wyszukiwanie zaawansowane
128 wyników w czasie 528 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Janusz, Jureek

). > Janusz, jezeli PEGIDA w nazwie ma "przeciw islamizacji", a wszelkie "Breite Bündnisse" sa przeciw Pegidzie, to znaczy sa ZA islamizacja. Te wszelkie "Breite Bündnisse" nie maja ZADNYCH rzeczowych kontrargumentow, wiec musza demonizowac Pegide. Czy Niemcy bylyby mnie otwarte na swiat gdyby ograniczono

Re: Taka obserwacja

Mormonów... > Gdyby mialo miejsce dzisiaj, to bym zarzucila Kosciolowi brak konsekwencji - z > jednej strony walczy z sektami, a z drugiej prowadzi "dialog miedzyreligijny" z > islamem... Znasz takie pojęcie "facepalm"? To właśnie robię :)

Re: Taka obserwacja

Satanizm jest "normalny"? To "straszenie sektami" mialo miejsce jednak 20 lat temu. Gdyby mialo miejsce dzisiaj, to bym zarzucila Kosciolowi brak konsekwencji - z jednej strony walczy z sektami, a z drugiej prowadzi "dialog miedzyreligijny" z islamem...

Re: Deklaracja "nazistow" i "rasistow"

wydalano z Niemiec. > Przez takie hasła, jakie głosi Pegida biedny emeryt ma nabrać przekonania, że j > ego bieda jest spowodowana oboecnością obcokrajowców - a dokładnie tak nie jest > . Tu nie chodzi o obcokrajowcow, lecz o aktualnych uchodzcow. Lewactwo manipuluje nazywajac PEGIDA

Re: Deklaracja "nazistow" i "rasistow"

maria421 napisała: > I tak powinno byc. Tylko ze to nie usprawiedliwia wcale niekontrolowanego naply > wu imigrantow. Nie wypisuj bzdur. Gdyby miał miejsce niekontolowany napływ, to imigrantów byłoby w DE już kilkakrotnie więcej. > Z ta roznica, ze emeryt przez cale zycie

Zdjęcia:

Re: Stanislaw Mikulski nie zyje:(

doszukujesz. Po pierwsze- to byla kobieta. Tak wiec jej smierc zostala wykorzystana przez panie parlamentarzystki do walki z przemoca wobec kobiet

Re: Lubicie kompot z dyni?

Lubię kompoty, ale pamiętam je przede wszystkim z dzieciństwa jako z barów mlecznych. Preferuję jednak te trdycyjne a zwłaszca z jabłek. Z dyni nigdy nie piłem, gdyby mi jednak podano, na pewno bym spróbował i wtedy ocenił - jestem (prawie) wszystkożerny i wszystkopitny. Ps. Komentarz Zbycha

Re: Zaliczka..

zaufania, jednak w sumie to się opłaca. Gabinety lekarskie nie są zapychane ludźmi z przeziębieniem, które i tak samo przejdzie, a pracownicy po jednym-dwóch dniach wracają do pracy, a gdyby poszli do lekarza, to na pewno dostaliby zwolnienie na dłuzej.

Re: Zaliczka..

> to prędzej czy później by to wyszło, durne z nich pały ale żeby aż tak? Jezeli jada w podroz sluzbowa samochodem, to musza tylko obliczyc przejechane kilometry i ryczalt za nie. Kazdy moze sprawdzic odleglos miedzy Warszawa i Madrytem a ryczalt za kilometr jest prawnie ustanowiony. Oczywiscie nie

Re: Dziennikarstwo schodzi na psy

a000000 napisała: > a i tak te wiadomości psu na buty warte, gdyż są prawdziwe, prawdopodobne i zmy > ślone. Taka mieszanina faktów medialnych to ploty brukowcowe. Niewarte uwagi. Nie byłoby tego wątku, gdyby wywiad z byłą żoną związkowca przeprowadził Bild, czy jakiś inny

Re: Trochę a propos

maria421 napisała: > Astro, Rydzyk sam sie podlozyl. Gdyby mowil na temat a nie wyciagal sprawy Chaz > ana, nie mowil ze "Hitler tez prawa ustanawial" i w konuz "mnie katolika nie ob > owiazuje", to by GW nie miala o czym pisac." Czyli to, że w swoją wypowiedź wplątał sprawę

Re: Trochę a propos

obowiazuje - a taki pr > zekaz chciała wypuścić w eter miłująca sprawy kościoła GW,że KATOLICY nie będą > respektować prawa obowiązującego w Polsce - słowem bym się nie odezwała. Zwolennicy O. Rydzyka tak to wlasnie moga zrozumiec, ze ich , katolikow, jakies tam prawa ustanawiane przez

Re: Temu panu posłowi..

tego kto jest w Pol > sce prezydentem. " A Ty dalej swoje, że takiego planu nie było. Były zapowiedzi L.K. ale że los wystawił mu inny plan w życiorysie i tak to się potoczyło. "Jak mi podasz konkrety, to sie moja plyta odblokuje :) Raczej ściągnij klapki z oczu:)

Re: Temu panu posłowi..

astra18 napisała: > > Mario, ostatni raz - L.K. swoim wystąpieniem w Tbilisi dał sygnał, że taka wspó > łpraca krajów, zagrożonych ekspansją Putina, jest potrzebna. Udało się przynajm > niej tym spotkaniem zatrzymać rosyjskie czołgi jadące ku Gruzji. To miał być po

Re: Przecietni muzulmanie w Niemczech

jureek napisał: > To już Twój problem, że oceniasz ludzi po wyglądzie, a nie po tym, co robią. Alez wlasnie po tym co robia oceniam! Gdyby nie przeprowadzili wscieklego ataku na Kurdow, to bym ich nie oceniala. Poza tym- jezeli mezczyzna zapuszcza brode, zaklada galabije i

1 2 3 4 5 6