wyszukiwanie zaawansowane
185 wyników w czasie 312 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: porada techniczna-wiem, że wiecie

kiepskiej sytuacji finansowej dzis byla. Tak samo moja 60 letnia sasiadka, jaka niebawem bedzie emerytka... >a w takim wypadku to wolę te pieniądzę osobiście odłożyć. W skarpete czy jak? Tez je bedziesz trzymac w banku przeciez. A te voluntary Contribution to Twoje oszczednosci i mozesz je przelac

Re: jakie znieczulenie wybrac,TENS czy ZZO ?

dostalam spinal, ktory byl fajny, bo juz kompletnie odplynelam, ale tak mnie znieczulili, ze nie czulam przepony i nie moglam zrobic wdechu - musieli mi zalozyc maske tlenowa i we mnie powietrze 'wtloczyc' - poza tym jedno udo mialam zdretwiale pare godzin dluzej niz reszte ciala, co bylo strasznie dziwne

siniejące usta u 4 latki (początek wątku)

Mam problem z córką lat 4 od 1,5 tygodnia zauważyłam że mała ma sine usta. 2 dni temu miała wręcz całe granatowe więc poleciałam z nią do naszego gp,przyjął nas od razu małą osłuchał i stwierdził że serce bije prawidłowo i nie wiem od czego może tak się jej robić. Jak na razie kazał ją

Zdjęcia:

Re: sentymentalnie nieco o starzeniu :P

bede sie trzymac:))) I nie bede jak Tania z Mamma Mia - wklepywac kremow z 24karatowym zlotem i odmladzac sie sexem z 20 latkami:)))) Choc o dziwo, dla mnie szok, moja mama stwierdzila, ze gdyby miala kase, to by sobie ponaciagala to i owo na twarzy. Moja mama??? Wiec kto wie, moze i ja tak powiem za

Re: jaka ryba na wigilie?

zmienila sie w galarete ;) ) wiec ew tez do wykorzystania jako ryba smazona i galareta wigilijna gdyby ktos szukal pomyslu :) Bas, halibut tez sa dobre. Steki z tunczyka niebanalnie doprawione -pyszne!, ale nie wiem czy komus by tradycja wigilijna na taka kombinacje zezwalala :)

Re: GP-wysoka goraczka co robic??

prawidlowo, ze lek co 4 godz. ze teraz trzeba czekac az zacznie spadac temp. W domu sie smielismy,ze chyba lekarz byl tak dobry,ze uleczyl go dotykiem,bo mlody wrocil do domu i zjadl kolacje. Czuje sie lepiej, kamien spadl mi z serca:) Dzieki dziewczyny, rany zawsze myslalam,ze kompres na czolo pomoga;) A

Re: Co sie teraz dzieje w centrum Londynu (Westmi

A tak, ze zaczyna sie splate student loan jak zacznie sie prace z zarobkami powyzej 15,000 rocznie. I splata jest pobierana przez pracodawce albo w ramach self assessment jezeli jest sie samozatrudnionym (i odprowadzana do IR) w wysokosci 9% od roznicy pomiedzy zarobkami i 15k. Poza tym nie

Re: Co sie teraz dzieje w centrum Londynu (Westmi

splaca powiedzmy £50 miesiecznie dalej bedzie mogl pozwolic sobie na mortgage. Nowy system zmusi mlodych ludzi do sensownego i powaznego wyboru studiow, tak zeby inwestycja zwrocila sie. A Media Studies, Golfcourse Management i temu podobne kierunki to i teraz = wyrzucone pieniadze, wiec najlepiej

Re: dentysci chca usunac mojej corce 4 zeby na ra

Uwazam, ze Twoj dentysta podjal dobra decyzje, oszczedzajac dziecku stresu > i niepotrzebnego cierpienia.Gdyby moj syn (a jest w takim samym dokladnie wiek > u) mial tak powaze ubytki to bez wahania dalabym mu zabki wyrwac. No przepraszam cie bardzo, ale od kiedy dentyści stawiaja

Re: dentysci chca usunac mojej corce 4 zeby na ra

decyzje, oszczedzajac dziecku stresu i niepotrzebnego cierpienia.Gdyby moj syn (a jest w takim samym dokladnie wieku) mial tak powaze ubytki to bez wahania dalabym mu zabki wyrwac. Ja sobie nawet nie wyobrazam jak Ty to widzisz, ze dentysta przywiaze dzicko do fotela czy Bedziesz je przytrzymywac na sile

ściągnąć babcie do UK-jak zorganizowac opieke zdro (początek wątku)

wotna itd? witam mozliwe ze moja mama przyjedzie do nas na dluzej a moze nawet na stale, ma 70 lat i w Pl jest na emeryturze-cos okolo 1200zl :), plan jest oczywiscie taki ze bedzie mieszakc z nami, ale zastanawiam sie jak to wszystko formalnie ogarnac? jak umozliwic jej korzystanie z lekarza? i

Re: Karmienie piersia a 'wymioty'

ogromna fontanna-nawet nie wiedzialam,ze mozna zwrocic na taka odleglosc;)Porozmawialam z hv i kazala mi obserwowac.Gdyby wystepowalo to czesciej a maly nie przybieralby na wadze(lub zaczal tracic) to do lekarza sie zglosic.Tymczasem okazalo sie,ze maly lakomczuch po prostu zbyt lapczywie pil i do tego

1 2 3 4 5 6