7 wyników w czasie 298 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jenakowoż musisz przyznać, lili, że podnieśli

, szczegolnie z jednego powodu zaluje, ze PO wtedy byla lepsza od PISu. Pamietam Bartoszewskiego, jak opowiadal, ze jesli PIS wygra wybory, to on wyjedzie z Polski. No taka mialem nadzieje, ze dziadyga sobie pojedzie i przestanie sie wtracac w nasze sprawy. A tu sie nie udalo :( -- Tylko pod krzyżem

Re: Trafi tam gdzie jego miejsce.

Ale gdyby nie Bitwa Warszawska, mozna sie spodziewac, ze bolszewicy doszliby az do Berlina. Tak silna mieli armie wtedy. I ch** bys mial z tej rzekomej wywalczonej wolnosci. -- Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Re: no fajnie, że tak mnie od rana rozbawiliście

Historia lubi sie powtarzac - podobnie bylo z generalem Sikorskim. Gdyby zmarl pozniej, albo nawet po prostu podczas wojny, ale nie na skutek - nomen omen - katastrofy lotniczej, nie lezalby na Wawelu! -- Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Re: BOJKOT GW

Generalnie umowa sponsorska to cos tak popie***lonego, ze w praktyce klub niewiele z tego mial. Oczywiscie, ze aniolkami nie sa. Byc moze i czesc kibicow miala ze soba narkotyki na stadionie. Malo tego, jestem tego pewien. I jestem tez pewien, ze wsrod tych co mieli, znajda sie tacy, co

Zdjęcia:

Re: Pamietamy, ale zamknijmy ten rozdzial raz na

muzycznemu zmarla matka - woleliby odreagowac. A 5 lat temu to kazdemu z nas tak jakby zabrano matke. Wiec nic dziwnego, ze nikomu nie w glowie byly harce i igraszki. -- Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Re: Pieszy w Poznaniu: czekaj albo giń

pieszych, to tu pol minuty, tu pol minuty - i tak sie traci kilka kolejnych cennych minut. A jesli kierowca sie zatrzyma i uprzejmie przepusci "co ktoregos" - to i tak nie zostanie to zauwazone ;) -- Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Re: Ile kosztuje pozew o zdjęcie krzyża?

Moze to tak, ze gdyby tu nie wypisywal tych bredni, to by mu zwieracz puscil? -- Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.