4 wyników w czasie 109 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Prezydentura nie jest zawodem to puchar przec

Myślę,że gdyby Wrona posiedział teraz trochę w kącie i popracował, ale tak naprawdę popracował na rzecz miasta, jako jakiś urzędnik,czy wykładowca na którejkolwiek uczelni,gdyby pokazał,jak się zmienił,oczywiście jeżeli wogóle potrafi się zmienić, to może zyskałby jakieś uznanie w oczach

nie dobrze z tobą Trael

,jak obowiązki,które w ramach pełnienia funkcji prezydenta Wrona,tak ,jak każdy inny na jego miejscu człowiek powinien zrobiż. Z tą jednak różnicą,że gdyby kto inny był na jego miejscu,zrobiłby o wiele,wiele więcej.Ale cóż Traelu,jesteś tylko bezradny,więc krzyczysz.

Re: Marszobieg w Olsztynie

Częstochowy, dystans i forma biegu niezobowiązująca do wcześniejszego przygotowania tak że dzięki temu udało namówić się kilku znajomych, jednak zdecydowanie lepsze były ich wspomnienia gdyby biegli rok temu.

Zdjęcia:

Re: Huta: zapłacimy wam, jeśli odejdziecie z prac

dostanie niech czasami się nie przyznaje że takiego głupoty pisał bo długo nie popracuje.Nie wiem czy to zawiśc głupota ludzi że tak piszą, nie pracujesz na hucie nie pisz nie wiesz jaka jest sytuacja nie pisz . Jestem pewien że gdyby huta upadła to by była radośc u nie których ale tak nie będzie