9 wyników w czasie 280 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Obawiam się, że to *tylko* Twoje wizje

przez siebie porozumienia pokojowe, to jeszcze nikt po stronie rosyjskiej nie chciał takich efektów. Gdyby chciał, to przy rozsypce armii gruzińskiej, całkowitym panowaniu Rosjan w powietrzu oraz ich możliwościach zrobiliby z nim, to co chcieli. A tak, zrealizowali swoje plany - izolacji

Re: Chyba Anton redaguje Wikipedię? :) haha

ogień pojedynczy i ciągły, tak samo HK21A1 (HK11A1), zaś dopiero w HK21E (HK11E) wprowadzono dodatkowo 3-strzałową serię. > 2) wszystkie one były kompatybilne (...) i gdyby > ktoś chciał zbudować np. ciężki karabin samopowtarzalny na > trójnogu to mógłby to zrobić bez najmniejszej

Re: Żołnierze wykonali swojarobotę tak jak ich

wkkr napisał: > Przecież nie mozna od nich wymagać by dali się pozabijać. A troszkę pobić i potarmosić? ;) > Żydzi spartolili tę robotę. Za duzo ofiar. Powinni byli wziać > to pod uwagę. Gdyby Izraelczycy się tym kiedykolwiek przejmowali... Ale zgadzam się, że operacja

Zdjęcia:

O, znowu rojenia

-samopowtarzalną, wykonaną zgodnie ze specyfikacją (MIL-STD)? No, mam Cię nadal rozjeżdżać merytorycznie, pokazując, jak się mają Twoje urojenia do realnego świata? Nie wiem, jak można być tak głupim, ale odkrywam, że Internet ma spore pokłady Tobie podobnych ;) > przykład pierwszy z brzegu z wyszukiwarki

Bełkotu ciąg dalszy, czyli ile razy można?

wspomiałem, a co jest dla Ciebie niepojęte, kwestie inflacji (w latach 1998-2001, to było 8,5 % rocznie). > czy tak jak w przypadku beryli z roku na rok rosła do > absurdalnych rozmiarów. Owe "absurdalne rozmiary" to jest kolejne z Twoich urojeń, bez ŻADNEGO potwierdzenia w rzeczywistości

Re: Kilka odpowiedzi

bardziej interesujący jest AEK i gdyby nad nim popracować (niestety w międzyczasie producent się przeniósł i prace przerwano), to rokował szanse na ciekawą konstrukcję. A tak przy okazji, o co chodzi z tą Berettą w Wiatskich Polianach i integracją całej produkcji broni strzeleckiej w Iżewsku

Re: Prywatna bron.

maccard napisał: > Tyle, że postanowił bronić swojego punktu widzenia za wszelką > cenę. Gdyby miał mocne argumenty to nie musiałby obrażać > oponenta w co trzecim słowie, a teraz po prostu musi. ROTFL Na początku musielibyście MIEĆ koledzy jakiekolwiek argumenty