wyszukiwanie zaawansowane
5 136 wyników w czasie 2 549 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Prezydent Komorowski organizuje Bal Sylwestro

Dług rośnie,dziura budżetowa też a prezydent 38 milionowego narodu "organizuje" bal sylwestrowy? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Prezydent Komorowski organizuje Bal Sylwestro

cookies9 napisała: > Fajnie:-) hoo,hoo,hoo:-))) Człowiek podziemia teraz na SZCZYCIE WŁADZY baluje sobie w górach.A III RP na dnie. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: lis juz nie kocha donalda

Premier mając w 2009 przychód roczny(oficjalnie) 220 tys oddał fiskusowi 20 tys tj niecałe 10 %.A ma chatę,wikt,opierunek,trunek,wakacje,taxi itp za darmo.Emerytowi fiskus zabiera 18 %. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Polska gospodarka jedna z najlepszych w europ

W którym normalnym kraju ksiądz po 9 latach służby(?) w wojsku jako kapelan ma 10 tys zł emerytury a wielu innych po 40 latach pracy ma 700 pln? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Zdjęcia:

Re: Czy można zgłosić Macierewicza do prokuratury

jest pytanie, retoryczne, ale pytanie... -- A tak w ogóle to kocham PiS (bo jak przejdzie ich projekt, to będę kryty)

Re: A ktos im wyrwal z rak stery samolotu ?

Co kraj to obyczaj.Potężniejszemu prezydentowi USA,np G Bushowi,b pilotowi myśliwców US Army do głowy by nie przyszło ingerować w pracę pilotów Air Force One. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Normalnyczłowiek jest cool :)

mojej oceny forumowiczów, to wygląda tak: -Ricky Mariner - OK, w normalnych warunkach dałoby się rozmawiać; -Nicki z "Martą" - najpewniej młodzieżówka PO, pasowaliby świetnie jako (kiepsko) płatni destruktorzy; -Nicki na "W" - gdzieś między UD a PZPR - poczucie wyższości, skłonność do

Re: Tusk daje dobry przykład jak szmulać się na m

) do Niemiec wyemigrowało 2,5 miliona Ślązaków i tam swoją pracą budują potęgę Niemiec i swój dobrobyt.Tam nikt nie wypomina im że do ich pracy dokłada.A DonalT nawija o niżu demograficznym. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg

Re: Sama, w ośmioosobowej sali..

korzysta z tych przywilejów. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Złóżmy hołd setkom i tysiącom ofiar III RP i

Eutanazja a la Polacca. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: A mnie się wydawało, że do 1989 roku

knuciem i jątrzeniem. Z macierewiczem mam tak samo. Gdyby za młodu był świnią a a starość sporządniał to by mu ludzie wybaczyli. Na odwrót to nie działa.

Re: Dobre "oredzie" Palikota

Skok na OFE wyjdzie Tuskowi bokiem.Przyszli emeryci mieli już czarno na białym ile już zgromadzili na swoim koncie emerytalnym a tu taki skok w bok.W 2011 PARTIA RZĄDZĄCA (po)PRZERŻNIE WYBORY PARLAMENTARNE,tak jak to się zdarzyło wszystkim poprzednim partiom rządzącym po 89. -- Ach gdyby tak od

Re: Dombrovskis - przykład dla Tuska

pracy i na emeryturze będę ? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Dombrovskis - przykład dla Tuska

Tygrysy nadbałtyckie były dla polskich liberałów "wzorem" skoku(cudu) gospodarczego.No i okazało się że był to skok do tyłu.A w pensjach i emeryturach był to skok nawet do czasów CCCP. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

1 2 3 4 5 6