wyszukiwanie zaawansowane
865 wyników w czasie 676 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Polska Greta

odpowiedzialni jeszcze rodzice. Rodzice sa odpowiedzialni za zapewnienie jej odpowiednich terapii, odpowiednich do jej kondycji warunkow zycia, a takze za dopelnienie obowiazku szkolnego. Czy tak samo popieralbys 15-16 latke, ktora za pozwoleniem rodzicow przerwala szkole dla kariery modelki? Pytasz dlaczego

Re: TVP Info donosi

winni. > Jestem pewny, że gdyby sprawcą był Niemiec, > to zainteresowanie TVP Info tym tematem było zerowe. > A taki przekaz jest w porzadku

Re: TVP Info donosi

Gutmenschen urzadza marsz "gegen rechts" , tak jak to juz bylo po innych mordach dokonanych przez uchodzcow na tubylcach. P.S. Na basen tez juz wlasciwie pojsc nie mozna, ale to oczywiscie tez nie ma nic a nic wspolnego z etnia tych, ktorzy nie wiedza jak sie tam zachowac.

Re: Relacja z wewnątrz Marszu w Białystoku

już najbardziej konkretnie: biskupów tegoż Kościoła. Tak samo, jak w p > rzypadku islamu mówiłby o winie radykalnych imamów. Biskup Wojda napisal: ]"Ewangelia uczy nas szacunku i miłości do każdego człowieka i to staramy się czynić, ale nie godzimy się na szydzenie z naszej wiary i

Zdjęcia:

Re: IKEA

zapierał się: "Ale o co chod > zi, przecież tylko używam określeń biblijnych". Dla mnie ten koleś z Ikei to te > n sam przypadek... Stefan, powiedz szczerze, czy gdyby Rys mowil o jakiejs kobiecie ktora ma romans z zonatym mezczyzna ze jest "nierzadnica", czy "cudzoloznica", to tez bys sie tak

Re: TK w sprawie drukarza

a000000 napisała: > to zależy czy uzasadnienie by mnie przekonało. Publikajca orzeczenia TK jest obowiazkiem wladzy wykonawczej wynikajacym z konstytucji, zadne uzasadnienia odmowy publikacji nic tu nie maja do rzeczy. Zaloze sie, ze gdyby teraz rzadzila Wiosna i potraktowala to

Re: Bodnar, agent chaosu

a000000 napisała: > > możesz mi przypomnieć, w którym miejscu partia przysięga na konstytucję? Poslowie tej partii. > nie bądź ślepa. PO przez 8 lat obsadziła większość ważnych urzędów. Byłoby dzi > wne, gdyby sobie ułatwień w rządzeniu nie przygotowywali. Partia

Re: Bodnar, agent chaosu

a000000 napisała: > no dobrze.... jako obserwatora. Aby doświadczył okoliczności o których się wypo > wiada i to ważącym głosem. > Ja mogę sobie różne głupotki opowiadać, najwyżej mi Mario pogrozisz banem.... a > le RPO ma ważyć słowa, gdyż jego słowa uruchamiają machiny

Re: W tym momencie mi opadły ręce

liberalna, piękna w założeniach, prawi > e tak piękna jak i teoretyczna ideologia komunistyczna gdzie wszyscy są braćmi, > NIE PASUJE do charakteru homo sapiens. Bo opiera się na tym co być powinno, a > nie na tym co jest. Człowiek powinien być taki czy owaki, a jaki jest każdy wid

Re: W tym momencie mi opadły ręce

miala takie same pretensje do TVN ze "walczy z rzadem", gdyby go wykupil polski kapital. > spokojna Twoja rozczochrana... doskonale rozumiem jak być POWINNO. A jak jest > każdy widzi. Powinno byc tak, ze telewizja publiczna NIE POWINNA byc tuba propagandowa rzadu. > A może

Re: Falenta

ukazania.... kto by za t > ym nie stał.... Gdyby to nie bylo jednostronne, to tak. Przyznasz ze paskudne oblicze Kaczynskiego na tasmach Birgfellnera tez warte bylo ukazania?

Re: Falenta

a000000 napisała: > jaki układ??? przecież już oskarżył PiS. Jeśli to PiS za nagraniami stoi to ic > h wsypał. Więc nici z układu. > Czyżby Falenta był aż tak głupi ? Dlaczego dopiero teraz szantażuje? Przecież t > en list działa na niekorzyść Falenty! Upublicznił to, co

Re: Tusk

. Mogl nie wiedziec. > U nas wielu dziadków służyło przymusowo w niemieckim wojsku. Ale gdańszczanin > mówiący po niemiecku MÓGŁ się zgłosić na ochotnika.... Czy tak było - nie wiem > , ale plotki nie tylko krążyły ale i w bębny biły.... Kurski insynuowal ze dziadek Tuska sam sie

Re: Tusk

a000000 napisała: > oczywiście, on to wie z drugiej ręki. Świadkiem naocznym nie był. Dlatego ta d > yskusja jest taka kuriozalna, bo spór bazuje na podstawie słów osób nie będącyc > h świadkami zdarzenia. > Magiel? Gdyby Jaroslaw Kaczynski nie zarzucal Tuskowi klamstwa

Re: Słabe nerwy ma ta Olka

a000000 napisała: > też tak sądzę, ale tego co zobaczyłam wynika, że "mężem stanu" to ona nie jest Nie potrzeba nam zadnych "mezow stanu", potrzeba nam dobrych gospodarzy. > . Podobnie jak Trzaskowski zbyt zaangażowana w wojenki polityczne, a praca u po > dstaw (bo tym

1 2 3 4 5 6