wyszukiwanie zaawansowane
385 wyników w czasie 327 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A moze nawet mialbys i racje ....

, zarobkow, pracy, edukacji w USA i tyle. Jawnie i wprost wszystko bedzie do wgladu. Tak to wygladalo w sprawie Andrzeja Czumy, ktory rowniez myslal ze zyje w latach piecdziesiatych a nie w erze globalnej wioski ... NA dzis mi sie nie zgadza wiele rzeczy juz na pierwszy rzut oka. Facet pracowal w USA jako

Re: Bajania Henryka

żużel, a może to on jest coś winien klubowi? Glucklich w Szwabi pierd...li o tym że Polonia go olała, a on taki wierny był, nawet gdyby nie pech zdobyłby 6 razy Mistrza Polski gdyby nie te kutasy Kosek i Kasa ( jak czują się rodziny tych żużlowców - akie oskarżenia - sprawa nadaje się do sądu z

Projekt rynku: rewitalizacja, czy dewastacja?

parkingów w rejonie Starego Miasta, a jest przecież kilka rozwiązań. To wszystko współgra z deklaracjami pana Prezydenta Rafała Bruskiego, który zapewniał i zapewnia o zakończeniu bylejakości, o wsłuchiwanie się w bydgoską wrażliwość. Gdyby jednak decyzje zapadły o upiększaniu Bydgoszczy scenografiami

Zdjęcia:

Dookoła Polski na dwóch kółkach :D (początek wątku)

Witam! Wpadłem na pomysł, aby wybrać się rowerem dookoła Polski na rowerze:). Tak jak czytacie na rowerze, długość trasy to ok. 3530 km :) Chciałbym to pokonać w ciągu 20 dni, ok 180 km dziennie! Planuję jechać gdzieś w lipcu 2011r. Chciałbym to nagłośnić w lokalnych gazetach ,a nawet mediach i

Re: że trzykrotnie odbyła stosunek płciowy ze sta

parze blogoslawienstwo? Mam. Nawet dwie :) Cała sztuka polega na tym, żeby córkę wychować tak aby nie musiała szukać biskości u jakiegoś podstarzałego lovelasa. Nie jest to wcale takie trudne, uwierz mi :) Gdyby jednak się wydarzyło to napewno bym nikogo nie kastrował, ale również oszczędził bym jej

Re: W autobusie z bezdomnymi? Brzydko pachnie

przewozu przedmiotów "niebezpiecznych i cuchnących" więc bezdomni nie mają prawa jazdy ze swoimi śmierdzącymi ciuchami tym bardziej że i tak nigdy nie kasują biletów, ja jak jadę komunikacją i trafi się jakiś śmierdziel to zawsze podchodzę i grzecznie oznajmiam że jak nie wysiądzie na następnym przystanku

Re: Petycja w sprawe S5

gdyby to było z Torunia to marszałek już dawno by lobbował. Tak wylobbował juz most zamiast s5 a teraz dworzec pkp zamiast dworca w Bydgoszczy Nigdy więcej dwumiasta srasta

Re: Ewa Mes podpadła Metropolii Bydgoskiej. Za co

tego. Zastanów się dlaczego tak blado wygląda w rankingach nasze województwo, a tak dobrze Toruń. Rozumiem, że podoba się to tobie, tak jak zadowolona jest pijawka, która przyssie się do dawcy. Widziałeś kiedyś jednak pijawkę, która mówi gdzie ma płynąć ryba? Co do Metropolii Bydgoskiej, to nawet nie

Re: Podregion bydgosko-toruński w ekstraklasie

irizar napisał: > Idźcie po prostu > swoja drogą. Tak nie lubicie Bydgoszczy, Poszlibyśmy chętnie gdyby Bydgoszcz nie zaczęła zabierac Toruniowi od 1945 roku. Wtedy wszystko się zaczęło i dlatego tak nie lubimy Bydgoszczy. Oddać do Torunia Urząd Wojewódzki, który bydgoscy

Re: Radio PiK pod nadzorem

Chciałoby się rzec, że jaki nadzór takie radio, niestety prawda jest inna. Ów nadzór to tylko zwyczajna fasada, "parę groszy" i odrobina prestiżu dla swoich, a w rzeczywistości jest tak samo jak z TVB. Władza jest tam gdzie są pieniądze. Podziękujmy panu senatorowi i innym, którzy zawarli taki

1 2 3 4 5 6