wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: torbiel jakie lekarstwa

spokojnie jeśli to torbiel czynnościowa (niepękniety pęcherzyk Graafa) to zero problemu. wchłania się od np. luteiny a zwłaszcza w czasie miesiączki. także jak już przyjdzie to torbieli nie będzie. chyba że to jakaś inna torbiel. ale gdyby tak było to by ci coś na pewno gin powiedział.

Re: 15 dc kto jeszcze????

zasłużyłaś sobie troską o mnie i pocieszaniem. z mężem wszystko ok. oboje już nie możemy wytrzymać rozmawiając z rodzicami...tak bym chciała powiedzieć... jutro chce zrobic bete zeby wiedziec czy od soboty urosla. powinna byc ok. 900 gdyby dobrze rosla a w czwartek mam wizyte. tak bardzo bym

Re: cała się trzęsę

Alinka gdyby mi nie wyszła to ja na czwartek jestem zapisana do gina bo czułam że będzie torbiel. a teraz jak wyszła druga blada to się tak stresuję że za chwilę zwariuję.... jeżeli nam się uda to sama zobacz że przy takich wynikach jest możliwe naturalne zaciążenie. i wam się też uda!!!!!

Zdjęcia:

Re: gdyby sny czasami były prorocze....

bo przecież dobrze wiesz że mogą te 5 dni. :)) jeśli trafiły na płodny śluzik to w nim się mogą utrzymać. ale wiesz też że to loteria. u zdrowych par i owu jest i plemniczki super i trafiają idealnie w dni płodne a czasem i tak się nie uda. weź to od tej strony że kryzys zażegnany i że

gdyby sny czasami były prorocze....

jej się że miałam niemowlę.... ....tak mi smutno dziś .... wakacje się kończą. plan się nie powiódł. niech nadejdzie ta głupia @ jak najszybciej bo nienawidzę długich niekończących się cykli:(((

Re: a ja wylądowałam w szpitalu

nie przepraszaj byłabym szczęśliwa gdyby tak było;)))) w sumie 4 - 5 dni po mojej owu (nie potwierdzonej usg tylko objawami) czyli idealnie jak na termin zapłodnienia:)))hihihi nie wiadomo od czego. mąż jadła to samo plus nawet dużo więcej i zdrowy jak ryba.

Re: Torbiel a zaburzenia hormonalne

a nie miałaś usg w czasie tego wczorajszego badania u gina? gdyby była torbiel to byłoby wiadomo. a tak idź po miesiączce jeszcze raz. torbiele czynnosciowe (tj. niepeknięte przerośnięte pęcherzyki graafa) bardzo często wchłaniają się po miesiączce samoczynnie. czasmi nie - wtedy pdoaje się

Re: znów płacz ... czas na decyzje...znów dół....

z którego była dopiero owulacja...? ale mam wrażenie że to było tak na pocieszenie. ja byłam tak jakoś negatywnie nastawiona że nawet nie zwróciłam na to szczególnej uwagi...tym bardziej że gdyby tak było to chyba powiedziałby że jest płyn w zatoce D? prawda? no nic. przytulanko było

Re: dzięki Dagmara. jeszcze jedno pyt.

naturalnego wiedzieć co mi podać gdyby coś się źle zaczęło dziać. jakos tak bardzo - nie wiem czemu - chcę zajśc naturalnie. ...tylko że może potem byc różnie i tego się boję.

boję sie na zapas - głupia jestem (początek wątku)

...czy pękną (aktualnie nie przyjmuję żadnych leków tylko kulki ziołowe)...czy ta torbiel w lewym jajnku nie zacznie rosnąć na przekór...czy gdyby doszło do cudu z prawego jajnika to czy ta torbiel w lewym nie zaszkodzi....przepraszam że tak marudzę, ale w poznaniu za oknem ponuro, szefa dziś nie ma