wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 220 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

melduję

macicy, bo jakoś pomyślałam, że USG dotyczy maluszka, a nie mnie....a u swojego mam wizytę 13 maja, więc wypytam o szyjkę. Już niedużo zostało. Może by powiedział coś, gdyby było coś niepokojącego? Zapytał czy znamy płeć, więc powiedziałam, że tak, ale wolelibyśmy nie mówić i posłuchać co on ma do

Re: UDANE in vitro wątek ciążowy

dzieckiem najlepiej. I koniec. Nie chcę chrzestnego tylko na papierze ( a teraz często się to niestety zdarza). Wiem, że np. moja ciotka rozwódka, która też ma rozwód z orzeczeniem o winie męża rozgrzeszenie dostała....Na pewno będę szukała, gdzie się da. Spod ziemi wykopię takiego księdza. Tak

Re: inseminacja październik

sytuacji to podchodzi się do in vitro z komórką dawczyni!! Ot tak jak gdyby mówił o tym, co dzisiaj zjadł na obiad. A przecież cykl bezowulacyjny może się przytrafić każdej, zdrowej kobiecie!! Mam ogromny żal do niego. Uważam, że za wcześnie na takie "wnioski". Obecnie jestem na antykach, biorę przez

Re: inseminacja październik

....i tak to wychodzi właśnie. Eh... Dzięki za pozytywną energię. Bardzo jej potrzebuję, bo się jednak podłamałam :( Nastawiałam się na inseminację... i nawet byłam pozytywnie nastawiona. Przekopałam cały internet,ale nie udało mi się znaleźć nic na temat spadku estradiolu przed IUI. Twoja informacja

Re: czy op luteine trzeba leżeć?

też spotkałam się z taką opinią. Ja nie leżałam, bo jak słusznie zauważyła starajacasie po paru godzinach i tak wypływa...To normalne. A co do skutków. Za drugim razem jak ją przyjmowałam, gdzieś po ok. tygodniu miałam niesamowite swędzenie. Wściec się można było. Przemęczyłam się, bo nie

Zdjęcia: