wyszukiwanie zaawansowane
271 wyników w czasie 494 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: plaga egipska pt "za mało pokarmu"

dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie całkiem. generalnie gdyby nie te przeklęte siatki centylowe i lekarka, która krzyczy, że "za chudy" i teściowa "dokarmiać dokarmiać" to wszystko byłoby pięknie, bo uznałam, że skoro młody je, a potem nie drze za przeproszeniem ryja przez 2-3 godziny znaczy

Re: plaga egipska pt "za mało pokarmu"

postanowiłam. > > Szczęśliwie przy drugim dziecku nikt, ani w szpitalu ani w rodzinie, nie udziel > a mi rad ani nie podważa mojego przekonania. Przy pierwszym każdy wiedział lepi > ej ode mnie czy mam mleko. A teraz luksus. O ile moje karmienie starszego byłob > y prostsze gdyby tak

Re: Przypomnijcie dlaczego smok jest zły, pliz...

e-kasia27 napisała: > Chodzi z tym do psychologa, bo mu wstyd, a i tak ciągle się zapomni i possie. > > Ja tam jednak polecam smoka, to zdrowsze dla zębów, zgryzu i psychiki. Rozumiem, że gdyby ssał w dzieciństwie smoka, to teraz na luzaku nosiłby go w kieszeni marynarki

Re: starania o kolejne dziecko, a karmienie

Oczywiście że możesz brać kwas foliowy. Możesz także się szczepić, gdyby była taka potrzeba. No i szczególnie dobrze dbaj o swoje odżywianie, bo jednak organizm karmiący jest nieco bardziej obciążony. Trzeba pamiętać, że przy laktacji nawet przy powróconym i ustalonym już po cyklu

Zdjęcia:

Re: Jak wyjść z domu?

? Jeżeli ją nakarmię (słyszę że pije i jest najedzona) a mała zacznie płakać po 15 min ze chce do cyca to mam ja przetrzymać? i jak długo? Serce mi pęka jak się awanturuje o cyca ale może to jest sposób, bo jak dostanie po np 2 godzinach to będzie jadła, a tak tylko sobie miętoli sutka (niby logiczne ale

Re: Rozszerzanie diety - podpowiedzcie

,czasami wcale,a na piers zawsze ma ochote-pewnie byloby inaczej,gdyby nie miala mnie w zasiegu ustek. 3.ja daje w poludnie warzywka,od jakiegos czasu popoludniu owoc,moze w przyszlym tygodniu zaczne jej cos proponowac na sniadanie. 4.Moim zdaniem olac,ale to tylko moje zdanie:)Sluchac swojej intuicji,no i

powrót do karmienia piersią......-niewykonalne??? (początek wątku)

-3tygodni? Gdy czuję że mam już hormony nadchodzącego pierwszego okresu po porodzie??? Czy NIC się nie da zrobić??? Czy dziecko umiałoby się zassać? Mam taki mętlik w głowie........ Teraz mała ma 5tygodni... -- http://www.suwaczek.pl/ http://www.suwaczek.pl/cache/32a4ef4fb7.png

Re: Głód a może ząbki??

Pamiętam, że miesiąc temu mialam dokładnie taki sam problem.To znaczy nie byłam pewna, czy nie ssie wszystkiego i pcha łapki do buzi z głodu i wtedy Pani Monika mi powiedziała, że gdyby dziecko było głodne, to by po prostu w pewnym momencie zaczeło płakać, więc po prostu muszę sprawdzić. U nas jest

Re: Żałuje że w ogóle zaczełam karmić piersią

Widzisz, ja właśnie dokładnie tak robiłam, jak radzi kaeira: mała pod czas mojej nieobecności jadła przeciery warzywne, piła wodę, i trochę mojego mleka przed snem, z butelki. Wracałam do domu z nabrzmiałymi piersiami, karmiłam małą z jednej, a z drugiej odciągałam (nie laktatorem, lecz ręcznie

Re: Unormowana laktacja i problem ze ssaniem

, minutę może dwie. Ja bym się nie czepiała, gdyby nie to, że takich karmień było więcej niż tych dłuższych. A dzisiaj to już jest bardzo źle. Normalnie płakać mi się chce. A może i tak bywa z dziećmi, że i tak jedzą, już sama nie wiem. Nie wiem co mam zrobić. Może powinnam sobie odciągać pokarm, a może

Pożegnania nadszedł czas (początek wątku)

może do zobaczenia gdzieś w nieinternetowym świecie :) monika staszewska ps. W swojej okropności mam do Was dwie prośby, a chyba nawet trzy :) Po pierwsze nie ustawajcie! Po drugie - bardzo proszę przyjmijcie ciepło - tak jak Wy właśnie potraficie - nowego Eksperta, bo taki mam nadzije pojawi się

1 2 3 4 5 6