14 wyników w czasie 366 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: toya-strasznie cię skrzywdzili i okłamali..

Gość portalu: Andrzej napisał(a): > I tak źle, i tak niedobrze. Tobie na prawdę nie można dogodzić. Gdyby Inkwizycj > a wykonywałaby wyroki „własnoręcznie” grzmiałbyś, że to oprawcy Nie wierzę, że nie zrozumialeś mojej wypowiedzi... Postępowanie inwizycji uważam za

Re: toya-strasznie cię skrzywdzili i okłamali..

skutek mentalnej histerii ludzi KK. Zapewne te dane też są przesadzone. Nieważne. Dla mnie nawet śmierć 8 rocznie kobiet zamęczonych, niewinnych, spalonych żywcem z powodu psychicznej dewiacji inkwizytorów to i tak za dużo. Pisząc o Koperniku posługujesz się dość kiepskim argumentem. Oczywiście, że

Re: Znów PO ośmiesza Poznań

Solidarnośc była tak złozonym ruchem spolecznym, że mówienie tu o jednej idei jest jakimś nieporozumieniem. Na tym polagala jej wielkość, że łaczyła rózne idee. Ale to było 30 lat temu. Śniedek i spółka to po prostu banda chamów. Gdyby pół roku temu w podobny sposób wygwizdano Lecha kaczyńskiego

Re: Dlaczego Kazek 100 nie lubi Kościoła.

tylko przeszłość i współczesna sztuka katolicka - w znakomitej większości - jest synonimem kiczu i bezguścia. Nie zastanawia Cię, jak to możliwe, ze w tak dużym kraju o tak znaczącej pozycji KK sztuki motywowanej religijnie, a bedącej na jakimś tam poziomie artystycznym, powstaje tak niewiele? Daruj

Zdjęcia:

Re: Dlaczego boją się zdjąć krzyże w szkołach?

i żyć na czyjś koszt (ja ateista utrzymuję katechetów). A co ciekawe - na własnych szyjach krzyzyków nie nosi prawie nikt (ja znam może jeden przypadek). Ale przestrzeń publiczna - o tak, tu robimy manifestacje. Specyficzne.

Re: ...

Niestety masz racje. Mnie to przeraża. Tak samo jak przerażałoby mnie to w przypadku każdego innego polityka. Jest facet o jakimś tam, minimalnym w tym wypadku - poparciu. I na skutek wypadku komunikacyjnego, faktycznie dramatycznego, nagle zyskuje w rankingach poparcia. Przeraża mnie to

Re: Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego - TAK

Dwóch rzeczy w Twoim poście nie rozumiem, bracie: > Pierwszego od 1922 demokratycznie wybranego Prezydenta, który zmarł w Kraju. Gdyby nie data, to bym pomyślał: "Narutowicz"? Lecz Kaczyński nie zmarł przecież w kraju? A demokratycznie wybrani po 22 roku byli i choćby Wałesa i

Re: Misterium Męki Pańskiej w sobotę na Cytadeli

. A z taka demagogią to mi się dyskutować nie chce.

Re: Aborcja to zabójstwo ?

> adań specjalistycznych jak rezonans Nie, za to KK nie odpowiada. A za ograniczenie ilości badań prenatalnych tak. Przecież domagał się tego wprost. Przepraszam, czy kolega lata 90-te przezył gdzieś w stanie hibernacji? > Rozumiem, że żarty sobie stroisz. Każdy lek szkodzi. Każdy. A

Re: Aborcja to zabójstwo ?

. Chronią badania, np. te prenatalne, których dostępność tak drastycznie ograniczono z inicjatywy Kościoła i partii katolickich. A sa tez sytuacje, gdy własnie ze względów medycznych aborcja jest mniejszym złem, czego nie potrafią zrozumieć fanatycy, którzy akurat nie ponoszą konsekwnecji swojego

Re: Na Śródce Hitler straszy aborcją

aborcję możemy isię spierać gdzie indziej, zakładając, że jeszcze mozna tu cos nowego powiedziec. Ale ten plakat pokazuje, jakimi ludźmi są zwolenni restrykcyjnego prawa i paradoskalnie - jak bardzo nie mają oni nic wspólnego z żadną moralnością. Co by się działo, gdyby wywieszono taką płachtę

Re: Konkrety i tylko konkrety

całe to wydarzenie nie jest stricte > nabożeństwem , tylko bardziej przedstawieniem teatralnym, nie jestem > pewiem czy potrafisz dostrzec tą różnicę. No coś Ty? :-)) Potrafię, nawet bym chętnie obejrzał, gdyby mi akurat było po drodze. I wtedy poniósłbym ewentualne koszta, tak