wyszukiwanie zaawansowane
169 wyników w czasie 854 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro cześć 3

mi go odciagac ŕęcznie wielką strzykawką z igła przez zatoke douglasa bo nie mogla oddychac i musialam byc przytomna przy tym... I fakt zabieg byl nie do przezycia drugi raz to chyba bym tam zeszla gdyby znow sie tak stalo, ale jak ściagneli płyn to ulga niesamowita. A taki zabieg moga tylko zrobic

Re: GAMETA RZGOW-rzadowe in vitro cześć 3

No tak.. Ja właśnie dlatego tak się trzymam tego mojego..mam nadzieję,że kasę dadzą ale wiem, że dla wszystkich nie starczy dlatego my próbujemy prywatnie.w razie gdyby się nie udało a byłaby kasa to jeszcze bym się na program zalapala...Ale póki co muszę się skupić na tym co tu i teraz,w piątek

Re: InVitro Warszawa Invimed

pan dr dokuczal. tak fajnie nawet kciuka do buzki malenstwo wlozylo...tak slodko to wygladalo. ja mialam transfer 31 sierpnia...3 dniowego zarodka. a co do testu pappa to ja go za bardzo tez nie chcialam bo wiem, ze gdyby nawet malenstwo bylo chore to nie usunelabym go... no, ale lekarz zalecil wiec

Re: InVitro Warszawa Invimed

Mari? co wiadomo? Mnie dziś upływa 7dpt-ogolnie dobrze ale czy nie za dobrze. ? te bóle brzucha to tak raz mam raz cisza,trochę też czuję jakby ciągnięcie po bokach no może w okolicy jajników a może to mi się tylko zdaje.strasznie fajnie byłoby gdyby objawy nie były po lekach ani urojone;-)

Re: In vitro/transfer zarodków w 2015 cz.7

sie nie skonczyly to wlasnie bym konczyla stymulacje teraz. A tak to znow to czekanie i czekania. Masakra...

Re: In vitro/transfer zarodków w 2015 cz.7

ruszać lub by ją cofnąć. Zawsze to cień więcej szansy ze ja zostawia nóż gdyby musieli oni taka pozytywna decyzję sami podjąć. Kurcze jakoś nie mogę zasnąć. Niby nie mam wpływu na to co się wydarzy a i tak mnie to stresuje. Betsi na pewno zobaczysz i uwierzysz :)

Zdjęcia:

Re: In Vitro-program rządowy Invicta Warszawa

złego nie dzieje to może bym nie poroniła. A tak 3 usg przypadają na ciążę i koniec. Dlatego teraz wybrałam profesora. Gdyby nie on znowu bym straciła ciążę krwawiłam mocno przez ponad miesiąc. Na genetyczne wysłał mnie do swojej żony żeby mieć drugą opinię kogoś komu ufa. Chodzę do niego prywatnie (ma

Re: In Vitro-program rządowy Invicta Warszawa

kompletne minimum. Myślę że takie wytyczne mają id własnościciela kliniki. Jak się uda najprostszą drogą to fajnie jak nie to trudno. Gdyby był jakiś system rozliczania lub efektywności to musieli by bardzej pochylić się nad pacjętką a tak mają to w dupie. Byle by taniej dla nich wyszła procedura.

Re: Invitro-listpoad/grudzień 2015

Nie pękaj, pamiętaj niektóre kobiety brzuch boli w ciąży inne nie, nie ma na to reguły, to że milion kobiet brzuch nie bolał w ciąży, nie oznacza że z tobą będzie tak samo, jedne mają objawy i rzygają całe 9 miesięcy, a inne gdyby nie rosnący brzuch, nawet nie wiedziałyby, że są w ciąży. Nie

Re: NIEudane trzy próby in vitro rzadowego

szczegółowe badania. Dubrawski jest specyficzny i pewnie nie zaproponuje leczenia jeśli nie zrobisz u niego tych wszystkich, drogich badań. Ogólnie tak mi przedstawił sytuację, że szanse na ciążę mam bliskie 0, bo gdyby miało się udać, to już byłabym w ciąży, ale badania chce zlecić, jakie nie wiem, bo mam

Re: NIEudane trzy próby in vitro rzadowego

klasy a poprzednio nie było szans. Więc Krops nie poddawaj się, kto może mieć tyle siły jak nie ty. Czytam co piszesz nie tylko na tym forum i powiem Ci ze bardzo ale to bardzo kibicuje i trzymam kciuki. Gdyby nie tak silne osoby jak Ty to nie byłoby dzieci na świecie bo inne kobietki które zaczynają

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014 cz.2

tak szybko . Mianowicie do dziewczyn które mają córeczki mam wiadomość , na ostatnim szczepieniu pediatra zauważyła że moja córa ma zrośnięte wargi sromowe , masakra normalnie byłam w szoku ! Nigdy jej tam specjalnie nie szperałam ale faktycznie widziałam że dziureczkę ma malutką , ale myślałam że tak

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014 cz.2

, którzy chcą oszczędzić dzieciom większej ilości wkłuć, a my też byliśmy tak kłuci i przeżyliśmy i nikt nie przeszedł żadnej traumy itp. Natomiast osoby, które optowały za skojarzonymi, mówiły, że oczywiście oprócz mniejszej ilości wkłuć na plus jest jeszcze to, że mniej się wstrzykuje konserwantów, bo

Re: in vitro marzec 2014 klinika bocian kontynuac

No dokladnie, tez tak mysle. Dzieki dziewczyny :-) po 1 cytologi po lyzeczkowaniu wyszla mi bakterioliza. Wiec tam sie mega namnozylo tego. Watpie zeby wyzdychalo samo. Takze wezme ten unidox. A ten summamed jest na recepte?? Albo ten summamed wezme gdyby byl bez recepty :-)

Re: in vitro marzec 2014 klinika bocian kontynuac

podejście. Nie ufam M. i nie pasuje mi jego zaufanie w sobie, jednak gdyby mnie leczył to drugie bym mu wybaczyła. On jednak myślał o kolejnym zarobku, a nie o tym, żeby mi pomóc.

Re: Szczecin In Vitro cdn.

bywa tak ze za pierwszym razem sie udaje ,mam na to dowod mojej kolezanki,ktora sie tutaj nie udziela mam dowod ze in vitro nie pomoglo dziewczynom a zaszly potem naturalnie kazdej z nas jest pisane macierzynstwo tylko jedenj szybciej innej pozniej ,trzeba walczyc o swoje i sie nie poddawac gdyby nie

Re: Szczecin In Vitro cdn.

dziwactwa pojawiają sie na usg heh Doktor stwierdził, że taka moja natura a nie polip :P ciekawe co wyskoczy w środę :P najlepiej gdyby to była owulacja heh ale czas pokaże ;* Motylek a co tam u Ciebie?? @ przyszła??

Re: In vitro/transfer zarodków w 2015 cz.6

mszy tylko kowali głową ze się z nim zgadzają. To jakieś zacofanie jest. We Francji całą procedurą jest bezpłatna łącznie z lekami a tu...... Niby refundacja a ile kosztują leki i badania. Coś strasznego. Przepraszam że się tak unioslam ale tak mnie to denerwuje ze nie piczytaja nie spotkają się z

Re: In vitro/transfer zarodków w 2015 cz.6

sytuację, a po stwierdzonej endometriozie od razu mnie zakwalifikowali. Niestety, jak wiecie nic mi to nie dało. Karmelek, zadzwonię do Hausa, po pierwszej wizycie, jak już będzie wszystko w kartotece, Porozmawiam, podpytam i pewnie skorzystam jeszcze z wizyty przed stymulacją. Chyba, że tak jak w invikcie

1 2 3 4 5 6