wyszukiwanie zaawansowane
550 wyników w czasie 966 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Porsche - nowy, "spektakularny" model

nawet gdyby wypuścili samochód o dizajnie psiych genitaliów, modelem jazdy nocnika i napędem odbytowym na przedniego żołędzia, to i tak Richard Hammond kupi od razu i sie bedzie podniecał az do kolejnego wyciągacza kasy do firmy ze Stugarttu :D Sorry za tego posta, ale sylwester jest a ja na bani

Re: Czy 140 km/h nas zabije?

Ci, którzy tak się rzucają i narzekają oraz mają czarne wizje dotyczące zwiększenia dopuszczalnej prędkości to niedzielni kierowcy, którzy do podróży na mszę szykują się psychicznie od piątku. Bo nie jeżdżą po świecie i nie mieli nigdy do przemierzenia trasy po ponad 1000 km, a podróż z Warszawy do

Re: Czy 140 km/h nas zabije?

Każda zmiana czegokolwiek w tym kraju powoduje lawinę narzekań. I co ciekawe zawsze znajdzie się "specjalista"- specjalnie "prof. dr hab. inż itd itp. " który autorytatywnie stwierdza że będzie źle ponieważ on tak twierdzi. A gdyby obniżono limit prędkości do 120km/h na autostradach? Oczywiście

Re: Ambitne Suzuki Kizashi

Gdyby: 1. samochód kosztował tyle co Octavia, Mondeo czy Insignia, 2. gdyby miał silnik max 2 litry i ze 150 - 200 koni, To może miałby szansę. A tak to egzotyczny, niebiańsko drogi japoński złom. Suzuki musiało chyba totalnych kretynów wynająć do reklam. Jak można taki złom porównywać do

Zdjęcia:

Re: Citroen C4 | Pierwsza jazda

modele klas wyższych, a nie niższych. TYLKO GŁUPAWE FRANCUZKI MOGŁY POPEŁNIĆ TAK KARDYNALNY BŁĄD MARKETINGOWY I WIZERUNKOWY.

Re: Serwisowanie w ASO

"serwisantowi". Może ktoś powiedzieć - "ale jaką masz gwarancję, że naprawi ci dobrymi częściami a nie zamiennikami tandetnymi?" Odpowiedź - dokładnie taką samą jak w ASO (abo to mało słyszałem o "nowych" w rzeczywistości zamiennikach albo po regeneracyjnych częściach montowanych w ramach serwisu). Zresztą z

Re: 111 mln Volkswagenów

marek, tylko przejmuje istniejące i doprowadza je do największego w ich historii rozkwitu. Bentley od czasu swoich sukcesów w Le Mans nie miał się tak dobrze, jak obecnie, Bugatti też odrodziło się z popiołów i ma się świetnie, w przeciwieństwie do dziesiątków podobnych pomysłów, które padły chyba bez

Re: Motodziennik: A1 w opałach

ze stajni VW. Gdyby nie było bajek o wielkiej sprzedaży, nikt by się z tego samochodu nie podśmiewał, a tak już na początku kariery dostał stempelek nieudacznika. Passat też jest w porządku i ma miliony zwolenników, którym nie przeszkadza brak polotu kupowanego środka transportu, dopóki wierzą w jego

Re: Polacy robią karierę za granicą

@F16 mechanic - to jeszcze nic. Ja jestem serwisantem pralek i lodówek, gdyby nasze wojsko nie było tak skorumpowane to ja i chłopaki z mojej zmiany pracowalibysmy przy myśliwcach zamiast tych cieniasów co nie potrafią oleju zmienić bez wzywaniu serwisu z USA za grube miliony dolarów. ps. a swoją

Re: Polacy robią karierę za granicą

smieszy mnie to, ze uwazacie ze R Kubica ten onboard to przyspieszone Tak sie skladam, ze jestem mechanikiem F16tek. piloci na F16 odkrecaja zdaniem duzo lepsze czasy reakcji na symulatorach(bo to latwiej stwierdzic). Kiedys nawet byl tekst, ze gdyby F1 nie byla tak skorumpowana to najlepsi goscie

Re: Rząd nie ma pieniędzy, więc na razie zapomnij

oo, powyzej widac, ze wiochmeni z awansu spolecznego dorwali sie do kompa- wszedzie wpieprzą smolensk. Najszczesliwsi by byli, gdyby Prezio 10 kwietnia wyladowal na ich glowacha a nie gdzies w rosji-przezyli by chwile slawy- a tak; musza nadrabiac swoje niepowodzenia i wylewac swoje zale anonimowo

Auta z kratką to jakiś dziwoląg

za 600 kafli to jest to luksus czy narzędzie pracy? Jak jest hydraulikiem to luksus, ale jeśli zajmuje się wynajmem limuzyn to już nie za bardzo? A prezes Orlenu powinien być wożony Passatem kombi w dieslu, czy ma prawo jeździć Mercedesem? Granicy nie da się ustalić. > A jeśli tak to bardzo

1 2 3 4 5 6