24 wyników w czasie 203 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Podobno w Polsce jest zamach na demokracje ?R

zbigniews1934 napisał: > RE:bardzo pouczajace stwierdzenia Pana o nicku Kir do adamas ale nie > rozumiem czy ten Pan Kir kieruje sprawe Pana Neumana do prokuratora > generalnego czy do Pana Tuska? Napisałem o zasadzie praworządności a ta czyni śmieszną sytuację gdyby komendant

Re: Jak mozna zniszczyc agenta sluzb specjalnych?

nie nierealna facet nie ruszyłby się z miejsca nawet nie pomyślałby o tak drastycznym zachowaniu gdyby nie ingerencja tej kobiety możliwe,że nigdy w swoim życiu nie spotkałby się z taką sytuacją ,ale to właśnie dzięki prodżegaczowi-prowokatorowi się w niej znalazł dlatego za prowokację wymierza

Re: To mnie oburza >>>

basia.basia napisała: > Dzisiaj o 20:30 pojawił się tam post blogera Aleksandra Ściosa >>> > > cogito.salon24.pl/134456,w-interesie-wsi > a zaczyna się tak: > > "Gdy dziś obserwujemy samotną walkę Mariusza Kamińskiego ze strukturami > państwa

Zdjęcia:

Re: Skoro Hajke za teczki dawała Kurtyce,

dottore.zabanowany napisał: > Gość portalu: Kir napisał(a): > > "Nie byłoby problemu gdyby każdy przejrzał swoją teczkę," > > Czy policzył ktoś jaki procent PKB trzeba by wydawac na IPN > żeby dostę [ dowłsnych teczek był w miarę demokratyczny. To znaczy > ze

Re: Dlaczego Tomasz Lis nie bojkotuje TVP ?

kpp_ppr_pzpr napisała: > To faszystowskie pieniądze. Gdyby to były faszystowskie pieniądze nie miałbyś nic do gadania a bojkot miałby rzeczywiście sens i prłny wydźwięk moralny bez konieczności nagłaśniania mu dorabianej folozofii. Mamy do czynienia z telewizją publiczną finansowaną z

Re: cóż jest prawda?

ibo w zapadłej wsi ona decyduje o ostracyźmie. Nic też dziwnego,że elity nie są w stanie zrozumieć mentalności i ekscytacji elyt. W aspektach moralnych i religijnych a nie historycznych Wałęsa mógłby potraktować książkę jako Bożą karę za tak ostentantacyjne obnoszenie się z wizerunkiem Matki

Re: Znajdź n szczegółów, którymi różnią się

Gość portalu: mleczko napisał(a): > > Jestem cholernie ciekawy co powinienem mu zrobić aby zaspokoić twoje > > poczucie sprawiedliwości bohaterze. > > Prezydentem Polski i autorytetem oralnym g.w.. Widzisz ile jesteś wart?ja swoją sprawę załatwiłem pozytywnie,gdyby

Re: Lechu, nie kłam!!!

xxsiedleckaxx napisała: > Kir-WaLęsa to naprawdę siermiężny prostak.kłamczuch Nie rozumiem czy w ocenie utożsamiasz mnie z Wałęsą,ale to i tak nie ma znaczenia przy takim ataku ad personam. Byłby Uzasadniony i w pewnym sensie nawet usprawiedliwiony gdyby Wałęsa odcinał się od swojego

Re: Lechu, nie kłam!!!

Gość portalu: mleczko napisał(a): > Też nie zmieniaj dilera. A kiedy zabraknie ci kasy na nowy towar i > dojdziesz odrobinę do siebie, to napnij się, skoncentruj i > przypomnij sobie, że w sprawie Zyzaka to ubekistańskim k###om > chodziło o coś innego. Potem możesz ćpać

Re: Michalkiewicz - numer 1 polskiej publicystyki

Nie będę się wdawał w polemikę bo to nie wujątek z tak rozbudowanym "nad Ja" jak u p.Michalkiewicza.W życiu z reguły zludźmi z takim podejściem do innych wchodzę bardzo szybko w konflikt i jeżeli nie jest to zdeterminowane obiektywnymi czynnikami zrywam kontakt. Jest różnica kiedy ktoś kreuje

Re: prasowa nagonka na PO

zagraniczną we współpracy z prezydentem,jeżeli ten się boi Rosji to prowadzi się politykę suwerennego państwa na zasadach partnerskich.Czy będziemy się ich bali czy nie i tak są mocniejsi od nas militarnie a kamikaze nie jesteśmy.Prezydentowi drewnianą szabelkę żeby sobie krzywdy nie zrobił i naprzód! Nic

Re: Lustracja dziennikarzy i księży

będzie wyglądało w praktyce, istnienie jednak radykalizmów w Kościele uważam za kwestię czasu. Co do lustracji. W tej chwili wygląda to tak,jakby wyciągało się z klatki więźnia ustawiało pod ścianą i obrzucało kamieniami. Od casusu Kaczyńskiego wiemy,że możliwe było podrabianie dokumentów. Skutkiem

1 2 3