wyszukiwanie zaawansowane
462 wyników w czasie 620 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A jak czytam

. I to na łamach liberalnej Gazety! Ciekawe, co by było, gdyby w Warszawie, ktoś czteroletnie dziecko chciał pogrzebać żywcem. Moglibyśmy liczyć na taki sam uładzony dystans ze strony czytelników? Dzieci to dzieci, do cholery! Brutalność to jest wtedy, jak ktoś da wam w zęby, a nie jak powiesi

Re: Ośrodek Nauki Jazdy Tadeusz Radziwanowski Mrą

osobistą odpowiedzialność, zaś Panu, przy tak oczywistych niezgodnościach, nie sposób przypisać owego podstępnego działania, o którym mowa powyżej. Ponadto działanie to musi wprowadzać w błąd, którego wynikiem jest wydanie dokumentu. W niniejszej sytuacji jest odwrotnie – karty jazd

To jest tak:

Gdyby obecnie nadal w MS rządził Ziobro, to miałbyś szansę być pokazanym przez media jako ofiara PiS-u, Ziobry, prokuratury, Kaczorów, Patrycji Koteckiej, Giertycha, kleru, homofobów i kogo tam jeszcze. Ale ponieważ od paru tygodni Ziobro już tam nie rządzi, obecnie wszystko jest "super

z jakich wykopalisk biorą takie michnikoidy? :-)

- nawet jeśli się wierzy, > to trochę głupio o tym mówić lub pisać publicznie. No widzisz, są takie cudaki. Ośmielają się zabierać głos. Gdyby nie było to obecnie aż tak bardzo niepopularne, posłałbym ich do gazu :-) A teraz na poważnie michnikoidzie, skoro to co piszesz jest tak oczywiste

Zdjęcia:

Nie można wysłać wiadomości. Za dużo wielkich lite

Oskarżeniom wysuwanym przez osobistości z kręgów politycznych towarzyszy kampania w mediach, wśród których na plan pierwszy wysuwa się zaprawiona w takich nagonkach „Gazeta Wyborcza” oraz dziennik „Dziennik”. Tak się składa, ze obydwie te gazety spełniają na

Re: S.M. w RM pluje na PO I straszy GW=zydo

? > Lobby zydowskie w polsce dziala, a jego cele sa czesto niezgodne z > naszym interesem narodowym. Gdy tak sie dzieje GW (czyli medialny > przedstawiciel jednej ze stron konfliktu) rusza do boju. Na jej > lamach obroncy polski zostaja oskarzeni o antysemityzm, a owo > oskarzenie

Re: Dzwonek i koniec

. Wystarczy jednak uważać na lekcji, żeby zapamiętać podstawowe fakty, a reszty informacji można się douczyć. Powiem więcej - moja nauczycielka z LO katowała nas systematyką po łacinie. Efekt tego jest taki, że co prawda niemal wszystko zapomniałem, jednak zainteresowałem się łaciną, co wydatnie pomogło w

Re: Dzwonek i koniec

Cóż za genialne porady - "jak jesteś za głupi to zmień szkołę". Może i nie byłaby to taka głupia rada, gdyby nie to, że we wszystkich szkołach obowiązuje ten sam program, a w tych słabszych duże porcje materiału się po prostu przeskakuje (co z kolei może utrudniać później zdanie matury z

Re: Posunięto tow. Baraskiego a tu cisza...

Gość portalu: Lelekl napisał(a): > Szkoda, że tak > pózno bo bylibyśmy jakieś 10 lat do przodu w rozwoju cywilizacyjnym > i gospodarczym. 20 lat w przodzie bylibyśmy gdy Strateg Kaczyńsk, nie zrobił wojny na gorze w połowie Reformy Balcerowicza. A gdyby Kaczyńscy dorwali

Re: Jeżeli już to kurierem wysyłka

dostarczała priorytet do mnie w dwa dni, więc gdyby nie to zasłyszane info w urzędzie, pewnie bym się teraz wpakowała tak jak ty

Przejechany przez ZOMO (początek wątku)

żyją sobie jak najlepiej i bez miecza demoklesa nad głową. Mam nadzieję, że jednak nie jestem mściwy, ale zwykły szacunek dla innych, godność, honor i może coś tam jeszcze idealistycznego nie pozwala nie myśleć o niekaraniu winnych, a wręcz przeciwnie, tego wymaga zwykła uczciwość. Gdyby nie

Re: Wyłącza stronę w hołdzie Papieżowi

Gość portalu: Student WMII napisał(a): >Gdyby raz dziennie > w czasie małej oglądalności pojawiła się stronka poświęcona Einsteinowi, to > "problem" miał by inny wydzwięk, prawda? Dobre porównanie. Jednak na portalu GW wydźwięk w przypadkach dotyczących religii jest zawsze

Re: Nie jestem proletariatem !!!!

Jeśli zaś chodzi o tak uwielbiany w Polsce liberalizm, to chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób jest on korzystny dla konsumenta. Jeśli w waszym idealnym świecie szefowie polskich telewizji spotykają się i ustalą proporcję program-reklama na 40/20 albo jeszcze lepiej 30/30 to w jaki sposób

Re: Nie jestem proletariatem !!!!

astargoth napisał: > Jeśli zaś chodzi o tak uwielbiany w Polsce liberalizm, to chciałbym się > dowiedzieć w jaki sposób jest on korzystny dla konsumenta. Jajka sobie robisz, czy nie wiesz co to liberalizm? Gdyby liberalizm był w Polsce uwielbiany, to jedyna liberalna partia

1 2 3 4 5 6