wyszukiwanie zaawansowane
193 wyników w czasie 425 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Samochód to dla Polaka emanacja jakiejś boskości

korzystają. co innego, gdyby linia obejmowała ich blok... jeżeli takie jest myślenie dzisiejszych gliwiczan o swoim mieście, to domyślasz się co mają do powiedzenia o problemach koperników sośniczanie, łabędziaki, i cała reszta? no i vice versa. :D a tak szczerze mówiąc, to akurat koperniki nie mają zbyt

Re: Roman Urbańczyk znów przewodniczącym KZK GOP

- trwanie na stanowisku Przewodniczącego Zarządu pana Urbańczyka, którego Zabrzanie na oczy nie chcieli już chyba oglądać decydując się na Gołubowicza, co po czasie okazało się ilustracją powiedzonka: zamienił stryjek siekierkę na kijek :). Tak na marginesie byłem ciekaw kto zostanie wydelegowany z RM

Re: pozew złożony

> No i może też treść pozwu będzie opublikowana? Czy oczekujemy zbyt wiele? Ekipa prezia ma zwyczaj trzymać rozdane karty pod stołem, a więc zdziwiłbym się, gdyby coś zostało podane do publicznej wiadomości. Taka sytuacja pozwala działać zza węgła, zwłaszcza jak przeciwnik przyjdzie do sądu

Re: Pokłosie debaty prezydenckiej - proces?

Sąd w Katowicach był w pierwszej instancji i jego orzeczenie nie jest prawomocne, zapewne pozwani się odwołali i niczego nikomu nie zapłacili z tytułu zadość uczynienia. Gdyby tak było, to Frankiewicz i reszta jego ferajny ogłosili by to we wszystkich swoich spsiałych mediach. A artykuł Dziennika

Zdjęcia:

Re: Powstał raport o kondycji Gliwic w ostatnich

wystarcza jedynie słuch, podobno dobry, ale też mam wątpliwości, bo gdyby taki był, to słyszałby pan fałsze w głosie swojego ulubionego prezydenta. -- "Jest to zapewne jakiś pomysł, który trzeba dokładnie rozeznać, bo nie zawsze to, co wygląda atrakcyjnie jest do końca pomyślane" – Zygmunt

Re: PKM się zbroi. Nowe autobusy w Gliwicach kwes

Dziwny jest ten gliwicki swiat .Wszystkie przetargi wygrywają jedne i te same firmy więc potem nie ma co się dziwić ,że mają dobrą kondycję finansową .W dodatku są to spółki miejskie !! A gdyby tak miasto zainwestowało w tramwaje ? Najpierw wyremontować a potem spółka zakupiła by nowe .

CF = ciemna Fesia ;-)

fesia napisała: > Dieta radnego wynosi 1,1 podstawy, gdy radny należy do dwóch stałych Komisji > Rady tak jak Jaśniok- bez dodatków > Dieta radnego (v-ce Przewodniczącego Komisji Rady ) wynosi 1,25 podstawy > - również bez dodatków > Z jakich dodatkowych pieniędzy

Re: Jaśniok radny "Guma"

zrealizował swój program wyborczy z 2006. nie przypominam sobie, żeby jakiś inny radny był aż tak skuteczny, w każdym razie chyba żaden inny nie walnął takiego hasła. i teraz, jak taki superbohater miałby nie być nie tylko moim, ale przede wszystkim twoim idolem, no jak? przecież to on był przepełniony troską

Re: Jaśniok i Pszonak

neofitów: jest Jaśniok, a drugi właśnie jest przewodniczącym RM. Utrwalanie wrażeń? A co powiesz o radnej Potockiej, która oskarża, potem już przeprasza, że ona nie to miała na myśli, to nie tak i w ogóle nie ma sprawy i w ogóle "co to ja mówiłam?" Jakie to robi wrażenie? Niezwykle "pozytywne!" "Stara

Re: zachowaj ją dla siebie, bardziej potrzebujesz

hihihi... zamiast konkretów, rozpaczliwe machanie łapkami i tupanie pantofelkiem? to dowód na to, że trafiłem w sedno tarczy, jak ładnie wyraził się gen. Zambik do płk. Molibdena. :) osobiście nigdy nie odczuwałem zapotrzebowania na toaletową twórczość artystyczną, ale skoro ty taką dostrzegasz

Re: Chrześcijanski gest frankiewicza

Gość portalu: ja napisał(a): > Wy sobie jaja robicie czy tak na serio? Pan Wygoda niezależny ?A co w takim raz > ie powiecie o firmie Dako? To ty sobie robisz jaja. Czy Dako jest jakąś organizacją przestępczą? czy zwykła firmą legalnie działająca od lat? A gdyby Wygoda był

Re: Chrześcijanski gest frankiewicza

Dobrze byłoby, gdyby "traktowanie człowieka według pewnych zasad, a właściwie jednej, uniwersalnej dla całego świata i wszystkich ludzi: "czyń dobro, unikaj zła" było domeną p. Jarczewskiego. Ale nie, jego ta zasada nie dotyczy, on jej stosować nie musi, ale inni wobec niego TAK i to koniecznie.

Re: Gliwice: Frankiewicz znowu górą, 67,44 proc.

na zakończenie tak sobie myślę: jaki ten zachód głupi, ze wybory kończą sie tam o godz. 18:00, czyli przed ciemnościami. Gdyby sobie przedłużyli wybory tak jak w Polsce, to by mieli frekwencję nie ponad 50% jak zawsze, ale grubo ponad 50%:-) Ps. reszta to marudzenie i nudzenie, z któregoś jesteś

Re: Gliwice: Frankiewicz znowu górą, 67,44 proc.

analityk napisał(a): > Reasumując. Gdyby frekwencja była przynajmniej taka, jak dwa tygodnie temu, to > wyniki głosowania byłby dużo bardziej miarodajne. analityk, gdzie rąbnąłeś te wyniki, bo rynsztokowy podał, ze o godz. 19.00 wydano 32645 kart do glosowania. Może chcesz nam

1 2 3 4 5 6