wyszukiwanie zaawansowane
30 wyników w czasie 330 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zła reklama to ciągle jednak reklama

Fak trafia do 90% elektoratu przyszłego P.... Cóż począć? Otakeśmy Polskie... A i tak, gdyby Wiśniewski wystartował w wyborach, to Rokita mógłby zrealizować pogróżki i poprzestać na pracy w gazecie, bo nie miałby najmniejszych szans na wygraną :P

Armagedon nadchodzi..... (początek wątku)

ekstremalnych sytuacji przywykł gdyby nie fakt, iż właśnie z owego szklanego okienka grozi nam nieświadomym - armagedon. Nadchodzi bowiem coś co zasnąć nie da, coś przy czym koszmar z ulicy wiązów mógłby w mis Sosnowca startować z powodzeniem. Nadchodzi cos co tak naprawdę już dawno żyć medialnie nie powinno

Re: Glupoty Pan gadasz

oraz wielka idea zjednoczonej Europy bez konfliktów narodowościowych i granicznych. Przecież gdyby chodziło tylko o dopłaty albo o to czy wyjdzie się "na plus" to Niemcy i Francja już dawno by się wycofały z tej Unii jako najwięksi płatnicy. Ale oni się nie wycofują i to nie tylko z tak

Re: Zakazane reklamy- przez faryzeuszy z Wyborczej

pobiera prawie 5 tyś. emerytury z biura emerytalnego polskiej służby więziennej. No! Mikołaju Lizucie - do dzieła! Zatroszcz się o praworządność??? Aj, aj - popadłbyś w niełaski u swojego guru. A tak naprawdę - to trzęsą się portki pętakom, bo wszelkie izmy - trokizmy, komunizmy, permisywizmy

Zdjęcia:

Re: Kolorowe miesięczniki

Według mnie to przede wszystkim są one za drogie, po drugie nie poruszają nowych spraw - mam wrażanie że wszędzie i wszystko jest na ten sam temat - kosmetyki (jeszcze gdyby były jakieś rewelacyjne i warte uwagi), moda (nie wiadomo czy wszyscy mają się tak ubierać?), kuchnia, seks. Trochę

Re: Kolorowe miesięczniki

ostatnia rzecz, dzieki ktorej mialabym sie poczuc lepiej, gdyby nie byly mi tak obojetne.Dlaczego mialabym nabywac pewnosci siebie ogladajac np stanik, ktoey racjonalnie rzecz ujmujac powinien kosztowac maksymalnie 80 zl, a kosztuje 300 bo jakas Nina zaryczala na jego widok z zachwytu, albo kiecke

No i o co ta wrzawa?

swojej właścicielki bije na alarm bo konkurencja nie dała się zniszczyć. Jak wolny rynek to wolny rynek! Ordynacka ma prawo walczyć o wpływy tak samo jak Agora. Robi to uczciwie, nie ucieka się do szwindli i oszustw, więc czemu się tak oburzacie? Kto broni Selinowi wykorzystywać swoje wpływy

Re: Czarzasty na fali

I co z tego zawsze jest Czarzasty, Michnik czy ktos kto rekomenduje. Mogę kogos nie lubic ale tak jest A że GW nie lubi Czarzastego to szczypie go. Ciekawe czy szczypała by tak gdyby na tym miejscu była Pani Prezes Rapaczynski

Film dokumentalny o Rupercie Murdochu

. Mariusz Walter nie kryje: - Chciałbym go poznać. Bo jestem ciekaw człowieka, który jest ode mnie starszy, a ma tak świeży umysł, wciąż nową taktykę postępowania i witalność, że tylko mu pozazdrościć. Fascynuje mnie jego skuteczność, jego wizjonerstwo. Jest znakomitym strategiem. Łamie zasady

kocham Panią Wiesię

interesowało, a ponadto ubawiłem się yak, że na całe życie mi starczy. Pamiętam bałagan w czasie mojego egzaminu wstępnego. Prawda jest taka, że nawet jeśli ktoś coś zerżnie i przypadkiem przepełznie do ustnego, to tam już "nie ma letko" i trzeba dużo wiedzieć, koledzy z liceum nie podpowiedzą, bo

Re: Remuszko

Wiem, dostałem kiedyś anonimowego e-maila z taką informacją. W sumie, żal - a Remuszko to dowód w sprawie - polska demokracja skazuje na ostracyzm kogoś, kto jeden z jej filarów - słusznie, czy nie - krytykuje. Pęknie by było, gdyby Michnik zaprosił go na kawę (znamy, znamy te kawy

Re: POKOLENIE `89

spytal drugi. - Stracone pokolenie - mruknal, wstajac ostroznie by nie stracic z papierosa kominka popiolu. - A ja jestem pokolenie nic - podsunalem mu plastikowy kubeczek. - Moze w Warszawie bylyby jakies perspektywy, a tak musisz sie tu trzymac tego etaciku - odparl pierwszy. Nie wiem, czy

Re: Piractwo wydawcy GO

- społeczeństwo nosi ich na rękach i nie dopuści aby ulubieńcom stała się krzywda. To taka polska specjalność - ukraść a potem wypiąć pierś po ordery. Kiedyś był przypadek, że POLSKI sędzia nakazał, aby właściciel skradzionego auta zapłacił złodziejowi za wyremontowanie silnika w tym aucie i

1 2 3