wyszukiwanie zaawansowane
146 wyników w czasie 328 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: T-P 2,0/1,0/0 i zakaz ruchu - czy słuszny?

, biorę leki staram się leżeć a kłucia wracają. Może to jednak nie są skurcze. Żeby tak ktoś mógł mi powiedzieć czy to skurcz czy nie. Opis o twardnieniu brzucha w moim przypadku nic nie daje. Ja nie wiem czy on się robi twardy czy nie, lekarze pewnie też nie byli tego w stanie określić, no bo

Re: do usmiechu :-)

Zgadza się,a wygrać może tylko jeden.Gdyby jeszcze tak chciał zapytać o tą droę...

Re: kiedy po pregnylu?

Zibi tego dokładnie nie określisz, ale np u mnie mniej więcej jajeczko pękało po 36 godzinach tak za każdym razem , miałam dokładnie monitorowane cykle:)) a teraz jestem bez stymulacjii i chyba wszystko mi się pomerdało z cyklem , pozatym mój lekarz zawsze kazał mi przyjmować pregnyl wieczorem

Zdjęcia:

Re: ponownie pytanie o progesteron

wspanialy. I bardzo mnie wspiera, gdyby nie on, nie pozbieralabym sie tak szybko po poronieniu. I Ty spotkasz takiego mezczyzne. Jesli nie masz teraz sily na badania, to odpusc je sobie na razie. Zrob cos dla siebie, cos, co lubisz, na co od dawna mialas ochote. Badz dla siebie dobra. Jak poczujesz

Re: Clo rano czy wieczorem?

oj, dzieki... Tego mi bylo trzeba - zeby mi ktos kiedys powiedzial, ze nie musze sie przejmowac wszystkimi... Dzieki naprawde i absolutnmie nie musisz miec wyrzutow sumienia, bo i tak fantastycznie, ze w ogole jestes... A Swieta fajne masz, nie powiem... :):):) Z rodzina rzeczywiscie najlepiej

Re: Clo rano czy wieczorem?

? A tak, jesli kiedys bedzie mi dane miec dziecko, juz nie bede miala watpliwosci... Bardzo wierze w Boga, ale tak nie do konca katolicko i bardziej mam wrazenie, ze umarlo cialo, ale nie dusza i on wroci do mnie... Nie wiem, czy rozumiesz... Bo to byl on, wiem o tym od poczatku i choc nie

Re: Hormony-raz jeszcze.Doradżcie laikowi :)

Witaj.Moim zdaniem, jeżeli to ma być pierwszy monitoring(który zwykle się robi żeby sprawdzić, w którym "punkcie" cyklu jest awaria)-to nawet Hormel lepiej odstawić.Nie mamy pewności jak homeopatyczne leki oddziaływują na organizm.Co do hormonów-tak jak Dziewczyny wspominały, a chlamydię i

Do palących-słowo wyjaśnienia

stopniu narazone na wady rozwojowe, niz dzieci osob niepalacych. Lepiej by bylo, gdyby palacze poszli do rozum po glowy i rzucili nalog, zamiast truc wlasne, nienarodzone jeszcze pociechy. Kolejnosc jest taka: najpierw rzucamy palenie, potem bierzemy sie za robienia dzieci. PALENIE JEST GLUPIE

Re: papierosy a próby ???

większość lekarzy uważa, że nałogowe palenie (nałogowe, nie każdy palacz - i to nawet dużo palący- jest nałogowcem, podobnie jak nie każdy pijak jest alkoholikiem) można porównać z uzależnieniem od heroiny, tak to jest silne. Ja po rzuceniu palenia musiałam 3 miesiące wspomagać się nicorette. A do

Re: granica

robia to zalosne baby po 40-tce, ktorym sie chce jeszce dziecka, well... Ja mialam 28 lat, zdrowa jak rydz, miesiaczki i owulacje z zegarkiem w reku, maz zdrowy jak rydz, dzieci jeszcze nie planowalismy, ale gdyby jakies problemy to oczywiscie tylko leczenie farmakologiczne. A jak nie wyjdzie to

Re: Progesteron- BARDZO PILNE!!!

receptorow, a wtedy takie hormony sa zupelnie bezuzyteczne. To tak jak w przypadku cukrzycy, gdzie receptory insuliny sa "zajete" i cukier nie jest transportowany do wnetrza komorki. Komorka gloduje chociaz oplywa w cukier. Oto cytat z powyzszego inciid nt mierzenia poziomu hormonow przez biopsje

Re: a jak radzicie sobie po poronieniu?

sie przed abnormalnymi komorkami reagujac poronieniem. Jest to naturalny mechnizm. Gdyby tak nie bylo to mialabysmy b duzo chorych i niedorozwinietych dzieci (osobiscie znam przypadek gdzie za wszelka cene tamowali krowotok podczas poronienia, ciaza sie utzrumala ale dziecko urodzilo sie b

1 2 3 4 5 6