wyszukiwanie zaawansowane
475 wyników w czasie 561 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Cz. I. Uderzyłem żonę. Ratujcie.

jest myślenie,że gdyby było dziecko ,to scementowałoby związek. Nawiasem mówiąc ,u kobiet poronienie często występuje wtedy,kiedy kobieta podświadomie nie akceptuje ojca dziecka. Autor pisze tutaj o tym,że żona nienawidzi swojego ojca.Być może jest tak,że z autorem wątku rozgrywa swój nierozwiązany

Re: Chyba Koniec

podchodził do odpowiednio wybranych ludzi i prowokował w tak zjadliwy sposób, że bankowo oberwę w zęby. Będziemy koczować w okolicy oddziału pogotowia ratunkowego żeby nie trzeba było daleko chodzić na obdukcję. Wiem kogo wybrać na ofiarę - długo nie będziemy szukać. Zrobimy od razu ksero pozwów o pobicie a

Re: Sny.

pewnie yag-nik masz racje:) jakos tak nigdy jednak nie spotkalam sie u sniacych, ze oni sa agresorami i gonia kogos i dlatego zapamietalam ten sen, a jakos miesiac po tym jak to opowiadal, to sie zdarzylo... Zazwyczaj ludzie snia, ze sa przez kogos gonieni lub atakowani, ktos umiera i to sa dosc

Re: pedofilia

więzienie, w którym, jeżeli skazany nie miał szczęścia i nie dostał oddzielnej celi, jest codziennie gwałcony przez współwięźniów), jak i społecznych (osoba uprawiająca seks z dzieckiem, nawet nastolatkiem, traktowana jest przez ludzi jak zwykły śmieć). Zatem, nie można profilaktycznie (tak "na wszelki

Re: pedofilia

podręczników psychologii, że poczucie odpowiedzialności za kogoś istnieje dopiero u nastolatka, nigdy nie u 3-5 letniego dziecka. > Kasiulek za mało napisała o matce. No właśnie dodała trochę informacji - chlejąca od zawsze menelka, skoro taką zapamiętało ją 3 letnie dziecko. A jeszcze był ten

Zdjęcia:

Re: Jak postepowac z partnerem zewnatrzsterowalny

Ha! Czułem, że ktoś komuś w kieszeni siedzi! Tak to jest w tego typu relacjach. Jest wiele mamuś, które sobie wychowują synusia jako polisę ubezpieczeniową na stare lata. Gdyby wchodziły tutaj w grę problemy z zabezpieczeniem podstawowych życiowych potrzeb, to pomoc jest wskazana, ale sponsorowanie

Re: Jak postepowac z partnerem zewnatrzsterowalny

hipnozaur napisał: > Prawdziwa sierota. Jak to jego zachowanie wpływa na jego relacje w grupie? W p > racy? Ma jakieś zawodowe sukcesy? Radzi sobie? Finansowo jest niezależny i samo > wystarczalny? > Wiesz, tez tak pomyslalam, jak zaczelismy mieszkac razem, ze to taka

Re: wtrącanie się rodziców w dorosłe życie dziec

swoje 4 kąty,zrozumiesz matkę.Być może ojciec dla > niej i z miłości do niej zbudował dom.Tak,czy owak dany jej był > przywilej bycia panią tego terytorium.Niech i Tobie mąz sprezentuje > coś podobnego,musisz mu to zaproponować A może Ty zaproponujesz skąd młode małżeństwo ma

Re: Nieszczęśliwa miłość

A ja myślę, że powodzeniem by było, gdyby udało Ci się zaakceptować sytuację taką jaka jest. Bez sztucznie karmionej nadziei na jej zmianę. Dopiero wtedy czas mógłby zacząć robić swoje.

Re: Kiedy to jest egoizm, a kiedy asertywność?

niego taka, jaka nie była dla ciebie, nie? Tak na to nie patrzyłam, ale możesz mieć trochę racji.... Tylko, że ja nie chcę wykorzystywać dziecka do zemsty - po co? Boli mnie cholernie, że nie zauważa go tak jak mnie. I dlatego podjęłam decyzję, ze mnie mogła tak traktować, nie miałam na to wpływu

Re: Kiedy to jest egoizm, a kiedy asertywność?

Asertywność to jest umiejętność wyrażania swojego egoizmu, tak aby nie powstały fizyczne rany (agresja) albo autodestrukcja (depresja). Poczytaj książkę do końca, co? Jak dla mnie, to możesz sobie gdybać, co by było gdyby, ale ważne jest tu i teraz i co z tym robisz. Czy wykorzystasz dziecko do

Re: mąż chory czy zły?

"gdybym był z taka kobietą, to wyjechałbym na 3 lata" :) a można wiedzieć , co Cię tak urzekło w mej osobie? ;) A poważnie zbieram kwity, bo wiem,ze obiektywnie rzecz biorąc normalny dom to nie jest , i mam dość ciagłych wrzasków, tylko decyzji podjąć nie umiem. Pracuję od zawsze , choćby z

Re: Co zrobić z tą kobietą ?

zachowuje sie tak nieomalze kazda osoba z mojej przeszlosci. Jakies panny z ktorymi chodzilam do liceum rzucaja mi sie na ulicy na szyje, klikaja na facebooku, prosza o numer telefonu i chca sie spotykac (a ja nie tylko nie mam pamieci do twarzy, ale rowniez niezbyt pamietam cokolwiek z okresu

Re: Co zrobić z tą kobietą ?

Wizualnie mi się podoba, choć nie tak bardzo jak kiedyś. Odkąd poznała swojego obecnego męża to z ładnej i wizualnie skromnej kobiety zmieniła się w tzw. "turboblondynę". A więc włosy jaskrawy blond, mocne solarium, tipsy itd. Kiedyś była mi bardzo bliska i kochałem ją. Dzisiaj jak ją widzę to

Re: kamuflaz

od czasu ukonczenia liceum dosc rzadko...kamuflujacy dosc latwo wyczuwaja u nas przyzwolenie, czy tez wielkie chcenie, aby zmyla byla prawdziwa, gdyby nie to, pewnie by sobie darowali ten teatrzyk, a tak po prawdzie to duzo czesciej mamy chyba sytuacje kiedy ludziska patrzac na czleka niczego

1 2 3 4 5 6