wyszukiwanie zaawansowane
16 wyników w czasie 198 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Myślenie nie boli snajper.........

taki arystokratyczny, inteligencki sposób? Bez obrażania nie potrafisz.? Dyspozytor pewnie by wysłał karetkę , gdyby matka dziecka rzuciła parę "jebów", a nie tłumaczyła spokojnie. > > S.

Re: W sprawie lapowek - tez mi nowina...

kartki formatu A-4. > Mnie jednak wciaz zadziwia to, ze takich spraw nie wykrywa sie i nie tlumi w Po > lsce w zarodku, tak jak to jest w cywilizowanych krajach. Jak to robią w cywilizowanych krajach? '

Re: Opinia biegłego sadowego......

zaawansowany, trochę chora, ale pracować może Co to znaczy "trochę chora" Oj czarno widzę nasze emerytury, gdyby zależały one od "takich" orzeczników, super ,że nie oni o tym decydują. > 5. Kochaniutki, nie wiedziałem, że z ciebie taka kanalia. Ojciec zostawia miesz > kanie córce. A ty chcesz

Zdjęcia:

Re W zdrowiu jak na kilei.

Utarło się przekonanie, że spółki to klucz do reformy zdrowia. To mit. Samo przekształcenie szpitali w spółki uzdrowi sytuację w ochronie zdrowia tak samo jak spółki na kolei uzdrowiły kolej. Gdyby długi szpitali wynikały wyłącznie ze złego zarządzania, ich "uspółkowienie" mogłoby pomóc. Niestety

Re: Dzieciatko Jezus

snajper55 napisał: > oby.watel napisał: > > > No widzisz? Wszystko było w należytym porządku, procedury dochowane, leki > zaord > > ynowane i podane i tylko pacjentka nie żyje. > > Tak to niestety bywa. Pobyt w szpitalu nie zabezpiecza przed

Re: celna riposta juz padla:

st.lucas napisał: > bylo nia "tak" > - jako odpowiedz na nieslychanie glupie pytanie matki chorego dziecka Pytanie matki chorego dziecka być może było nieprecyzyjnie zadane ,ale zadaniem p.dr było udzielenie precyzyjnej odpowiedzi- gdzie szukać pomocy gdyby stan dziecka się

Re: to straszne,

radeberger napisał: > Mój drogi - z pewnością znasz w swoim otoczeniu jakąś kobietę.. tak przynajmnie > j zakładam. Więc propozycja nie jest absurdalna. Tak dobrze zakładasz ,znam i to nie jedną. Propozycja może nie jest absurdalna,ale bardziej skomplikowana niż sam kubizm. Jaką

Re: obywatel zmierza ku epsilonom

wielokrotnie wyższe a i > tak nie pokrywają potrzeb. W krajach bogatszych od Polski i przy wspólpłaceniu. > Najwidoczniej jednak obywatel zmierza ku epsilonom i pani mini ster uszczelce, > która od dawna mówi że w Polsce należy sie wszystko i mna wszystko by starczył > o, gdyby nie lekarz

Re: Chirurg przeszczepił nerki nie tym pacjentom.

przekraczających jego moz > liwiśc > > i fizyczne? > > a gdyby chirurg sie nie podjal, to co? tak z Twojego punktu widznia? qwas12: ja nie jestem lekarzem ,ale z mojego punktu widzenia o co raczyłeś zapytać, taka sytuacja jest dla jednego lekarza fizycznie niemożliwa! Zabiegi

Re: Wpadki medyczne w serialach i u 0,9%

istu pacjenta, bądż tak uprzejmy i napisz komentarz do tego cytatu/ P"rzez ile dni byłaby w stanie funkcjonować służba zdrowia w Polsce, gdyby wszyscy lekarze w Polsce tak szastali środkami i urządzeniami medycznymi jak dr House? Tydzień? Czy krócej? Zżymają się na niego zresztą lekarze