wyszukiwanie zaawansowane
275 wyników w czasie 220 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: dalsze leczenie a ryzyko niepowodzenia

fora - widzę grupę dziewczyn, które po kilku zabiegach mają już dość. I psychicznie i fizycznie. Ja sama - w momencie załamania po 3 niepowodzeniach - zastanawiałam się czy w razie kolejnych powinniśmy skorzystać z nasienia dawcy. Był moment, że myślałam "tak" ale potem już nie podobał mi sie ten

dalsze leczenie a ryzyko niepowodzenia (początek wątku)

bym zrezegnowala z leczenia, ale dla nas adopcja jest bardzo trudna (nawet nie wiem czy mozliwa) dawczyni jajeczka to dalsze leki i ryzyko ze sie nie uda nie wiem jak mam dalej walczyc i probowac, jak ryzyko niepowodzenia jest tak duze? kazda metoda ciagnie za soba to ryzyko, cokolwiek bym

Mało plemników + wodniak jądra (początek wątku)

.... ale martwi mnie co innego. 1) Ostatnimy czasy miałem wytryski prawie codziennie, a specjalnie na badania zrobiłem 3 dni przerwy :) tak jak radzili. Czy wcześniejsza aktywnośc mogła obniżyć ich liczbę nawet gdy zrobiłem 3 dni przerwy? Moje wytryski są rzadko mleczno białe, może raz na 5

Re: przeniesiony watek grudniowych INV - cz.XI

sloneczko271 napisała: > batutko u nas jest podobnie że w weekend mój misiek się więcej miśką > zajmuje. ale w nocy to powiem ci że ona się tak pruje w niebogłosy > że i tak się spać nie da:-/ bo ją chba cały blko słyszy;-) > bo co innego by było gdyby ona tylko poprostu

Re: przeniesiony watek grudniowych INV - cz.XI

batutko u nas jest podobnie że w weekend mój misiek się więcej miśką zajmuje. ale w nocy to powiem ci że ona się tak pruje w niebogłosy że i tak się spać nie da:-/ bo ją chba cały blko słyszy;-) bo co innego by było gdyby ona tylko poprostu nie spała a ona się pruje jak szalona

Zdjęcia:

Re: brak dzieci nie jest końcem świata... teraz w

oszaleję. Nikomu nic nie powiedziałam, nawet męzowi, bo potwornie bałam sie, że zacznie sie ciąganie po lekarzach, diagnozy, leczenie - i tak bez rezultatu. Któregoś dnia jednak rano wstałam, o 8 jeszcze czytałąm w internecie o objawach raka, które pasowały jak ulał w każdym detalu i... o 9 już

Re: trojaczki?

bardzo się ciesze, że mogłaś juz zobaczyć bijące serduszka :) tym bardziej, że są dwa :) to dopiero musi być niesamowity widok :) a jeśli chodzi o twoje pytanie, to ja chyba uwierzyłabym lekarzowi. w tym momencie ciąży maluszek nie rośnie aż tak szybko, a 1cm to naprawde ogromna różnica

prawie 2 lata starań i nic... (początek wątku)

, że może już zaciążyłam, ale podobno nic z tego. Strasznie mnie to wkurza, dwa dni temu byłam na USG i według lekarza wszystko było ok i wyglądało jak ciąża, więc zaczął się ekscytować, że super to wygląda i gratulacje, a bety brak. Ja nie nastawiałabym się, że to już, gdyby nie to

Re: Adopcja zamiast in vitro?

genetycznie dziecka i chetnie bym adoptowala ale niemowlaka, a to kosztuje nawet drozej niz ivf plus, z powodu limitow wiekowych, i tak jest nierealne. Poza tym wymagania stawiane adoptujacym (przynajmniej tu) sa tak wysrobowane, ze gdyby mieli je spelnic wszyscy rodzice, to narod by wymarl w jednym

Re: różne dziwne objawy po transferze

. dziewczyny, mnie jeszcze boli jak na @, wiec sie tym nie martwcie. poza tym kluja jajniki od czasu do czasu i coraz czesciej czuje taki lekki ucisk w dole brzucha, ale to jest akurat przyjemne, a nie bolesne. Czekam na dobre wiesci jutro i w przyszlym tygodniu. ja wytrwalam, wiec wy tez dacie rade, bo

Re: Czy jest ktoś kto podchodzi w listopadzie do

milka9612 Nie znam się na biologii, więc mogę Ci powiedzieć co mi powiedziała pani Małgosia.Mnie podali dwa zarodki 4 komórkowe klasy A. Ja tez myślałam , że mało sie podzieliły. pani Małgosia powiedziała że jest wszystko tak jak powinno być . Nie mogą się bardziej podzielić w tak krótkim

Re: Przestroga przed CLO

wcześniej byłaś stymulowana clo to dla mnie zbieg okoliczności.Sama mam synka dzięki clo właśnie bo gdyby nie ten lek to wcale nie zaszłabym w ciążę(w ogóle nie jajeczkuję).Przykro mi że przeszłaś przez taki koszmar ale apel o niebranie clo trochę mnie dziwi-postaw się w mojejej sytuacji mam nie brać

Przestroga przed CLO (początek wątku)

przyczyna byla w CLO. Nie jest rzeca normalna by w organizmie bylo tak duzo komorek jajowych. dziewczyny jak macie byc w ciazy to bedziecie, ale blagam nie bierzcie tego swinstwa...gdyby nie ten lek dzis nie wygladalabym tak jak wygadam i nie musialabym uciekac przed smiercia... Pozdrawiam i zycze

1 2 3 4 5 6