wyszukiwanie zaawansowane
456 wyników w czasie 262 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A co gdy z dzieckiem dzieje się coś w nocy ?

pogotowia była zbulwersowana i radziła złożyć skargę. Nie miałam do tego głowy... Skończyło się na strachu, ale boję się myśleć co by było gdyby to było coś poważnego. To jedyny taki przypadek, z jakim się spotkałam, inne epizody szpitalne córki to już spotkania z zaangażowanymi w pracę profesjonalistami.

A co gdy z dzieckiem dzieje się coś w nocy ? ! ? ! (początek wątku)

doswiadczenia, że lekarze na ostrych duzurach podchodza na mega luzie do chorych dzieci...nie wiem z czego to wynika...moze uwazaja ze rodzice zazwyczaja przesadzają, że dziecku dzieje się coś powaznego. No i tak się zastanawiam co gdyby działo się coś powaznego z dzieckiem w nocy...gdzie jechac?? pomyslalam o

Re: Wymiotowanie i złakupka w żłobku ??? !!!!

O ivi-and-son! Co Ty dziecko do żłobka oddajesz? :) "Jest zachwycona jak tam idzie" A jak już jej tak zostanie? A jak potem nie będzie chciało iść na Oxford, to co zrobisz?????? Sama dostawałabym sraczki, gdyby mnie matka zostawiała w żłobku. Co Ty się dziwisz małemu dziecku.... -- Czy

Re: Jaki laktator elektryczny?

a na koniec z ciekawości zamontowałam nowy zaworek do ręcznego aventa i działało super) ściągam ponad pół roku i teraz już tylko ręcznym bo tt nie nadaje sie do uzytku a zapłaciłam za niego prawie 300zł na allegro. model angielski. a tak poza tym to czasami na szybko ręka ściągnę szybciej (10 min

Zdjęcia:

Re: w którym miesiącu badanie bioderek?

Synek urodzil sie 2 czerwca a badania na bioderka mial 2 września, tj akurat gdy skonczyl 3 miesiace. Przy rejestarcji zapytali kiedy sie urodzil i powiedziele ze po ukonczeniu 3 miesiecy sie kontroluje... Twoje dziecko napewno mialo badane bioderka po porodzie. Sadze ze gdyby cos bylo nie tak

Re: Dziewczyny czy to się uda i czy to minie:(

> To jest tresura.....to nie nic wspolnego z miloscia. Dlatego, że Ty tak mówisz...? Rodzice robią wiele rzeczy, które nie podobają się dziecku, a które są podyktowane jego najwyższym dobrem. Gdyby było inaczej, to musiałabym żywić swoje dzieci wyłącznie czekoladą i lizakami, bo tego się

Re: Dziewczyny czy to się uda i czy to minie:(

Zrobić coś przy > niej wiąże się z nie lada wyczynem. A co MUISZ zrobic? Bo jesli tak bardzo potrzebuje Twojej bliskosci to niech obiad zrobi maz i tez niech pokaze, ze umie sprzatac....chyba, ze woli piseidziec z mala.....(w co watpie) Póki co jeszce nie chodzi, ładnie raczkuje > ale

sesje wieczornego marudzenia...HELP (początek wątku)

godziny od 18tej do ok 23ej. Zaczęło się około połowy III tygodnia życia i trwa do teraz. Już myślałam że będzie lepiej bo od paru dni mniej płakała, krócej ją trzeba było usypiać, coraz lepiej spała. W dzień jest ok, tak samo w nocy, tylko te wieczory... Co można robić np. ok.22giej, kiedy w całym domu

nocne wędrówki niemowlaka (początek wątku)

W wątku "W czym śpią wasze dzieci" część mam pisało, że ich dzieci wędrują w nocy po łóżeczku. Moja córcia też tak właśnie robi. Kładę ją prosto, a po chwili leży w poprzek łóżka. Ma poduszkę klinową, więc nie może się potem z powrotem wdrapać na górę i zaczyna płakać. Nie martwiło by mnie to tak

Re: "sztuczne" karmienie noworodka - pomocy!

, niewyspane bo robia za smoczek nie są wcale bohaterkami tylko poprostu są żałosne. A do autorki posta- moja młoda od 4 tygodnia na mm (nie będę pisać z jakiego powodu, bo i tak dla tej powalonej inkwizycji będzie to temat żeby udowodnić mi że NAPEWNO było inaczej), ale trzymałam się instrukcji na opakowaniu

Re: "sztuczne" karmienie noworodka - pomocy!

Doskonale Cie rozumiem..przechodzilam dokladnie to samo tyle tylko ,ze w pierwszym tyg.zycia mojego malenstwa.Sutki podraznione tak mnie okropnie bolaly a mala sie darla a ja razem z nia..nigdy tego nie zapomne.Pamietam jak moja teaciowa powiedziala..daj jej smoczka..a ja jak nie sykne

Re: Zasypianie po kąpieli

Moje dziecko zasypia po kąpieli. Wręcz mam wrażenie, że gdyby nie kąpiel, to by nie wiedział, że noc nastała, bo w dzień sypia wyłącznie po pół godziny, takie drzemki sobie robi i potrafi tak przysnąć jeszcze koło 18.30 (kąpiemy go około 19.30). A po kąpieli najada się i zasypia na dłużej

Re: lampa blyskowa a niemowlak

Przez kilka miesiecy pracowalam w studiu portretowym pewnej znanej amerykanskiej firmy w Kanadzie jako fotograf. Zapewniam Cie, ze przewalkowalam ich grube jak cegla "Guidelines" dokladnie i nie ma tam tak restrykcyjnych organiczen. Mysle, ze gdyby byla nawet najmniejsza obawa, ze to moze szkodzic

1 2 3 4 5 6