wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 249 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dlaczego odkąd cała ta afera z Wałęsą wybuchł

Szczfany lehó W,atackójonc chomo wiadomo jakie,bendzie miał poparcie katolickiego narodu polskiego jak A HYTLA niemieckiego w latach 1939-1942! Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Semka wyjeżdża do jakiejś Bolandy jako szef?

woda_woda napisała: > A co to takiego ta Bolanda? To arabska nazwa Polszy,niemiecko-ruskiego kondominium. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: RzepA kaput. Tyle mozna przewidzieć

Rząd nie da zginąć Rzepie HAJDAMACE.Rządowe reklamy w zamian za reklamę(propagandę rządu) pozwolą na zyski przy nakładzie nawet 5 tysięcy egz. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Kompromitacja Polski

,Kachy i Józefa Bąka ,męża siostry Toli,teściowej chrabiego Bęc-Walskiego. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Zdjęcia:

Re: Michalski

papier toaletowy. A przez całą III RP są kartki i asygnaty na pieniądze.I znów są uprzywilejowani,jak za PRL.NIHIL NOVI! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: tvn24 pozwolił sobie na kpinę z"trójm.liberal

Słabość kontrolna Min Fin da fiskusowi więcej z upadku aMBER gOLD niż z surowości podatkowej.Grzywny,konfiskaty i itp dadzą Skarbowi Państwa znacznie więcej.Może o to biegało? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Rydzyk, za platformę cyfrową trzeba zapłacić

Rydzyk zakonniku,płać też składki emerytalno-rentowe a nie licz że budżet(podatnicy)będą płacić za ciebie. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: no nareszcie "Bóg zapłać" nie wystarczy

Watykan nie ma ani jednej dywizji a wszyscy chcą mieć go za swojusznika w wojnach.Zakon Redemptorystów nie ma szabel tylko różańce,najlepsze na Ziobrowe z Jarkaczem tańce. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: no nareszcie "Bóg zapłać" nie wystarczy

Przypisują Gromkowi 2 miliony USD.A bidok wziął tylko 10 % za tzw "ŁĄCZA"!! -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: A kim właściwie jest obecnie Adam Michnik?

Adam M-Prehistoryczny pogromca Ilicza L,Leszka M i Lwa R. -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)

Re: Światowa prasa o tfu rczości Nadredaktora

Co daje krytykowanie rządów komunistycznych sprzed 20-50 lat,oni już się nie poprawią.A brak krytyki dla aktualnych rządów swoich prawicowych kolesi da pogorszenie ich rządów./Lewicy wolno mniej(A Michnik)/ Prawicy wolno popełniać błędów i wypaczeń więcej? -- Ach gdyby tak od razu każdy

Re: Czyli jednak PiS wypowiedział komuś wojnę?

chłopcze, ze mu nie przyznali Pokojowej Nagrody Nobla. > Lech W za co dostał pokojowego Nobla,za Matkę Boską w klapie czy za siekierę w łapie? -- Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)