wyszukiwanie zaawansowane
559 wyników w czasie 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dajcie im Giertycha, a kij się znajdzie

A co one mają w sobie z "komunistek" ? Rodowód ? Urodę ? Jakich przewin PiSu ? To o "mentalności komunistycznej PiS" było w odpowiedzi na nazwanie Sz-D i KP "komunistami/kami"... Powiedz tak szczerze, gdzie widzisz komuchowatośc w działaniach SLD,w obecnym Sejmie,a nawet w poprzedniej

Re: Dajcie im Giertycha, a kij się znajdzie

jednym,wyświechatnym frazesem podsumować. A czy to nie Ewa Milewicz kiedyś twierdziła, że SLD wolno mniej? Ja nawet tego nie muszę twierdzć, bo kłamać nie wolno tak samo. Nawet SLD. Zresztą ja SLD nie podsumowuję, tylko stwierdzam pewną oczywistość, która nie wiedzieć czemu (no dobra, wiadomo czemu

Re: Bzdurne generalizowanie

, ktory pisal, ze Amerykanie nie sa leniwi, bo maja najsilniejsza gospodarke, Tymczasem na ten dobrobyt pracuja tak naprawde Chinczycy. Parwda jest to, ze Amreykanie jednoczesnie wspieraja chinska gospodarke, ale gdyby koszty pracy w chinach wzrosly, to cala amerykanska gospodarka nie mialaby sie

A ty jestes glupsza (Sara) od konia...

nie potrafilabys pokazac na mapie Luizjany albo Montany a tp sa stany ktore sa takie mniej wiecej duze jak Polska. Gdyby tak bylo to Polska nie bylaby krajem trzeciego swiata. Popatrz na siebie (Sara). Popatrz co tu wypisujesz "biedota i pospolstwo ZRE ...." Nigdy nie bylas w Mc

wg mnie to wina Pacewicza i Stasinskiego

mnie np nazwac elektoratem "moherowym" tak jak niektorzy chca przedstawiac ludzi uwazajacych GW za coraz wieksza sciere. glosuje na PO. mieszkam w Warszawie znajomi tez glosuja na PO ogladam TVN nie slucham RM ani nie ogladam TV Trwam :) lubie morozowskiego i sekielskiego trudno mnie

Zdjęcia:

Re: Prusacy pozywaja Polskę

waszym rozumowaniem nie nalezy stosowac odpowiedzialnosci zbiorowej, wiec zgodnie z waszym rozumowaniem ja i moi niemal wszyscy Rodacy nie sa zobowiazani do jakich kolwiek odszkodowan - wasze rzekome 'krzywdy' niech oddaja konkretne osoby, ktore rzekomo tak 'okrutnie' potraktowaly waszych ojcow

Re: Piotr Rubik - najpiękniejszy Polak wg Gali

Niektórzy od ciągłego powtarzania tych samych utworów w radio dostają joba pro, a inni anty. Ja należę do tych drugich, ale przecie gdyby nie brakowało tych pierwszych, to nikt by w radio tego nie puszczał. Hm, gdybym miał włosy to i tak bym sobie ich nie uczesał jak ten pan :)

Biegly angielski, he he

wciskac kazdemu potencjalnemu klientowi, ze nasza firma to cacko, bo pierwsza i jedyna polska, a my Polacy to sa tacy jacy krakowiacy, wspaniali, w bitwie o Anglie bili my sie, to moze i firma mialaby znacznie wiecej klientow Angoli... A tak, to jak zwykle nasza polska schizofrenia

Re: Brak slow....

dlugo jezdzic po Londynie, zeby go znac, a i tak nie bedzie znalo wszystkich malych ulic.

I bardzo dobrze..

". Od pewnego czasu obserwuję masowy "powrót" do kościoła - niepokoi mnie natomiast fakt, że niewielu księży potrafi wyczuć tę subtelną granicę pomiędzy zachęcaniem do uczestnictwa w obrzędach a swoistą "komercjalizacją" przedsiębiorstwa/instytucji kościoła... Taki marketing powinien być środkiem

Re: Dziennikarze Roku - i puenta napisana przez ż

będzie ostro wymachiwać w trakcie wszystkich wyborów jakie się będą odbywały. Inna sprawa - nawet gdyby ludzie uwierzyli,to jak mieliby obalić rząd,bez zgody J.Kaczyńskiego i szefostwa PiS ? Przecież nie przemocą... a sondażami jak dotąd nikt nigdzie rządu nie obalił,nie zmusił do dymisji i

Re: Dziennikarze Roku - i puenta napisana przez ż

No dobra, ale pleciesz to samo, co TVN (i staraj się patrzeć raczej w kierunku swoich elaboratów zarzucając innym "mętną pisaninę"), a prawda jest taka, że po prostu ludzie nie uwierzyli w naciąganą awanturkę zrobioną przez kolegów tych redaktorów, którzy sprawę rozpoczęli. Ludzie nie uwierzyli

Rower dla konia i WC kaczka.

Cóż,problem w tym że opatentować można praktycznie wszystko! Zarówno reaktor termonuklearny nowego typu jak i aparat do czyszczenia pępka,problem jest tylko z użytecznością tych cudownych wynalazków...Gdyby każdy pomysł który otrzymał "patent no.xx" był możliwy do realizacjii to już dawno

Re: Najpierw to Giertycha trzeba wyje(h)ać

dopilnowac uczniow podczas klasowek a nie sprawdzac inne prace. Tak sie "rodza "genialne dzieci , ktore wszystko sciagaja bo nauczyciel jest zajety sprawdzaniem klasowek. Pozniej testy , egzaminy weryfikuja te 4, 5 z klasowek i srednia krajowa w gimnazjum jest 30 % ZALOSNE.Obecnie mieszkam z

Re: Tak tak, lewaku. Żyj dalej w swojej bajeczce.

co robię i lubię to, więc dlaczego mam to robić? Uniwersytet Wrocławski kilka lat temu przeprowadził badania, z których wynikało, że nauczyciele pracują także 40 godzin tygodniowo (z tymi wszystkimi dodatkowymi sprawami). Mogłabym siedzieć w szkole dłużej i zapewniać opieke uczniom, gdyby w

1 2 3 4 5 6