wyszukiwanie zaawansowane
8 wyników w czasie 360 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

:-) Oj to widzę, że ktoś tu zaszalał z wyprawką :-) Ja mam dużo rzeczy i akcesoriów od kogoś i myślę że gdyby wszystko podliczyć to zmieszczę się w jednej pensji, ale tak jak mówię wózek i łóżeczko używane a to są największe koszta. Nie żałowałam pieniędzy na materacyk do łóżeczka, kupiłam też przewijak

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

Hejka :-) Ja dziś mam się dobrze, ten kilkusekundowy ból gdzieś między krokiem a pachwiną czasami mam. Oj piękne to uczucie, z wrażenia zapominasz stać i szukasz czegoś o co można się oprzeć bo tak boli, i zaraz puszcza jak Gdyby nigdy nic :-) Ja też miewam takie skurcze w dole brzucha, bolą i

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.4

Cześć dziewczyny :-) Milaz kochana gratuluję, ja swoje serduszko usłyszałam w piątek. Mocne i silne serce, które moje już podbiło i w ogień za nim pójdę. W przyszlym tygodniu mam urodziny- każdy pyta co chciała bym dostać, a ja każdemu mowie że nic, bo w tym roku dostalam prezent na który czekałam

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.4

Cześć dziewczyny. Marga jak dobrze wiedzieć co u Ciebie, tak się martwiłyśmy. Moim zdaniem bóle podbrzusza są spowodowane krwiakiem. Natomiast jeśli chodzi o skórcze to nie są one od krwiaka na 100%, kiedy i mnie to wykryli to skórczy nie było. Natomiat dobrze byłoby gdyby Twój lekarz sprawdził

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.3

Limba 32 Pomysł świetny :-) tylko, że ja do Gdańska mam ze 3 godziny autkiem i w sumie nigdy nie bywam tam w weekendy :-( Wizytę mam we wtorek o 17 z groszem, a dalszych terminów nie znam :-( Strasznie mi przykro, że tak dużo z nas jeszcze czeka na telefon który wszystko zacznie. Ja z kolei modlę

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.3

Grani, wygląda to tak: owulacja się zbliża jeśli o hormony chodzi, ale po sluzie widać że już jest i tego się nie są zatrzymać (ja zawsze miałam problemy ze sluzem) podobno tak się zdarza i to nic złego. A dlatego mam mieć to zrobione w przyszłym cyklu ponieważ gdyby to było w tym cyklu to pobranie

Zdjęcia: