wyszukiwanie zaawansowane
177 wyników w czasie 341 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Lincz w internecie za brutalne znęcanie się n

Gość portalu: zzzz napisał(a): > Zwykła głupota nieletniego i nic więcej. Oburzenie mocno przesadzone. Jak tobą będą walić o ścianę, to ewentualne oburzenie będzie mocno przesadzone. Reakcja na katowanie bezbronnego zwierzęcia jest jak najbardziej adekwatna. >Gdyby chodziło o

Lincz w internecie za brutalne znęcanie się nad...

. Prawdopodobnie gdyby nie agresywne nagłośnienie sprawy w internecie polcja długo "szukałaby" sprawcy, a w końcu umorzyła postępowanie. Nie tak dawno koło szpitala w Rudce został brutalnie zakatowany na śmierć kociak (mężczyzna tłukł nim o chodnik i o ścianę). Sprawca jest znany, jest świadek zdarzenia

Re: Policja a crossy

terenie (czyt. lasy, góry). Rozumiem, że tego rodzaju zachowania są wg Ciebie nieszkodliwe tak długo, jak ktoś osobiście nie zalezie za skórę? Czyt. crossowiec bujający się po nielegalnych terenach jest OK do momentu, do kiedy nie podjedzie do mnie na szlaku i np. nie nabluzga, że trasę blokuje? Jednym

W temacie korytarzy migracyjnych..............

dostali na zimowy czas przepustek od doktorów z Olszówki,a być może liczą ropuchy w zamarzniętej kałuży na trasie FIS na stokach Skrzycznego. Jak zwał tak zwał na te chorobę lekarstwa nie ma, znaczy się na walenrodyzm ekologiczny. Wychowałem sie jako narciarz w Zwardoniu dojeżdżając z Bielska ciufą

Zdjęcia:

Re: Autonomia i mlodzi gornicy emeryci

masz racje mcmaxim, ale ja pije do internautow, ktorzy twierdza, ze autonomia sama sobie utrzyma tych "emerytow"...nie utrzyma...zwyczajnie weź kalkulator i policz ile taki gornik powinien odkaladać na ZUS i ile lat pracowac, by otrzymać przez kolejne 20-25 lat tak wysoka emeryturę... Naturalnym

Re: Autonomia i mlodzi gornicy emeryci

PS. Gdyby w 1990 roku zrobiono porządek z ubezpieczeniami społecznymi i wprowadzono dla nowozatrudnianych obowiązek drugiego filaru już wtedy,m a np. teraz tylko i wyłącznie prywatne ubezpieczenia, to nawet byś się nie zająknął. Ale to władza III RP tak wszystkimi pogrywa.

Najwięcej pieniędzy pójdzie na drogi i komunika...

przedzierać przez całe miasto. Nie sztuka machnąć ścieżki na szerokim chodniku (i tu też błąd w sztuce bo na Bystrzańskiej ścieżka rowerowa poprowadzona jest przy płocie - samochód wyjeżdżający choćby z bramy posesji musi wystawić cała maskę aby zobaczyć czy nie jedzie rower, a gdy już wystawi ścieżka jest

Re: Jupitery zaświecą dla piłkarzy BKS-u. Na jede

bylo w 3ciej lidze a BKS u progu ekstraklasy, zdanie mialbym inne, > ale tak.... zdanie miałbyś takie samo, tylko nazwy by się zmieniły. ja wiem, że teraz jest czas szybkiej, dużej forsy, ale popatrz na Polonię Warszawa (nota bene gra tam jeszcze nasz chłopak pozdro): jest sponsor, działacze

Re: Jupitery zaświecą dla piłkarzy BKS-u. Na jede

srodkach trzeba inwestowac w siatke a nie w pilke. Pilke zostawcie TSP albo poszukajcie sobie sponsorow. Gdyby to TSP bylo w 3ciej lidze a BKS u progu ekstraklasy, zdanie mialbym inne, ale tak...

Re: RAŚiści ??

Gość portalu: z Bielska-Bialej napisał(a): > > PS. Ciągle mi nikt nie odpowiedział, dlaczego po połączeniu miast w 1951 > roku c > > ałość rozstała włączona do woj. katowickiego a nie krakowskiego, skoro ju > ż wted > > y byłą taka przewaga ludności i

RAŚiści ??

> PS. Ciągle mi nikt nie odpowiedział, dlaczego po połączeniu miast w 1951 roku c > ałość rozstała włączona do woj. katowickiego a nie krakowskiego, skoro już wted > y byłą taka przewaga ludności i kształtowała się nowa świadomość? ;-) Bo wtedy nikt nie pytal ludnosci

Re: nie tylko Stan tak twierdzi

! Innymi słowy: i tak źle, i tak nie do końca dobrze; kompromis w tym przypadku powinien był polegać na wyborze mniejszego zła: wg mnie zachowaniu walorów krajobrazowo-przyrodniczych!

Re: Tęczowe bloki na największym osiedlu w mieści

Gdyby to było w Łowiczu i naprawdę inteligentnie komentowało lokalny folklor (z naciskiem na "inteligentnie"), to efekt byłby może ciekawy i kwalifikował się na sztukę w przestrzeni publicznej. A tak - chory sen kogośtam.

Re: przesadzacie

Nie widziałam całego osiedla, ale sądząc po fot. ilustrującej art. nawigacja kolorystyczna tu nie zadziała, bo bloki są podobnie infantylnie pasiaste, z drobnymi różnicami. Może gdyby każdy blok był w kilku odcieniach jednego koloru (mieszkam w zielonym/fioletowym itp.)? A tak bałagan estetyczny i

Nie przerazaj mnie...

sluzbie zdrowia personel sredniego szczebla, czesto slabo wyedukowany (w porownaniu np. do wiekszosci lekarzy). Tak jak wsrod pielegniarek, popularne sa tam roznego rodzaju bajki, ktore - gdyby chciec opierac na nich terapie - nie roznilyby sie niczym od np. konchowania uszu. Ty powtorzylas jedna z takich

....

mu zapobiegać. Niestety tak nie jest. NObla dostanie ten, któremu uda się to jako pierwszemu. Dyskusje co do doboru właściwych terapii toczą się nie od dziś pomiędzy terapeutami, lekarzami i samymi rodzicami. Też nie ustalono o ile mi wiadomo, że jest jedna i niezastąpiona. Autyzm to nie choroba na

1 2 3 4 5 6