wyszukiwanie zaawansowane
362 wyników w czasie 455 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: IKEA

na policję (w domyśle - pisowską) skorzystał z okazji by przywalić. > Gdyby byl takim strasznym "liberalem" za jakiego go uwazesz, to by sei nawet ni > e chcial zapoznac. no... aż tak głupi i nieostrożny to on nie jest. A jednocześnie jest jednostronny. No bo co się dzieje

Re: IKEA

kara za grzech ŚMIERTELNY? i dlaczego tak się nazywa? Otóż nie dlatego, że tu na ziemi śmierć sprawcy zadać trzeba, tylko dlatego, że człowiek umrze dla Boga, czyli zostanie potępiony. Karą za grzech śmiertelny (a takim jest czyn homoseksualny) jest śmierć duszy. Ci, których bulwersuje biblijny

Re: TK w sprawie drukarza

. ale Ty nie pytasz co być powinno, tylko co JA bym powiedziała. Więc powtarzam - zależy czy uzasadnienie by mnie przekonało. > > Zaloze sie, ze gdyby teraz rzadzila Wiosna i potraktowala to orzeczenie tak, ja > k swego czasu PiS potraktowal orzeczenie TK, to Ty pierwsza bys na

Re: Bodnar, agent chaosu

odrzucą. > To, ze taki RPO bedzie "po linii partii", czyli nie bedzie sie wychylal, nie be > dzie krytykowal. > Nie bedzie "przeszkadzal" rzadowi. czyli tak jak i inne znacznie ważniejsze urzędy.... i Ty się dziwisz, że rządzący chcą opanować przyczółki????? Powtórzę - nie bądź

Re: Bodnar, agent chaosu

maria421 napisała: > Dzialanie policji ma byc adekwatne do zagrozenia. W tym przypadku, wedlug Bodna > ra, nie bylo. ciekawa jestem, czy gdyby tak na akcję Bodnara wysłać.... zmieniłby zdanie? > Przeciez nie wiesz czy do rodzino to dotarlo i co rodzina o tym sadzi. Moze

Zdjęcia:

Re: W tym momencie mi opadły ręce

odpowiada. Widzę nierównowagę i zmasowane ataki pod płaszczykiem wydumanych zarzutów. > Ty bys miala takie same pretensje do TVN ze "walczy z rzadem", gdyby go wykupil > polski kapital. Zauważyłaś, abym nadawała na POLSAT? > Powinno byc tak, ze telewizja publiczna NIE POWINNA

Re: Polska Greta

mil ludzi.... a Europa malutka! Jak się zestawi państwa według przyrostu naturalnego, to na czele Afryka.... i gdyby tak co roku kolejne 100 mil do Europy przybywało, Afryka tego nie zauważy, gdyż ludności tam przybywa bardzo szybko.... Do czego to doprowadzi? Ludzie zaczną walczyć o wodę. Która

Re: OK, wytłumaczcie mi to, bo nie łapię

stephen_s napisał: > Azerio, czy Ty w ogóle przeczytałaś ten artykuł? chętnie bym przeczytała w całości, gdyby GW mi udostępniła bez opłat. A tak przeczytałam tylko to, co pokazałeś. Stefciu, w głowie mi się nie mieści, aby ktokolwiek sądził, że kościół prowadzi działalność PR

Re: Tusk

. Co na nim widać? ano stojącą flaszkę. I o czym to świadczy? tylko o tym, że flaszka tam stała. Reszta to przypuszczenia. > Kaczyński z Kiszczakiem pil i nie ma w tym nic złego. Nie rozumiem dlaczego pis > i tak bardzo temu zaprzeczają? o którym Kaczyńskim mowa? > Ja bym z

Re: PiS czerpie wzorce z Niemiec?

, nikt nie powiedział, że wychowanie dziecka jest łatwe. Gdyby tak było, to więzienia byłyby puste.

Re: Medycyna alternatywna

cenie sobie ziololecznictwo tak jak cenie wiele domowych sposobow na > rozne dolegliwosci, ale roznym znachorom mowie zdecydowanie "nie". no to Ci powiem. Mój brat by już nie żył, gdyby nie znachor. Medycy odstąpili bez diagnozy. A znachor popatrzył, powąchał, popytał.... i trafił w samo

Re: Nowelizacja ustawy o KRS

ze prawo nie dzial > a wstecz i umarza juz toczace sie postepowania w Sadzie Administracyjnym. Umorzenie Z DNIEM WEJŚCIA USTAWY W ŻYCIE to nie działanie wstecz. > Zdajesz sobie sprawe z tego, ze poprzez taka ustawe wladza ustawodawcza wkracza > w kompetencje wladzy

1 2 3 4 5 6