wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 298 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ????????????

Tak naprawdę zaś to ani w kraju, ani na emigracji gołąbki nie wpadają same do g > ąbki. tez tak uważam. Wszędzie trzeba pracować, manna z nieba dawno już nie leci. Ale kolega rek888 uważa nieco inaczej.... na wygnaniu jest mu CUDOWNIE, nareszcie w normalnym kraju.... w

Re: szlachta nie była klasą prózniaczą

przywozily astrologow,ogrodnikow i kucharzy.A oni przywozili do siermieznej Polski wszystko co w Europie bylo przodujace.taka szlachta wydawala ogromne pieniadze( zdobyte z wyzysku chlopa malorolnego) na budowe palacow,domow,manufaktor itp.taki szlachcic to nawet posylal swoje dzieci i inne istoty na nauki

Re: Putin ponownie prezydentem?

komentarz z forum pod artykulem o Putinie i zmianie : 7lives pół godziny temu Oceniono 1 raz 1 . Gdyby w Polsce też rządził ....... Wtedy żadne żydki by się na nasz sektor energetyczny i przemysłowy nie rzuciły i go nie rozkradły. Bo Pan Putin to sobie nie pozwolił by jakieś

Zdjęcia:

Re: Mandaty do 5000 zł. za przeklinanie na ulicy

facetowi,ze przed zarzadem miejskim w tym miejscu sie nie parkuje.Facey powiedzial ,ze on nie mieszka w Polsce i bedzie parkowal gdzie zechce.A jak sie ty ciulu to niepodoba,to wypisz mi mandat ,i tak tego nie zaplace. U nas w niemczech mamy inne przepisy Pokazal straznikowi ausweis i odjechal.

Re: Nuri al-Maliki

Jezeli Izrael chce rozwiazac problem Hamasu w Gazie sila > (inaczej sie nie da), to teraz jest najlepszy moment bo chaos w Egipcie i Syrii > sprzyja pozycji Izraela Tak by sie wydawalo.jednak Izrael znajduje sie w specyficznej sytuacji politycznej od samego powstania w 48.Obojetnie

Re: Ciekawe...

Gdyby wszyscy tak postępowali ludzie do tej pory nie zleźliby z drzew. To właśnie gromadzenie i kumulacja doświadczeń oraz przekazywanie ich w formie zwerbalizowanej legły u podstaw sukcesu naszego gatunku. O jejku a skad ja zwykly pastuch mam sie na tym znac,zreszta ja im na te drzewa nie

Re: "Honor Polski"- co to takiego?

za wszystko co robi nie wspomne.I tu wspomne ,ze nikomu niczego nie zabraniam-wyrazam swoje zdziwienie.A tak przy okazji wspomne wrzask i oburzenie np Pana posla,przewodniczacego ,prezesa oraz na wieki tytularnego premiera oraz tytulow wszelakich nosiciela,Potepienie tych ,ktorzy o Polsce sie