wyszukiwanie zaawansowane
710 wyników w czasie 598 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szopka z płodami

dostają. Z narodzeniem. A gdyby nie Pani Macica nie byłoby Cię na tym najpiękniejszym z światów, więc może tak trzymaj buzię? Ani Twojego brata. -- Ale i Joasia coś dostanie

Re: (Nie) zdaje jak baba

sabinac-0 napisała: > Dlaczego zatem ty, widzac wypadek, zamykasz oczy i wciskasz gaz? To też zobaczyłaś we śnie? Jak mi kobieta mówi, że się jej przyśniłem, zwykle pytam: "i jak, dobrze było?". > Tak jak swego czasu slabsze wyniki murzynskich dzieci w szkole. :D Nie "swego

Re: Femen dotarł do Polski

Ja bym się chętnie przyłączyła gdyby przyjechały tutaj na marsz taki jaki odbył się w USA na rzecz równego traktowania nagości męskiej i żeńskiej. Bo tu nie wiem czy by się znalazły odważne a i ja sama bym się nie odważyła ale w grupie tak.

Zdjęcia:

Re: KSzczuka w 'Top Model'- zmowa milczenia?

antyfeministycznych pozycjach. Tyle, ze termin antyfeminizm to chyba nie padl. Ale OK, skoro uwazsz, ze Bielinska nie manipulowala, stosujac ta zonglerke, to moze przyjrzyjmy sie kazdemu zdaniu Szczuki z osobna. I tak np. nie widze nic niewlasciwego w stwierdzeniu: "Twoje oczy nie uczestniczą w tym bólu. W tym

Re: KSzczuka w 'Top Model'- zmowa milczenia?

. > > *To zalezy w jakim towarzystwie, bo "blagam, nie rozbieraj sie juz, bo wygladasz jak facet" jest jednak zartem, a przynajmniej moze byc. Co do dwoch pozostalych to najpierw musialabys sprecyzowac, czy dokladnie tak brzmialy wypowiedzi czy tez byly one "w rodzaju". Bo ze nie padly w odcinku ze Szczuka

feminizm - czas z tym skonczyc natychmiast

Wspoludzial kobiet w tworzeniu dobrobytu? Smiechu warte. Gdyby wszystkie kobiety nie poszly do pracy - swiat by tego nie zauwazyl. Wspoludzial kobiet w tworzeniu nauki? Rechotu warte. Kobiety zdobyly 1/100 nagrod nobla. Demograficzne samobojstwo zachodu? Kobiety sa tak zajete karierami

Re: Gdyby Misiu nie byl konserwa i mial wyobrazni

No i widzicie jakie feminskie zycie jest latwe. On w ciebie nozem a ty w niego paragrafem. On w ciebie paragrafem a ty w niego nozem. Tak trzymac.

Re: Gdyby Misiu nie byl konserwa i mial wyobrazni

sabinac-0 napisała: > Dosc pospolita cecha - rozne prostaczki uwazaja sie za tak niesamowicie "mondry > ch", ze czuja sie uprawnireni do dyktowania innym, co maja robic. > Wrecz moznaby opisac to jako "syndrom misia". :) Chamstwa ciąg dalszy. Niestety, zupełnie chybionego, bo to

Re: czy ktoś jest BZW?

stereotypach w nich zawartych.Mam w rodzinie taką jedną kuzynkę ,która zupełnie szczerze przyznała,że gdyby tak świadomie miała zdecydować się na posiadanie dzieci to albo by się nigdy na to nie zdecydowała,albo miałaby dzieci w wieku lat czterdziestu.Też była to wpadka,niedobrane małżeństwo ,a teraz rozwód

Re: czy ktoś jest BZW?

A no nie ma się do czego pchać- ja tak uważam, Ty tak uważasz i wiele innych osób tak uważa. Choć są kobiety, które o tym marzą i dobrze- niech spełniają się w roli matki jak najlepiej jeżeli tego chcą. Niestety wciąż jest pełno kobiet, które chcą czy nie chcą- muszą być w roli matki... Wpadek jest

Re: Jest odwrotnie...

> miejskiej w Wawie. > *Czyli gdyby babcia miala wasy... :) > Polskie społeczeństwo staje się antyklerykalne (nie ateistyczne) w rozmiarze ka > rykaturalnym, co akurat w Polsce dotyka wielu dziedzin. Ta taka sama jakośc ant > yklerykalizmu jak jakość wyższego wykształcenia zdobywanego

Wiesz kto to jest fanatyk?

To taki gość, który mając IP kociej_nogi dzwoni do kumpla, by dostać namiary. Potem urywa nodze łeb. Gdyby taki fanatyzm był państwowotwórczy, to bys miała islam, a w nim jedyne, co wolno by Ci było robić, to trzymać gębę na kłódkę. Zatem odróżniaj folklor od fanatyzmu żeby - w razie czego - umieć

Re: Dla chłopca lego, dla dziewczynki zwierzaczki

od tego jak będą reklamowane. Domyślam sie, że gdyby targetem marketingowców byli ludzie wyłącznie tacy jak np,. ja i Ty, to musieli by oni porzucić 95% swojego warsztatu który budzi moja i Twoją wyłącznie irytację i efekty ich pracy wyglądały by zupełnie inaczej. Zatem to nie jest tak, że marketing

Re: Dla chłopca lego, dla dziewczynki zwierzaczki

> Nie dziwie sie, ze tobie jako mezczyznie sie tak wydaje. Tak uprano twewoj mozg > od urodzenie - ze twoim powolaniem sa rzeczy wielkie - np ukladanie kafelkow n > a budowie, a role kobiety rzeczy male, czyli wychowanie przyszlych pokolen, czy > zbilansowane planowanie posilkow

Re: To dobrze, że żegnasz...

państwowych urzędach i firmach, w środkach komunikacji należących do państwa lub samorządów, w ośrodkach państwowej służby zdrowia itp. W innych miejscach, których państwo nie jest właścicielem, powinno się pozostawić decyzję właścicielom. Dotyczy to tak samo prywatnych lokali gastronomicznych, jak i

Re: Eche, Berciu - antynikotynowa histeria :O)

tym samym produktem służącym do mniejszego lub większego schlania się. Gdyby nie te zabiegi i wykreowanie alkoholu jako produktu o specjalnym znaczeniu kulturowym, to jego spożycie, podejrzewam, nie byłoby nawet w połowie tak wysokie jakie jest.

1 2 3 4 5 6