wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 193 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: moja wczorajsza akcja

mogłabym zdechnąć pod tym okienkiem i tak by nie zauważyli , to co do cholery tyle tych larw robi na nocnych dyzurach , oczywiście tV wszędzie grało , chichoty też były ! Moim zdaniem za dużo zarabiają chyba za dobrze im jest a z pacjentami kompletnie się nie liczą 1 żałuję ze nie żadałam odmowy na

Re: boję się badania

Ja na ten zabieg wybieram sie pojutrze, również się boję ale staram się o tym nie myśleć ! podobno dostanę ketonal ( nie wiem ile) !Koleżanka była na rtym zabiegu jakiś czas temu i powiedziała , że gdyby miała do wyboru dentystę a hsg poszła by jeszcze raz na hsg ! Więc chyba nie jest tak

Re: Nadal chcecie "dzidzi" to poczytajcie to hehe

cyt.,,Chodziło mi o to że wychować dziecko to nie taka łatwa sprawa ". No właśnie wychować , jak sam powiadasz! Masz rację ze to trudne i tego właśnie chyba w twojej rodzinie zabrakło , bo gdyby było inaczej zrozumiałbyś ze niekoniecznie jesteś tu mile widzianym gościem i umiałbyś usznować

Zdjęcia:

Re: ciąża po poronieniu

. Nie ma rzeczy niemożliwych. Czasami gdy mama wspomni coś na tamten temat ( bo jeszce prawie po 30 latach wspomina)tłumaczę , że tak musiało być bo gdyby bylo tamte dziecko nie było by mnie a ja musiałam być na tym świecie, aby mogła mieć właśnie ze mnie tą radośc! Wiesz , że jej to pomaga , ja

Re: papierosy a próby ???

siadam i mówię mamcia zapalimy!?? Sama się teraz dziwię ,ze byłam tak nietolerancyjna!Kiedyś sądziłam , że żaden nalog nie jest w stanie mnie zdominować,że jestem taka silna i kontrolująca własne życie! Aż do dnia kiedy świat mój runął, zmienił się on i ja.Sięgnęłam wtedy po papierosa i