wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 201 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: In vitro 2017 część 5

aguśka kurcze upieraj się, endometrioza a już na pewno IV stopnia jest wskazaniem do zapładnianie wszystkich na 100% to w ustawie jest jakoś :choroby współistniejące nie pozwalające na kolejne stymulacje czy jakoś tak....szkoda by było gdyby się nie zgodził....dziwie się bo czytałam już nie raz że

Re: In vitro 2017 część 5

tak myślę że tak, bo w bocianie tego się nie praktykowało i to właśnie o tym lekarzu słyszałam że ma się przenieść, polecał mi go właśnie mój lekarz gdyby jego nie było....katrina jeśli chodzi o laboratorium to rzeczywiście ja zauważyłam różnicę pomiędzy bocianem BS a tym w Wawie, wydaje mi się że

Re: In vitro 2017 część 4

zagnieżdżenia......u mnie dla porównania beta w 10 dzień po przytulaniu był=18 więc też niska... katka robiłaś betę 6dpt tak jak katrina, gdyby założyć że twoja blastka wolniej się zagnieżdzała to równie dobrze dopiero następnego dnia czyli dzisiaj mogła ruszyć.....wiele takich przypadków znalazłam na necie, że

Re: In vitro 2017 część 4

....u mnie zawsze musi być coś, także ja się już przyzwyczaiłam i też mnie to tak męczy....kurcze mam kilka koleżanek też maja dzieci po ivf i u nich to jakoś wszystko tak gładko poszło, zdecydowały się i zaskoczyły....a ja ciągle walczę z przeciwnościami, jak nie torbiele to polipy, jak nie postępująca

Re: In vitro 2017 cz 2,(03/2017)

nie wiadomo, więc po prostu nie byłoby już co stymulować gdyby mi się teraz to crio nie udało... Ufam mu, ale czasem mnie tak boli, że po ścianach chodzę... Jak się aguśka czujesz na lekach do crio? Ja biorę encorton od 2 miesięcy od tamtego crio nie udanego, już nie przerywałam bo wiem że i dłużej

Zdjęcia: