wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 167 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: zmywarka - jak pokonać wyobraźnie?

:) To tylko taka wymiana poglądów:) a może ja sie przekonam? Ps. Szklanki i kieliszki bardzo ładnie i łatwo poleruje się za pomocą ściereczki z mikrofazy, takiej żółtej, ze sklepu "po 4 złote". To tak na wypadek, gdyby Twoja zmywarka kiedys odmówiła współpracy

Re: Odkurzacz "Aura Roboclean"

Widziałam te ceny na ich stronie, i gdyby tak było, to nawet bym sie nie miała nad czym zastanawiać. To już przesada. Nie wiem, czy to jakas promocja, ale te trzy rzeczy mogę mieć za 5490. Do tego jeszcze dodają komplet jakichś (chyba 6) garów, podobnych do "zeptera", nawet porządnych i

Re: Podzielniki ciepła

powiedzieć w uporoszczeniu, że gdyby nie te opłaty, to kwota zwrotu byłaby 2x wyższa. To ukradzione nam wszystkim pieniądze. Tak więc zanim zaczniemy zabijać sąsiada zawistnym spojrzeniem może zastanówmy się kto tak naprawdę nas okrada. Bzdura o tym, że sąsiad (grzejący) dogrzewa sąsiada przez ścianę

Zdjęcia:

Re: co zrobic w takiej sytuacji?

A gdyby sie tak potłukło przy wieszaniu? ;)

Re: finanse w małżeństwie

Intercyza to dobra rzecz, szczególnie jak się prowadzi biznes, ale powinna byc barierą dla ewentualnego komornika, a nie dla żony. Zazwyczaj powinno być tak: jedno zarabia i ryzykuje, a drugie te pieniądze wydaje i zabezpiecza dla obojga. Intercyza nie wyklucza ani wspólnego konta, ani

Re: Pierzyny wystawione na widok publiczny

", która w Spółdzielni Lekarskiej, mieszczącej się przy Żurawiej 24 wykupiła usługi medyczne dla swoich pracowników. Stąd Twoja znajomość tego adresu. Gdyby było inaczej nie akcentowałabyś tak mocno faktu, że pracownicy tej firmy leczyli się akurat w tej przychodni bo to najmniej istotne w sprawie

Re: Pierzyny wystawione na widok publiczny

Na początek drobna uwaga: "gdyby" pisze się łącznie a teraz do rzeczy. >Czlowiek inteligentny nigdy nikogo nie obrazi< W zasadzie byłaby to dobra uwaga ale skoro wiem, że nie składasz w ten sposób samokrytyki to szkoda czasu na tłumaczenie. >Gdy by cie tak wychowano dobrze

Re: Uważam że...

>Jak ktoś musi palić-niech zakłada sobie na głowę worek na śmieci i szczelnie zawiązuje, tak, żeby sam wąchał swoje smrody.< Nie przesadzaj. Ty też możesz sobie założyć na głowę taki worek i żaden smród do Ciebie nie dotrze. >nawet jak zwróci się uwagę palącemu pod wiatą

Re: Jak przymierzać w sklepie japonki?

>wkładam stopkę nie dlatego że mam grzybicę - bo nie mam ale dlatego, że pani która mierzyła buty przede mną mogła mieć< No... mogła mieć. Ty buty przymierzysz w stopce, która i tak Cię nie chroni, a co będzie jak buty Ci się spodobają i sobie kupisz? Czy wtedy jeszcze myślisz o

Re: Adopcja - mówić, czy nie....

Życzę Wam, żeby ta przyszłość nie była taka odległa bo z pewnością przeszliście już sporo trudnych chwil. Myślę, że najtrudniej jest podjąć decyzję a skoro już macie to za sobą to okres oczekiwania należy potraktować jak... ciążę. Gdyby ta "ciąża" miała się okazać nawet dłuższa niż

Re: Teściowa

grzebania w sypialnianej szafie to gruby nietakt. Jeśli ta kobieta tego nie rozumie to czarno widzę dalsze kontakty. Potrzebna natychmiastowa szczera rozmowa, Chociaż i tak będziesz tą, która buntuje jej synka.