wyszukiwanie zaawansowane
875 wyników w czasie 2 105 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jeszcze jedno ...

I jeszcze o szowiniźmie - dopóki odbywa się on na poziomie wzajmnego nabijania > się z przywar płci przeciwnej to ok, gdyby wszyscy byli tak poprawni polityczni > e to w końcu umarlibyśmy z nudów. Popatrz, a mnie nie bawia szowinistyczne zarty i jakos nie cierpie z powodu nudy

Jeszcze jedno ...

wielką klasą, żeby nie dawać dużo mniej zarabiającej żonie do zrozumienia, że jest gorsza (ba, a nawet traktować ją jako kogoś lepszego od siebie). I jeszcze o szowiniźmie - dopóki odbywa się on na poziomie wzajmnego nabijania się z przywar płci przeciwnej to ok, gdyby wszyscy byli tak poprawni

Re: czy takie sa wszystkie babcie??

nawet dwie godziny takiego zachowania może być problemem. Gdyż jak się > domyślam, to niej jest pewnie tak, że weźmie i zabawia dziecko, ale jeszcze chc > e by wszyscy dookoła to podziwiali i dzielili z nią zachwyt nad nim. A to może > być po prostu męczące. Chyba jedyne co pozostaje to

Re: czy się wtrącać?

gwarantuje wieczności związku. Ciocia dała (darowizna) pieniądze na to konkretne mieszkanie dla mojego partnera. Wtedy jego ustalenia z mamą były takie, a było to ponad 5 lat temu, że to mieszkanie już będzie jego, a jak brat zacznie w końcu pracować, tak żeby utrzymać sam swoje mieszkanie i siebie, to

Zdjęcia:

Re: prezenty od ojca a przynoszenie ich do domu..

takiego obowiązku, ale czy to o obowiązek chodzi w tej sytuacji? Syn otrzymuje prezenty od rodziców ojczyma(obcych dla niego ludzi). Jakby się czuł gdyby "dziadkowie" przynieśli prezent tylko jego siostrze, a jemu nie? Byłby zadowolony, że siostra ma taki dobry kontakt z dziadkami? Dobrze, Haniu, że

Re: prezenty od ojca a przynoszenie ich do domu..

Waszych zwyczajów ( kupowanie wszystkim prezentów) nad obyczajami męża. Myślę, że jest to bardziej odprysk większego procesu, jaki toczy się między Panią a Pani byłym partnerem. Wasz zwyczaj jest miły i nich tak trwa. Dzieci z czasem dostrzegą i wybiorą, który wolą. Sytuacja z dziadkami też nie jest

Już nie mam siły!!! (początek wątku)

sporo wyrzeczeń i łez to się zmieni,a mój mąż....nie jestem tego pewna czy to nie puste słowa. NIE MAM JUŻ SIŁY tak żyć,ciągle w lęku,obawie,strachu,ciągle na tabletkach uspakajających,ciągle czekając i siedząc jak na minie.Rozwód nic mi nie da,nie mam dokąd pójść,mamy wspólne mieszkanie

Spierdzielone święta (początek wątku)

. oczywiście wyszłam tak jak było umówione... Ale może zacznę prologiem - parą jesteśmy kilkanaście lat, dwoje dzieci, zwiazek z grubsza udany choć zdarzają się wielkie afery a potem ciche dni... Nigdy - od tych kilkunastu lat nie byl na Wigilii u moich rodziców, godziłam się na to bo jechal do swoich synów i

Re: czy to takie ważne....?????????

zwróciłabym pewnie uwagi gdyby nie fakt, że ona był niższa ode mnie (mam 170 cm), więc on musiał być naprawdę niski... i co? no właśnie nic, fajnie wyglądali oboje -- Early to rise, early to bed, makes a man healthy, wealthy and dead Tak, ale o co

Re: Nie wiem jak ratowac to malzenstwo (dlugie)

, ze to niewinne nie jest, kazdy reaguje inaczej. > > Mowicie adwokat. Boje sie, ze prawnik mnie wysmieje, zlekcewazy, bo przeciez ni > e ma zadnych dowodow zdrady. Zapisow czatow nie posiadam, a maile sa dosc niewi > nne i o niczym tak naprawde nie swiadcza. To cala otoczka calej

Re: Nie wiem jak ratowac to malzenstwo (dlugie)

Piszesz, ze ci to przeszkadza, ale nic tak naprawde z tym nie tobisz i dajesz sie manipulowac, bo on to robi wmawiajac ci, ze masz paranoje oraz ze on nie utrzymuje kontaktow z ta osoba. Skoro ciebie wyrzucil z portalu a ona tam nadal jest i z nia pisze no to dziwczyno chyba wszystko jasne

Re: ferie z dzieckiem męża z pierwszego małżeństw

No tak, gdyby to Twój ojciec Cię zostawił też byś pewnie piała z zachwytu jaki odpowiedzialny, że się skoncentrował na nowej pani i rodzinie a nie na jakiejś tam córce. Rozwód się bierze z małżonkiem, nie z dzieckiem. Rodzicem jest się całe życie. I chwała autorce wątku, że to rozumie.

Re: Święta...

zaprosiłyśmy całą rodzinkę na wigilię ( razem 13 osób). Moja rodzina jest wspaniała każdy coś zrobi i Wigilię spędzimy w miłym gronie. Nie będą dla mnie bardzo radosne ale chcę żeby Madzia poczuła ich radość tak jak ja kiedyś w jej wieku. Pragnę żeby była szczęśliwym dzieckiem mimo wszytko, a ja

1 2 3 4 5 6