wyszukiwanie zaawansowane
47 wyników w czasie 309 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ???

co bym zrobila. Sytuacja mojej kol. jest beznadziejna (tak powiedziala) nie moze rowniez adoptowac dziecka, bo mieszka w kraju skandynawskim, a tam prawo adopcyjne jest bardzo restrykcyjne. W tej chwili Jej maz jest juz za "stary" a Ona za gruba. Tak, za gruba, to byl jeden z powodow odmowy

Szczęśliwa adopcja (początek wątku)

. Tak samo własne dziecko jest loterią genów i tak samo niespodziewanym prezentem od losu, BOGA, świata. Nie mogłabym kochać jej bardziej gdybym ją urodziła i myślę, że ona nie mogła by być fajniejsza, gdyby była z nas bo JEST CUDOWNA!!!!! Szalejemy z mężem na jej punkcie. Każdego dnia na nią

Re: Czy tak ma być?

, ktora starala sie o dziecko latami, a kiedy juz je urodzila byla przerazona i po miesiacu wrocila do pracy bo miala dosc. Juz nie uwazala, ze nieplodnosc to taki problem. Mam nadzieje, ze wszystkie wymienione przez Ciebie Mama osoby sa bardzo szczesliwe i juz nie potrzebuja tego forum. I

Zdjęcia:

Re: Wykres temperatury-wiarygodny?

ariana, wydaje mi sie, ze Twoje wnioski sa zbyt daleko posuniete. To, ze nie doszlo do zaplodnienia, nie znaczy, ze owu nie bylo. Niestety samo wystapienie owu i wspolzycie w odpowiednich dniach nie gwarantuje ciazy. Gdyby tak bylo, spora czesc kobiet leczacych sie na nieplodnosc nie mialaby

Adopcja

wchodziły tylko uczucia. Tak samo własne dziecko jest loterią genów i tak samo niespodziewanym prezentem od losu, BOGA, świata. Nie mogłabym kochać jej bardziej gdybym ją urodziła i myślę, że ona nie mogła by być fajniejsza, gdyby była z nas bo JEST CUDOWNA!!!!! Szalejemy z mężem na jej punkcie

Re: Dlaczego czekanie, a nie adopcja?

wchodziły tylko uczucia. Tak samo własne dziecko jest loterią genów i tak samo niespodziewanym prezentem od losu, BOGA, świata. Nie mogłabym kochać jej bardziej gdybym ją urodziła i myślę, że ona nie mogła by być fajniejsza, gdyby była z nas bo JEST CUDOWNA!!!!! Szalejemy z mężem na jej punkcie

"Czynnik męski" (początek wątku)

wzwodu umożliwiającego penetrację (chociaż ma normalne wytryski pod wpływem pieszczot), a poza tym i tak "kochamy się", jeśli można to tak określić, mniej-więcej co trzy tygodnie, więc nawet gdyby się udało doprowadzić do wytrysku w pochwie, to dosyć trudno trafić akurat na okres płodny. Mąż ma

Re: Dlaczego usg u dra Garwolińskiego jest tak wa

Mam nadzieję, że jak przyjedziemy na kolejną wizytę (21.11) to nie okaże się, że jednak mieliśmy zrobić to USG u dr Garwolińskiego. A w razie, gdyby wszystkie inne wyniki były dobre, i gdyby od razu zalecili nam stymulację do ICSI, to chyba, w razie konieczności, jeszcze zdążymy je zrobić

Re: Już sama nie wiem:-(((

, ostatni miałam wywoływany, bo nie miałam go prawie trzy miesiące. Torbiele na jajnikach sa bardzo duże i mam bardzo złe wyniki hormonów. Mój narzeczony na razie się nie badał, bo wiadomo, że ja nie mam owulacji - widać to i po temperaturze i po pęcherzykach, które nie pękają. A nawet gdyby zdarzył

Re: SKANDAL W NOVUM

Niestety tak to wygląda gdy zaczyna się leczenie. Stres, strach i nerwy. Dodatkowo płacąc duże pieniądze za badania czy zabiegi wyobrażamy sobie, że cały personel medyczny będzie skakał wokół nas na paluszkach. Ale tak nie jest, jesteśmy jednymi z wielu, traktują nas zazwyczaj poprawnie

Re: Jakie są objawy endometriozy?

A ja nie miałam żadnych z objawów uznawanych za charakterystyczne dla endometriozy, a ogniska miałam liczne, żłącznie z torbielami czekoladowymi. Bolesne miesiączki miewam raz na kilkanaście cykli, a i tak zawsze wiem, że po 2-3 godzinach ból przejdzie i moje cierpienie nie da się porównać z

1 2 3 4