wyszukiwanie zaawansowane
196 wyników w czasie 238 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Podoba mi się to:) (początek wątku)

na nic specjalnie patrzec(swoja droga wychowano mnie tak ze nie szlocham i nie szlochalam nigdy z powodu niezrobionych paznokci(u fachowca) czy tez z braku modnych ciuszków) nie zwracałam zbytnio uwagi ile i gdzie wydaję..no i zabrakło nagle:)Zapomniałam bowiem iz od dwoch miesiecy spłacamy ratke

Re: Zamienilibyście dom na mieszkanie?

miasteczku też, ale czasem jest tak że jak ktoś już całe życie mieszka w dużym mieście, to jeśli w ogóle myśli o domu, to raczej na przedmieściach a nie w małym miasteczku 100 km od swojego miasta. Tyle o cenach. Ja akurat nie narzekam, mieszkam na przedmieściach od ponad 3 lat, dawniej mieszkałam na

Re: mbank czy eurobank

płatnicza mi wysiadła(podobno chip uszkodzony-tak twierdza bankomaty)-na wydanie następnej będę czekała ok 15 dni, gdyby nie to, że mąż ma również swoją nie mogłabym podjąć gotówki w żaden sposób, dopóki karta nie przyjdzie. Realizacja każdej prośby(np o wydanie "zaświadczenia o stanie konta"- trwa

Zdjęcia:

Re: Bieda - stan konta czy umysłu?

ponad lat bada ten problem. Wyniki są jednoznaczne, statystycznie > dzieci żyją tak jak ich rodzice. Niestety. A gdyby zaczęli żyć inaczej?

a może tanie auto?

, przebiegu, stanu itd itp. Tak więc kupując nowe auto za 50 tys., zaraz po wyjechaniu z salonu tracimy 10 tys., po roku 15 tys., a po 5 latach 30 tys. zł. Jak widać, im dłużej jeździmy, tym taniej nam to wychodzi, ale i tak jest to jakaś dycha rocznie (doliczając wyliczone wyżej przez thordike'a 5 tys

Re: Nie warto pomagać...

warunków umowy i korzystanie z mojego czasu, którego nie miałam za wiele. Wdzięczności nie oczekiwałam, normalnie za prezenty się dziekuje. Każdy tak robi, broń Boże żadnego płaszczenia się, nienawidzę tego. Bardziej myślałam o zmotywowaniu do nauki, a odniosło to wręcz odwrotny skutek. Niedaleko pada

Re: przerobiłam to...

> Tak sobie tylko pomyślałam od kiedy wprowadzono przepis że dni takie jak. np. > 1 listopada w handlu (?) jest ustawowo wolny i może w sklepie pracowoć tylko je > go właściciel bardzo ale to bardzo spadła ilość otwartych małych sklepów,ciekaw > e dlaczego? Dla zysku warto zmusić

Re: przerobiłam to...

weekend jest po to by być w domu z rodziną a ja zap...am wszystkie weekendy bez wyjątku i mimo iż wiem że wcale tak być nie musi i nie jest to jedyny słuszny model mam wyrzuty sumienia bo dzieci w domu cały dzień są tylko w weekend. Wątpię że jakikolwiek lekarz nie ustawi sobie tak dyżurów by być choć ze

Re: Podwyżka cen ubrań o 30%, AGD o 10% od styczn

No własnie też mnie to dziwi!! Brak solidarności w narodzie. Nie raz i dwa czytało się o bojkocie społeczeństwa jakiegoś produktu/marki Do skutku. Ale to na Zachodzie. Piszą ze gdyby w Stanach podrożała benzyna to zagrożone byłoby stanowisko prezydenta :D Opinia publ.dałaby popalić U nas tak

Re: "A co, kupię se samochód..."

! A jak myślisz, kto "sponsoruje" Unię? Rosną tam banknoty na polach, w tej odległej, nieznanej, mitycznej Unii ? Nie, potężne pieniądze płyną do jej budżetu również z Polski w postaci składek. Nasz kraj nie jest bogaty, ale może mógłby być, gdyby ludzie byli mniej pazerni. Każdy tylko patrzy, gdzie

Re: "A co, kupię se samochód..."

nie trzeba płacić podatków? Chodzi o to, że państwo jest okradane permanentnie przez takich właśnie cwaniaczków, których jest niestety masa we wszystkich sferach- i jest to jedna z przyczyn, dla których w poszukiwaniu pieniędzy do załatania dziury w budżecie sięgnie i tak do naszych kieszeni. Błędne

Re: porażki :(

, coś tam poszło do ludzi i w 2010 przybyły tylko 3 flaszki, ale i tak o 3 za dużo. Pocieszam się, że labdanum to trochę moja obsesja (uwielbiam Labdanum Donny Karan), a ten L'Occitance jest uniseksowy, więc zużyjemy z chłopem, ale i tak.

1 2 3 4 5 6