wyszukiwanie zaawansowane
87 wyników w czasie 333 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdzie reszta Dziewczyn?

no patrz edzka to i myślący ksiądz się trafił :) moja babcia pięknie to sobie wyjaśniła - że lekarze są narzędziem w rękach Boga, a in vitro nie jest żadną fabryką tylko ma w sobie taką samą iskrę bożą jak naturalne poczęcie, bo gdyby tak nie było to każdy zabieg kończył by się ciążą, a przecież

Re: Udane IN VITRO listopad/grudzień 2013

, posprzatasz a za chwile znowu syf. Zwlaszcza przy mojej trzylatce... co do mycia okien to tez juz doroslam i olewam je. Moze gdyby bylo cieplej to tak, ale nie mam zamairu pochorowac sie przez okna ktore za chwile znowu beda brudne. Ja jeszcze badan nie robilam. 19ego mam kolejne usg serduszkowe i lekarka

Re: Szczecin-invitro NFZ 2013

flisa ...nie przejmuj się rodziną ,bo oni nigdy tego nie zrozumieją ,gdyby mieli podobny problem to ta religijność poszłaby na drugi plan,trzymam kciuki i wierze się uda:)a czy to taką metoda ja uważam że dobrze że żyjemy w takich czasach że medycyna dobrze rozwinięta:)

Re: Flisa

. Spokojnie czekaj jakoś tak czuje, że bedą Ci transferować blastodystę, czyli w niedzielę :). Ja kolejna wizytę mam 4 grudnia w vitrolive, i już koniec przygody Polickiej, wracam do Poznania tam jadę przed tym 4 grudnia, a 20 mam badania prenatalne na NFZ. Jezu teraz sie zacznie :) dziś kamień spadł mi z

Re: oczekiwania potransferowe

że in vitro to nigdy...:/ A mnie ta sytuacja nauczyła żeby tak łatwo nikogo nie oceniać. Buzka :)

Re: oczekiwania potransferowe

Acha rozumiem to trochę inna sytuacja. A ile tych plemników uzyskaliście? w tysiącach ?czy sztukach? Mój M ma chyba uszkodzony nabłonek plemnikotwórczy :( Czasem tak sobie marzę jak by to było gdyby był zdrowy :) Mój M też to bardzo przeżywa, mówi że to przez niego mamy taką sytuację. Oczywiście

Zdjęcia:

Testy owulacyjne ciagle pozytywne? (początek wątku)

pęcherzyk nie pękł? A może testy wychodzą pozytywne do kilku dni po pregnylu, pomimo wystapienia owulacji? Wiem, że pregnyl fałszuje test ciążowy, ale owulacyjnego chyba nie ma prawa. Chyba, że to clo na to wpływa? Podobna sytuacja była w poprzednim cyklu. Gdyby jednak testy pokazywały prawdę, to chyba

Re: inseminacja październik

> łoby, że jednak komórki mam! > Powiedział, że w takiej sytuacji to podchodzi się do in vitro z komórką dawczyn > i!! > Ot tak jak gdyby mówił o tym, co dzisiaj zjadł na obiad. > A przecież cykl bezowulacyjny może się przytrafić każdej, zdrowej kobiecie!! > Mam ogromny żal do

Re: inseminacja październik

sytuacji to podchodzi się do in vitro z komórką dawczyni!! Ot tak jak gdyby mówił o tym, co dzisiaj zjadł na obiad. A przecież cykl bezowulacyjny może się przytrafić każdej, zdrowej kobiecie!! Mam ogromny żal do niego. Uważam, że za wcześnie na takie "wnioski". Obecnie jestem na antykach, biorę przez

Re: Kto podchodzi do In Vitro w listopadzie????

jest w stanie przetrwać. Najczęściej komórki nie dożywają do stadium blastocysty z uwagi na defekty genetyczne. Podanie komórki w 3 dniu to często dawanie tylko złudnej nadziei, że coś z tego będzie, podczas gdy komórka wadliwa i tak się nie zagnieździ, albo później się poroni.. Oczywiście idealnie

Re: Kto podchodzi do In Vitro w listopadzie????

czytałam gdzieś że po 7 dniach ale nie wiem czy warto się nakręcać gdyby w tym czasie jeszcze nic beta nie wykazała. A w którym dniu miałaś punkcję? ja mam dziś 4dc i zastanawiam się kiedy mogę spodziewać się punkcji. Przede mną jeszcze w środę wizyta w klinice ale chciałam tak orientacyjnie

Re: Dziewczyny, spokoju i cierpliwości

Muszę poprzeć wypowiedź lili.80, zgadzam się z nią, nakręcacie się negatywnie i tak będzie co ma być i nikt tego nie zmieni, nawet skargi do MZ, cieszcie się, że macie refundowane podejścia nawet to pierwsze, które jest za Wami, ja się z tego ogromnie cieszę i pomimo tego, że jestem już po TRZECIM

Re: Dziewczyny, spokoju i cierpliwości

wygląda w rzeczywistości. To,że my jesteśmy pacjentkami na NFZ nie oznacza,że jesteśmy gorsze. Klinika dostaje taką samą pulę pieniędzy z ministerstwa jak i od prywatnego pacjenta! A jeśli chodzi o drugie podejścia to nie dziwi mnie fakt,że jesteśmy oburzone tym,że zapowiadają się dopiero na lipca

Re: in vitro niskie amh

zawierały komórki jajowe. takze dla mnie cud przy tak niskim AMH.

Re: Zadaj pytanie ginekologowi, Ekspertowi nOvum

na internecie na temat wskazań/przeciwwskazań, ale informacje są sprzeczne... Ja przepraszam, że tak teoretyzuję, co by było gdyby było, ale... No po prostu kłębi mi się w głowie...

Re: październik 2013 - kto przystępuje

progesteronem nie szpryco > wać, gdyby nie było takiej potrzeby. Miałam podane cztero dniowe zarodki (6 i 8 > kom.) > > A o objawach nie będę pisać, bo to i tak złudne jest....

Re: październik 2013 - kto przystępuje

Hehe ;-) chyba pójdę w Twoje ślady :-) Chmurko, z tą ciążą to nigdy nic nie wiadomo, często właśnie nie ma objawów tak wcześnie i wcale się nie spodziewamy, że to właśnie wtedy, kiedy taka cisza. Czekaj grzecznie na testowanie. U mnie mija tydzień od transferu, nie wiem, czy jeśli zrobię

1 2 3 4 5 6