wyszukiwanie zaawansowane
278 wyników w czasie 304 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta (cz.

barbarita38, trzymaj się dzielnie, trzeba to przetrzymac i iść do przodu. To prawda, myślę, że gdyby spr progest i estradiolu było niezbędne, to byłoby tez zalecane i refundowane. Ja zrobiłam sobie prywatnie betę w 10dpt wyszła 0,1, wiadomo było, że nic z tego, a i tak pakowałam w siebie leki, bo

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta (cz.

wtedy lekarz modyfikuje od razu dawki leków. Oczywiście jest to opcja dla chętnych ale przy kosztach jakie już ponosimy lepiej zrobić wszystko a nie zastanawiać się co było nie tak. Trzymam za Was bardzo kciukasy :* -- Program Rządowy - INVICTA Warszawa 1 IVF długi protokół 08.2014 :( 2 IVF

Re: in vitro grudzień 2014

Dottib - ja również uważam, ze nie masz się aż tak bardzo czym martwić, a pani z rejestracji niepotrzebnie przesadza nie znając szczegółów twojego leczenia. To prawda, że dyskwalifikująca z programu jest niemożność pobrania materiału od któregokolwiek z partnerów, ale u ciebie nie jest tak, że jest

Re: in vitro grudzień 2014

ja dziekuje dobrze, gdyby nie ten glod non stop to byloby idealnie:) no i piersi mnie tylko od wczoraj wieczor bola masakrycznie (tak od strony ramion, wiec jak sie klade na bok to czuje:/) - ale z tego co widze z wypowiedzi na forum to raczej norma. urlop przebiega milo i przyjemnie, dzis dzien

Re: in vitro pazdziernik 2014

Ewa to normalnie skandal!!! Coraz częściej spotykam się z podejściem do invitro jak do przeziębienia. Naprawdę myślałam że jak otwierają nową klinikę to są pełni zapału a tu sytuacja jak zwykle. Kuźwa nie po to tam chodzimy aby słuchać takich pierdół. Gdyby problemem była wiara to już dawno

Zdjęcia:

Re: Szczecin-In Vitro NFZ 2013/2014 cdn...

Dziewczyny cykl tuż po stymulacji jest bardzo dobry. Siłą rozpędu komóreczki dojrzewają, pewnie te co nie pobrano a zostały lekami podkręcone. Często (jak czytałam) dziewczyny zaskakują, ja także po stymulacji się zdziwiłam, że tak szybko dobra owulacja. Madzia 3 mam kciuki. -- ~ Gdyby nie

Re: Szczecin-In Vitro NFZ 2013/2014 cdn...

Blondi się rozpisała, aż nie zatrzymasz. Podobnie jak Jolanta podczas brania antyków tsh wykonano mi i miałam ponad 6. Lekarz powiedział, że to nie od antyków, że niemożliwe, by aż tak. Ale lekarze swoje a my pacjentki swoje. Po zaprzestaniu antyków, wróciło do norm. Ja w międzyczasie zwiększyłam

Re: IN VITRO - program rządowy Poznań/Polna (cz.4

się uda :-) pije ten Inofolic i liczę ze będzie więcej komórek i dobrej jakości. kiedyś myślałam ze może jeszcze na wakacje pojedziemy gdyby się nie udało do czwartej próby ale po rozmowach z mężem stwierdziliśmy ze te trzy próby to i tak dużo i nigdy byśmy sobie nie pozwolili na prywatne trzy

Re: IN VITRO - program rządowy Poznań/Polna (cz.4

okazało się,że cykl mi się wydłużył, a owulacja przesunęła i to tak się opóźniła,że nie będę mieć transferu, bo do niedzieli nie zdążę. Nie martwię się tym, bo ten cykl już odpuściłam tydzień temu i nie nastawiałam się,że coś się zmieni. Ja sama powiedziałam profesorowi,że nie muszę mieć transferu na siłę

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014 cz.2

tonislawa -skoro ufasz swojego lekarce to bądź dobrej myśli. Gdyby to było coś poważnego to na pewno by tego nie bagatelizowałam. Stosuj sie do jej zaleceń i wszystko będzie ok. Niestety tak to jest, że dodatnia beta to połowa sukcesu a droga do porodu usłana jest często powodów do zmartwień. Ale

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014 cz.2

kasia-super, że na usg wszystko ok:) Podwójne szczęście:) Strasznie się cieszę, że nasze zaciążone mają się dobrze:) Ja w przyszłym tygodniu mam usg prenatalne. Test podwójny z krwi już mam zrobiony ale z wyniku i tak nic nie da się odczytać. Dopiero na wizycie lekarz wklepie te dane do programu i

Re: IN VITRO- program rządowy Poznań/polna (cz.3)

prywatną wizytę nie pójde do P bo i tak nie ma go potem przy mnie.Na koniec powiedziałam że gdyby nie mrozaki już dawno na Polnej by mni enie bylo.Za Za niecałą godzinkę dzwoni do mnie Justynka (czyżby pani M dała jej znać)i mówi do mnie tak ,witam dzwoni od prof P będziemy się z panią kontaktować co do

Re: IN VITRO- program rządowy Poznań/polna (cz.3)

Colcia - jest duza szansa, ze juz niedlugo bedziesz na moim etapie :) czego z calego serca Ci zycze :) Kurcze, bo gdyby nie to forum, gdyby nie doswiadczenia innych dziewczyn, gdyby nie dobre slowo i pomocne objasnienia, to wszystko byloby takie na wskros "medyczne". A tak jest gdzie i kogo

Re: In vitro po 40-tce, komu się udało?

(a lekarz uprzedzał, że często tak bywa), czy to oznacza, że kolejnym razem też tak będzie? 2) a co jeśli był jakiś zdrowy i podczas badania został uszkodzony, a gdyby tego badania nie było to byłaby szansa, że jednak zostanie z nami (inaczej mówiąc, zagnieździ się podczas kolejnego transferu

Re: In vitro po 40-tce, komu się udało?

powodzenie,tak jak pisalam wcześniej.Gdyby się teraz udali to bylby prawdziwy cud,chyba brakuje mi wiary w to,ze taki cud moze się stać 😞Dziś jeszcze mam cien nadziei,gdzieś gleboko...,dlatego boje się okropnie tych wyników,bo zawsze wtedy się czuję okropnie,do tego Męża tu nie ma,jest w Krakowie

Re: in vitro maj 2014

, dlaczego tak mogło się stać , ale to nie temat na dziś . Wy macie być spokojne i przede wszystkim czujne . Z byle czym uważajcie na swoje maluszki . Ja pogodziłam się już (chyba) . Staram się być silna dla mojego męża który był i jest dla mnie wielkim wsparciem . Ja jeszcze nie powiedziałam ostatniego

Re: in vitro maj 2014

rozprysły się niczym bańka mydlana. A gdyby podeszła do mnie tak jak Radwan już byśmy może byli szczęśliwymi rodzicami 6 letniego szkraba , a tak ..... Więc z tego co się domyślasz udało nam się podejście za pierwszym razem , chociaż była obawa gdyż z 6 komórek zapłodnionych - zapłodniły się 3 - 1 mi podano

Re: IVF listopad

Hej JBM, Powiem szczerze gdyby to był mój pierwszy raz to bym skakala ze szczęścia a tak to mam przeogromne obawy. Boje się tego USG z serduszkiem. Poprzednio wszystko szło swietnie! Beta rosła miarowo do kilkudziesięciu tysiecy a serduszka zabrakło... Boje się powtórki :( Na zwolnieniu nie

Re: IVF listopad

Kaczucha, zazdroszcze pięknej złotej jesieni. U nas ta, w najgorszym wydaniu... Ale nie ma tego złego... od rana mam bóle podobne do okresowych! W sumie mnie cieszą bo gdyby to były faktycznie bóle okresowe to juz by się krew pojawiła. Ja tak mam, że najpierw krew a później dopiero ból. I nie

1 2 3 4 5 6