad tą znajomością głęboko, bo coś takiego jest dla mnie nie do przyjęcia, wesele to jednak nie składkowy sylwester. A jak się koleżanki nie lubi

Prezenty slubny- koperta.. (początek wątku)

wesela, aby sie zwracalo, a jak sie nie ma pieniedzy to sie nie urzadza weselicha i tyle! Rownie dobrze , moze sie tez przeciez zdarzyc tak, ze ktos moze przyjsc i nie dac im nic. Wszystko jest mozliwe...A ja zwyczajnie nie wiem ile mam dac pieniedzy, bo ona wymyslila sobie ze nie chce prezentow tylko

Re: Koperty

ja tylko jednej rzeczy tutaj nie mogę zrozumieć. skoro rodzice Zii "obraziliby się na zawsze", gdyby nie uczestniczyli w zakupach sukni ślubnej, to jak to się dzieje, że pozwalają jej tak po prostu spędzać wigilijny wieczór ze znajomymi, a nie w gronie rodziny? przecież 21 godzina to tak naprawdę

KIM JESTEŚ, ZIA ???

, błędy językowe i stylistyczne, brudne paznokcie itd itp... a Ty na to, że film i tak jest Twoim zdaniem świetny i już sie nagrywa na płyty... No to PO CO Ci były te opinie??? Przecież jeszcze jest mnóstwo czasu, wszystko to jeszcze można poprawić skoro zależy Ci aby wszystko dograć na tip-top. 3

Re: Save the date

Wielkie dzieki za odpowiedzi. Zia - kartka bedzie tak wygladac - drukujemy tylko biala czesc na grubym papierze, przyklejamy to na papier, który moze bedzie troche ciemniejszy niz tutaj, po drugiej stronie beda tylko nasze monogramy. pinkmoney - ja tu sie skupiam na wersji polskiej, a okazuje

Re: Pomoc

jedynka ładna, dwójka taka sobie, natomiast trójka byłaby cudna, gdyby dół był całkowicie prosty, najlepiej wąski, a nie taka bombka. -- fotoforum.gazeta.pl/5,2,inaa1.html

Re: Nasz trailer/save the date

Być może narzeczonemu odpowiada ogólnie bycie "pod butem", tak się zdarza. szkoda tylko, ze na filmie std w ogóle go jakby nie było! jest zia, zia, zia. a przecież to nie jej ślub, tylko ich. nie wiem, może się czepiam, ale jak dla mnie, to to niefajne. rodzina narzeczonego raczej sie z tego std

Re: Jest mi przykro, zamist niej...

wybieranie kolorów przewodnich i zakup kiecki w Barcelonie. :] A że Zia dzieli się z nami każdym szczegółem, widać taką ma potrzebę. I IMO niekoniecznie chodzi o doradzanie, ot są ludzie którzy dużo i chętnie o sobie piszą. BTW czekam na fotki STD, wciągnęłam się w te Twoje przygotowania. :)

Re: Garnitur ślubny

doxi_mara napisała: > oj nie kazdy facet ma ochote wyskakiwac w "slubnym" garniaku, z kamizelkami, mu > chami, etc Bardzo mozliwe.Domniemam jednak, ze w niektorych przypadkach tak jest bo pan mlody ma zakodowane, ze ma sie ubrac skromnie i prosto, bo to panna mloda ma blyszczec i

Re: protokół przedmałżeński - dokumenty

wczesniej; wazny jest tak naprawde odpis chrztu ktory ma byc wazny w dniu spisywania protokolu :) -- "..Langusta żywi się wyłącznie owocami morza; lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem..." erillsstyle.wordpress.com/

1 2 3 4 5 6