wyszukiwanie zaawansowane
238 wyników w czasie 506 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

gdyby to mężczyzn Kościół nie wyświęcał

miałbyś zapewne inne zapatrywania, Jurasku. Tak się dziwnie składa, że jesteś akurat tej płci, która wyświęcana bywa - a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (że NIE zacytuję klasyka).

Re: 30 kmh w miastach

predkosc 99% uczestnikow ruchu do predkosci 1%? Tak się właśnie robi w gęstym ruchu, żeby zachować płynność, że obniża się dozwoloną prędkość dopasowując ją do najwolniejszych. Na autostradach zmienne znaki z ograniczeniem prędkości obniżają ten limit do prędkości ciężarówek, właśnie po to, by nie

Re: 30 kmh w miastach

jureek napisał: > Przecież wiem jak jest. Te "zony" muszą być otoczone znakami, a gdyby obowiązyw > ała ogólnie trzydziestka wystarczyłoby oznaczyć tylko te drogi wylotowe i przel > otowe, gdzie prędkość byłaby podwyższona. Wiesz co? Poniewaz w Zone 30 zdarzaja sie jeszcze

Re: Manipulacja

astra18 napisała: > To zależy od komentarza do tego zdjęcia. A komentarze nie zaleza od zdjecia? Gdyby na zdjeciu agent Tomek byl w stroju sw. Mikolaja bo taka rola mu przypadla w czasie rodzinnej Wigilii, albo bo sobie tak dorabial za studenckich czasow, to nie byloby zadnego

Zdjęcia:

Re: Zakaz uboju rytualnego w Polsce?

maria421 napisała: > "Nie próbowałem i nie zamierzam próbować". Nie przewiduję, żeby staniały. > Ale gdyby Cie czyms takim poczestowano, to bys sprobowal? Chyba tak, bo raczej nie mam uprzedzeń do rzeczy mocno przetworzonych (a pasztet jest takim produktem), chociaż być

Re: Zwasze lubiłem Opanię...

zmieniłoby calkowicie jego przesłanie, a taki fakt nie zaistniał. "Zaden aktor, który wystąpił w tych serialach nie musi się niczego wstydzić - a grali w nich prawie wszyscy najwięksi polskiego filmu i teatru. " I nikt im niczego nie zarzuca, co nie zmienia faktu, że brali udział w takiej produkcji

Re: Zwasze lubiłem Opanię...

zbyfauch napisał: > Fakt, że fizycznie pasowałby do roli. :) Za rolę SB-ka w "Rozmowach kontrolowanych" wszyscy go kochaliśmy, choć SB w życiu prywatnym nie był, nieprawdaż:))))Nawet gdyby mu przyszło zagrać Hitlera:) A tak mu się pomerdało na starość rola ze światem rzeczywistym

Re: Nie lubię typa, ale....

ja.nusz napisał: > Wiedziałem z góry, że wyfiltrujesz akurat ten fragment. > Może byłby to idiotyzm, gdyby postawił taką tezę - zabezpieczył się jednak i na > pisał "podobno" - twój zarzut jest zatem mocno chybiony. Nawet z uzyciem slowa "podobno" teza jest zupelnie

Re: Nie lubię typa, ale....

Wiedziałem z góry, że wyfiltrujesz akurat ten fragment. Może byłby to idiotyzm, gdyby postawił taką tezę - zabezpieczył się jednak i napisał "podobno" - twój zarzut jest zatem mocno chybiony. A te "frazesy" to nic innego jak smutna prawda, dotycząca niemałej części polskiego społeczeństwa.

Re: Et incarnatus est

ślubu, w podzięce napisze MSZĘ. Do ślubu doszło.... Mszy nie było.... Tyle, że wówczas obietnice dane Bogu traktowano poważnie.... więc Mozart zabrał się za pisanie. Szło ciężko, parę lat.... msza powstała jako zlepek różnych utworów pisanych ot, tak sobie.... Podejrzewam, że gdyby nie kolejne zgony

Re: Hura

lewackiej propagandy" - w zdecydowanej w > iększości normalna spawozdawczość z wyborów - może tu i ówdzie momentami zbytni > o udzielała im się ta sylwerstrowa atmosfera, z lewacką propagandą zdecydowanie > przesadzasz. A moze po prostu juz tak przywykles, ze nie odrozniasz? > PS

Re: Obama czy Romney?

Te amerykańskie wybory, to bardziej przypominają mi "Wetten dass?" niż prawdziwe wybory. Myślę, że Obama minimalnie wygra. Wątpię jednak, żeby Niemcy głosowali 90 na 10 - gdyby tak było, to i tutaj byłyby inne proporcje między CDU/CSU a SPD.

Re: No dobra.

:) > > Teraz rozumiem, dlaczego Zawszekacperka tak denerwuje współczesna teologia! Jak > żesz byłoby to cudownie, gdyby ci ciemni katole pozostali przy dosłownej interp > retacji Pisma Św.! Kacperka nic nie denerwuje. Kacperek jest spokojny jak ...puls nieboszczyka. No może Kacperka trochę

No dobra.

słyszałeś, co? Teraz rozumiem, dlaczego Zawszekacperka tak denerwuje współczesna teologia! Jakżesz byłoby to cudownie, gdyby ci ciemni katole pozostali przy dosłownej interpretacji Pisma Św.! Zawszekacperki miałyby ułatwione zadanie. Wyciągnęłoby się np. takiego Adama, przechadzającego się pod pachą po

Re: Zacznę od ostatniego pytania,

. :) Chyba, że zajmie się nimi katolicki "doktryner.":) Dokładnie. ;) A tak na poważnie."Każdy gimnazjalista" ... gówno wie. Chyba że zajmnie się nim jakiś specjalista od „gazrurki” i go pozadręcza, o przepraszam, uświadomi... Gdyby nie mozolna indoktrynacja, to byłby nieświadomy

Re: Zacznę od ostatniego pytania,

nimi katolicki "doktryner.":) A tak na poważnie."Każdy gimnazjalista" ... gówno wie. Gdyby nie mozolna indoktrynacja, to byłby nieświadomy wielu faktów i zjawisk otaczającego go świata.I Szanowny Kolega dobrze o tym wie.Tylko ta wiedza jest dla Kolegi bardzo niewygodna. > > O potrzebie

1 2 3 4 5 6