wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 307 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro cześć 3

Oligatorek-dzieki no niestety gdyby mi sie udalo bylabym w tym samym tyg ciazy co ty...no ale zycie,podnioslam sie ostatni raz do walki,i zgadzam sie z Toba w 100%ze pozytywna beta do dopiero tak naprawde poczatek stresu ale co zrobic poki jest sila trzeba walczyc😊to trzymam za Ciebie

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro cześć 2

Dziewczyny u mnie prawdopodobnie juz po wszystkim...wczoraj dostalam boli i krawienia pojechalam do szpitala zrobili usg perzek byl z zarodkiem i bijacy serduszkiem...i rokowania bardzo slabo,gdyby krawienie sie naislilo mialam wrocic,,,dojechalam do domu wylecialo ze mnie pelno skrzepow dwa tak

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro cześć 2

wstepie czy sa plamienia,ja mowie ze nie-a on a brazowe?ja mowie ze nie(wtedy nie mialam)a on ze jakby byly brazowe to wogole mam sie nie pzrejmowac bo jest tak jak wyzej napisalam choc oczywsicie jeszcze pare razy sie zapytalam potem przez tel bo mialam troche zywej krwi ale pow ze to z szyjki bo mogl ja

Re: marzec 2015 in vitro

evulka-nie mam pojecia czy dobrze czy zle ale napewno gdyby moja klinika mrozila wszystkie to mialabym 9 zarodkow a nie 2 blastusie...oni wychodza z zalozenia ze i tak jak nie przetrwaly do 5 doby to i tak do ciazy by nie doszlo...nie mam pojecia czy ich myslenie jest dobre...choc w Niemczech

Zdjęcia:

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro

itp jakis kryzys mnie zlapal tak bardzo boje sie ze nic z tego nie bedzie a nie mam planu B...jak to ostatanie podejscie nie wypali;-(a ty maracalo masz jakies plany gdyby to sie nie powiodlo?ja to chyba jedynie psychiatryk;-)