wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 203 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Oni nie biora lapowek !!! A skad!!

MARCINOIT, jeśli twój post był skierowany do mnie, to odpowiem ci "i wzajemnie". SNAJPER 55 z kolei napisał, że "dający łapówki jest dokładnie tak samo winien, jak biorący" oraz, że może taki lekarz - łapowniczek też zbiera na szczytne cele, np. "operację chorej matki lub dziecka

Re: Błotko

łapówy. Po pierwsze, to tak samo, jak gdyby ktoś powiedział: "Skoro X jest złodziejem, to i mnie wolno". Po drugie - to nie jest ten sam mianownik. Kobieta, o której wcześniej wspomniałam, walczyła o życie męża! Wierzyła, że lekarze jej w tym pomogą i płaciła za ich "nadzwyczajne" wysiłki...A ci

Re:Zejdzcie z Arrona,

Aron, skoro tak twierdzisz, to nie ma co z tobą nawet rozmawiać. Ciekawe, jakbyś się czuł, gdyby to ciebie przywiązano do płotu i darto ci skórę z fiuta, a także bito i kopano. Byłby z tego jednak taki pożytek, że nie mógłbyś już płodzić dzieci - tak głupich i podłych, jak ty sam.

Re: Veto

GAMDAN: Skoro piszesz, ze Janusz K. po wyroku Okregowego Sadu Lekarskiego juz nie pracowal, to co robil w pogotowiu? A skoro jednak pracowal, to znaczy, ze wbrew temu, co piszesz, Korporacja nie jest tak gorliwa w oczyszczaniu swych szeregow (albo raczej nie posiada zadnej mocy prawnej

Zdjęcia:

Re: dlaczego ci co mają prywatną praktyke nie bio

Wszyscy wiemy, o co chodzi z tym "braniem". A dlaczego nie tak dawno strajkowali anestezjolodzy? Też była kupa śmichu! Co do PRL, to przy egzaminie na AM (na inne uczelnie zresztą też) były nawet punkty za pochodzenie (robotnicze i chłopskie). Komuniści, spece od skłócania społeczeństwa

Re: Do leakrzy-ja się Wam dziwię

DO AWSP: DELCO nie po raz pierwszy zrobił błąd ortograficzny, co mnie dziwi, bo w końcu jest człowiekiem z doktoratem. Ale może w USA, o którym tak marzy, polska ortografia nie będzie mu potrzebna? Aron, masz rację, oni stale nas straszą, że wyjadą, a my będziemy leczyć się rumiankiem

Re: Lekarze-łowcy skór dostali 5 i 6 lat

FRANC_TIREUR, Twoje wypowiedzi są jednym kłębowiskiem niedorzecznośći. 1/ Najpierw piszesz, że pavulon jest "bezsensowną ofiarą całej tej afery", a przecież to taki dobry lek przy intubacjach. Prostuję tę wypowiedź, tłumacząc że pavulon był nie ofiarą, lecz narzędziem zbrodni, tak jak dla

Re: Szacunek za tresc i forme,franc tireur :)

FRANC_TIREUR. Niestety, ja nie mogę Ci pogratulować ani treści, ani formy Twoich postów. Przede wszystkim - po co ta histeria, te gromkie słowa o "bolesnej potwarzy" itd.? Skoro piszesz, że lekarze - mordercy "chyba mało nie dostali?", to tak, jakbyś stawała w ich obronie, prawda? A Twoja

Re: Medycy, macie obowiazek

zabrakło, gdyby można było wam wszystkim udowodnić łapówy. Pytasz, czy wiem, co to jest praca na dwa etety. Wiem dobrze, bo pracowałam tak przez lat pięć! Tyle, że były to etaty prawdziwe, a nie te "lekarskie", w każdym miejscu po 4 - 5 godzin, włączając spanie. Cwaniaki w białych kitlach, nie

Re: Medycy, macie obowiazek

czelność mówić, że gdyby zarabiali więcej, to nie musieliby brać łapówek. G...prawda, braliby i tak, bo każdy z nich jest do tego przyzwyczajony - i pacjenci, niestety, też. Znam przypadek człowieka, któremu tak spartaczono operację kręgosłupa, że chodzi o kulach. Poprawki nic nie dały, niestety