wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 258 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wrocław: związkowcy zablokowali tory. Pociągi

Gość portalu: fuel napisał(a): > Sam/a jestes idiotą, gdyby to chodziło o Twoje zarobki i gdybyś musiał/a z nich > utrzymać rodzinę to byś inaczej mówił/a, Dlaczego go obrażasz takimi podejrzeniami? Ja jak mi nie odpowiadają zarobki to zmieniam pracę. Inni których znam też tak

Re: "Kierowcy tirów łamią zakazy i są chamscy"

fragmencie drastycznie zmniejsza się przepustowość drogi (nie wi > em czy to dobre określenie, mam na myśli liczbę samochodów pokonujących dany od > cinek w danym czasie). Wiem co masz na myśli. Tak to prawda, możemy tak to nazwać, zmniejsza się przepustowośc. Mimo wszystko, aby nieco

Re: "Kierowcy tirów łamią zakazy i są chamscy"

Tu się właśnie mylisz, i już o tym pisałem. Kiedy wszyscy wiedzieliby, że mają zmienić pas tuż przed zwężeniem, to wszyscy by zmieniali. Nawet, jeśli tylko co trzeci z prawego puszczałby tych z lewej, i tak prawa kolumna poruszałaby się szybciej niż porusza się teraz. Dlaczego? A bo

Re: ROTFL!

przekonfigurowaly > prawidlowo w 5 minut bez mojego udzialu. To tak jak u mnie linuxy. Za to windows wcale mi się nie chce zainstalować - i nikt mi nie umie doradzić dlaczego - ani żaden z rootow na uczelni, ani fachury z irca... > Wywalilbym Linuxa na zbity pysk, gdyby nie to, ze potrzebuje do

Zdjęcia: