wyszukiwanie zaawansowane
148 wyników w czasie 558 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Flamenco Saury , wstyd:/

walc angielski Tak łatwo ni, ale przy odrobinie uporu można;P Uwaga, trochę pojadę. Ciepły, leniwy, sielski film o bytomskiej dzielnicy, ale równie dobrze mógłby być o każdym, trochę zapomnianym, leżącym na uboczu miasteczku, czy wiosce. Historia sympatyczna, nieźle podana, aktorzy dobrzy

Ugly Betty

Hacjenda Zołotaja maja, teraz, zawsze taka sama! O, to w takim razie Twoja kota powinna się na Cię obrazić;), zwierzęta, nawet rośliny tylko pozornie nieświadome są swego istnienia. Chłoną życie całym sobą (pełnom piersiom: to nie ja napisałem;P), a nie abstrakcyjną symboliką słów i znaczeń myśli

Re: pytanie różne

- ( ta z Draculi) a tak to tylko i jak zwykle glupio robita peta z pana pera

Re: Instruktorzy jazdy

polonezem. Wjechałem za szybko w łuk, tak ze 120 stopni w prawo do tyłu. Zarzuciło mnie, ale skontrowałem (lata praktyki na grach komputerowych hehe) i bym auto wyprowadził, gdyby nie to, ze instruktor nacisnął hamulec. Wszystkie koła zablokowane (to było dawno, jak mówiłem, polonez nie miał wspomagania, a

Zdjęcia:

Re: Kolekcjonujemy sygnaturki :)

chińskie przysłowie" "Tłum ma wiele głów, ale nie ma mózgu." "Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę." Walt Disney „W życiu najczęstsze są dwie sytuacje: albo coś spieprzyłeś, albo ktoś kazał ci spieprzać” Chodzenie do kościoła czyni cię chrześcijaninem tak samo, jak stanie w garażu czyni

Re: Odjechany pogrzeb

Tak, gdyby chociaż towarzysząca temu ścieżka dźwiękowa miała ambitniejszy tekst. A tak, Odyn się gniewa!

Re: Najbardziej idiotyczne nazwy produktów

, Galteksy itp. podobały, ale rozumiem skąd to się wzięło. -- "Miętki? Ja Ci dam, mam na balkonie, zielsko takie zawzięte. Gdyby marihuana tak mogła rosnąć jak ta mięta, to król dopalaczy nosiłby za mną wachlarz." aaa202

dzidka, nie czytaj! :-))

eurytka napisała: Karp z genem człowieka, na wigilię na mnie czeka. Zwać mnie będą kanibalem, kiedy z winem go obalę? No a gdyby tak gdyby brakło w święta ci ryby i od tego byłabyś chora, to zjedz sobie pomidora! z genem ... ryby... GMO jest be? a in vitro to nie? Jeśli zaś

Re: piranie w wannie

, darmowy mam masaż . Lepsze to niż SPA a nawet no-spa, pa! Karp z genem człowieka, na wigilię na mnie czeka. Zwać mnie będą kanibalem, kiedy z winem go obalę? No a gdyby tak gdyby brakło w święta ci ryby i od tego byłabyś chora, to zjedz sobie pomidora! z genem ... ryby... GMO jest be? a

Re: ?

Ktoś się zapomniał przelogować, po prostu.? hahaha No a gdyby tak gdyby brakło w święta ci ryby i od tego byłabyś chora, to zjedz sobie pomidora! z genem ... ryby... GMO jest be? a in vitro to nie? Jeśli zaś depresyjna twa natura, to jedz frytki z genem szczura

jaka to melodia (początek wątku)

. a gdyby ktoś miał tak samo jak ja - że melodia fajna, ale tytuł nijak się nie przypomina, to można by sprawdzić, jak nam wyjdzie pisanie polskiego tekstu do tego ;)

Re: dziecięce teorie pseudonaukowe

przez media i przedszkole): gdyby nie górnicy, marny byłby nasz los. I bonus, czyli telewizyjna teoria mojego kuzyna: w różnych województwach leci co innego w TV. A były to czasy, kiedy kanałów telewizyjnych było mało, za to województw dużo. Był, co prawda, program lokalny, ale tylko pół godziny

Re: dziecięce teorie pseudonaukowe

ona wie wszystko i byłoby mniej problemów a on i tak musi się jej słuchać noc przychodzi tylko kiedy jest się zmęczonym (dla każdego osobno), gdyby ludziom nie chciało się spać nie byłoby nocy deszcz jest po to, żeby wyczyścić świat. gdyby nie kurz i zwierzęce kupy nie musiałby padać, bo nie

1 2 3 4 5 6