wyszukiwanie zaawansowane
839 wyników w czasie 2 201 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Tak, probuje.

wspomnieć brak kilku wiaduktów nad torami (z 8 by sie uzbieralo?), na wczoraj potrzebnych przynajmniej 3 (Junikowo, Starołęka, Bałtycka/Podolany). Gdyby tak wyglądały proponowane inwestycje stałbym w rzędzie klakierów Riczarda. A tak mamy pudrowanie syfa. Niepotrzebnymi budowami, gdy bardziej palące

Gdyby wszyscy tak głupio myśleli nie byłoby NIC

Masz Kononowicza za idola? Nie odpowiadaj. To widać a pytanie jest z gatunku retorycznych.

Re: Przestań żyć kłamstwem i ułudą

przedstawić w 3 punktach: 1. Proniemiecka postawa nie była tak dominująca, jak najczęściej się przedstawia. 2. Propolska postawa nie była tak rzadka. 3. Mówienie o Żydach jako o Niemcach wyznania mojżeszowego jest nadużyciem. A jeśli chodzi o jednostronność przedstawiana historii Żydów w Poznaniu, to

Re: Przestań żyć kłamstwem i ułudą

należycie ocenić naszą miłość do niemieckiego narodu”. Oczywiście możesz jeszcze do swej listy dodać zasługi Adolfa Mandelsztalma,. który miał 5 dzieci i dzięki temu ludność Poznania była o 5 osób większa. Taż tak można. Proszę też nie drwić z zasług Żydów w zakresie palenia miasta. To przecież

Gdyby karał, większość z nas siedziałaby w ciupie.

- obecnie osiągalne potoki to 9500-13600 osób/godzina w Bostonie i San Francisco. Nawet gdy podzielimy to na dwa - jazda we względnym komforcie, bez bycia przytulonym i obmacywanym przez współpasażerów mamy 3800osób. Ciągle zyskujemy pól pasa w stosunku gdyby każdemu kupic samochód. Jak widać

A gdzie kontekst?

, czy też może inwestycje są w przygotowaniu. Tak napisany artykuł, który nie odmalowuje pełniejszego kontekstu, jedynie pogłębia odczucia chaosu planistycznego i stanowi pretekst do wzajemnego obrzucania się błotem przez w większości (podobnie jak ja) niedoinformowanych forumowiczów. Nie wiem, czy

Zdjęcia:

Re: Czy Henryk Stokłosa wróci do polityki?

żądanie" Senatu. Gdyby jednak Stokłosa został senatorem i jeszcze w trakcie kadencji został prawomocnie skazany, nie straci mandatu senatora do końca kadencji. Kara taka zapisana została w nowelizacji ordynacji wyborczej, która obowiązywać będzie dopiero od nowej kadencji parlamentu (od końca 2011 r

dlaczego większość ruchu wiaduktem

> Ja też nie rozumiem, dlaczego III rama nie może pójść górą nad istniejącymi ulicami Gdyby tak było, wiadukt widmo straszyłby pusty przez dziesięciolecia, aż by się zawalił. A dzięki pomysłowi projektantów, nie będzie aż takiego wstydu, część ludzi nawet się nie zorientuje, że pod ulicą

kontrowersyjne decyzje?

Gość portalu: jakub napisał(a): > 3 rama jest jak najbardziej potrzebna a władze nie mogą bać się podejmować trud > nych i czasami kontrowersyjnych decyzji Co rozumiesz pod pojęciem "kontrowersyjnych decyzji"? > Zapominacie chyba o Starym Browarze... gdyby nie drobne

Re: A ja myślałem, że pani Konserwator zwariowała

"De gustibus et coloribus non est disputandum" Mi się akurat niezbyt podoba, ale: - pamiętam odnowioną przed laty farę - ohydny róż! Ale konserwator utrzymywał, że tak jest "stylowo" i "z epoki". No i ok. -czy jest absolutna pewność, że malinowo-różowy na Zielonej jest "niewłaściwy

Re: Jak nie ma pieniędzy, niech nie je - listy

świecie. Skoro miał wszyty esperal to znaczy, że podjął leczenie, bo alkoholizm to choroba. "W tej chwili na przykład taka pani Beata i wszystkie jej dzieci korzystają ze składek wpłaconych przez ludzi pracujących. Renty też nie dostaje się ot tak, tylko trzeba przez odpowiedni okres czasu przed utratą

Re: Jak nie ma pieniędzy, niech nie je - listy

oczywiście, że nie jestem pewien, tak samo pewnie, jak Ty nie jesteś pewna, że dziecko mające dwoje ciężko pracujących rodziców nie stoczy się w narkomanię, alkoholizm, długotrwałe bezrobocie itp. ale to, że nie jestem pewien nie jest usprawiedliwieniem dla poglądu w stylu - skoro nie mam pewności

Re: Order Orła Białego dla Matyi. Jest wniosek!

Sprzeczacie się o głupoty. Zobaczcie dzisiaj: jedni tracą pracę, drudzy wyzywają ich od nierobów. Gdyby wszyscy stracili pracę to byłoby powstanie. Takie jak w 56,70,80, a tak to skaczą sobie do gardeł, byle mieć 2 zł więcej od sąsiada.

Re: Order Orła Białego dla Matyi. Jest wniosek!

. Zachodzę w głowę czemu ekipa Jaruzelskiego pominęła tak ważny element oddziaływania na ludzi jak radykalna poprawa zaopatrzenia po wprowadzeniu stanu wojennego. Gdyby po 13 grudnia nagle zapełniły się półki jak po 1989 roku - chocby na kształt półek w enerdowskich czy węgierskich sklepach to ludzie nosili

Grobelny zaczyna IV kadencję. Zobacz jak się zm...

W tym mieście wystarczy wybudować stadion i pokazać się kilka razy na nim w roli dobroczyńcy by mieć zapewnioną kolejną kadencje - głosy kiboli starczą. Żeby nie było, też jestem kibicem Lecha, ale nie tak zaślepionym w Grobelnego, widzę do czego prowadzi on miasto. Prawda jest taka, że gdyby w

Zatrzymano sprawców napadu na Biedronkę

I tak właśnie dzisiaj rozumuje, na szczęście nie wielu, młodych ludzi. Uczyć się nie chce ,bo po co, nauka jest dla frajerów. Później jednak okazuje się ,że "kasa" jest potrzebna. Dziewczyny, stara Honda, solarium to wszystko kosztuje. Więc co robi młody (głupi) człowiek? Napada na market i

1 2 3 4 5 6