8 wyników w czasie 297 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wielki czlowiek

? A moze wielki czlowiek robi co chce, he? Ty tego nie wiesz, ale Kohl dokladnie tak myslal i mysli. Chociaz go Merklowa na Nobla nie zapodala. PF

Zly i dobry policjant (początek wątku)

ze nas chca wszyscy wyrolowac (gdyby chcieli rolowac nie dotowali by Polski), po co taki opor stawiac jakby to dzisiejsza Europa byla winna rozbiorom, atakowi z 39 roku, paktowi Ribbentrop-Molotow, pozyczkom Gierka i wypadkowi Kubicy... Trzeba chyba dotacje przeznaczyc na wizyte tego czy

Re: Centrum gravitas

"Sarkozy przegra wybory parlamentarne? Nici? Szopka?" Po pierwsze nie sadze, zeby przegral. Po drugie, jesli przegra to bedzie cohabitation. Z prezydentem o duzej wladzy gwarantowanej przez konstytucje. A w koncu, gdyby tak sie stalo to bedzie tak jak u was (prezydent nasz kongres wasz

Zdjęcia:

Re: 1968 - poronione interpretacje jasia

, to jest to. Tylko, ze spoleczenstwa jakies autorytety musi miec. I sa tez granice wolnosci. Wolnosc seksualna? bardzo dobrze (ktoz z niej nie korzystal) ale nie pedofilia. Wolnosc slowa i przekonan? bardzo wazna sprawa, ale nie strajk zanim sie zacznie rozmawiac. A tak to we Francji jest

Wybory w perspektywie (początek wątku)

Mamy nowego prezydenta we Francji, jedni sie ciesza inni smuca a jeszcze inni protestuja. Ale te wybory byly bardzo rozne od poprzednich. Chocby (albo i przede wszystkim) dlatego, ze podmiotami byli ludzie generacji 50+ jakich na forum wiele (sam do nich naleze). I warto sie troche nad

Re: A ja tam we wszystko nie wierze...

Nie i tak. To bylby wielki upadek prestizu porezydenta gdyby Chiraka pociagneli za to czy tamto. Jest za amnestia tym razem. Co do ulicy masz racje to jest défi. Jakos trzeba bedzie te reformy przeprowadzic. Ale Sarko komunikuje lepiej niz Juppé. PF

Widzisz Rattler

ja ma taka slabosc, ze mam zasady. Juz duzo klopotow w zyciu przez to mialem, ale coz. Jest sie takim jakim sie jest. No wiec moje zasady sa m.in takie, ze ludzie sa rowni, bez wzgledu na rase i miejsce zamieszkania, itp itd. Rzeczywiscie daje to wrazenie naiwnosci, ale nia nie jest

Technologie? Jaka technologie?

reaktory czernobylskie? a moze elektronike z Nowosybirska? Prawda jest taka, ze ich technologia jest slaba. Przodujaca jest jedynie w technologii kosmosu i, byc moze, w technologii militarnej. Rosja to jest kraj o slabej mysli technicznej. O ekonomii bliskiej tej Arabii Saudyjskiej. I