wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 338 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: System: Na co idą pieniądze z raka...

rzeczy. A te pieniadze które zostały za 2007r. i 2008r.w NFZ gdyby przeznaczyć na kuracje kosztujaca 16000....Podziel te pieniadze przez 160tys ,a wynik pokaze ile osób kyórych nie stać na taka kwote mogło otrzymać odpowiednie leczenie.

Re: System: Na co idą pieniądze z raka...

gorzej niz szanse Religi? Bo takie jest życie... Bo kiedy nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kase... Bo zawsze tak jest ze co nalezy sie jednym,inni moga tylko odliczac swoje dni. Przykładów setki.

Re: pomocy

nie zdążyła z rozwodem.Teraz musi poniosic konsekwencje wybryków Pana nieroba.No cóż,gdyby Pan zasługiwał na szacunek i zainteresowanie własnej żony to pewnie by to miał.A tak..."jak trwoga to do Boga".

Re: i spłacanie tego kredytu to żaden problem

przepracowanych 40 h tygodniowo,a nie za 8h. Może mi to ktos k...wreszcie wytłumaczy. Skoro dyzury sa praca dodatkową,to OK niech tak bedzie i płaci za te dyzury szpital. Ale co z zapłata za etat Czyzby ministerstwo było okradane? Skoro płaci za etat ,czyli 40h tygodniowo,a rezydent w pracy przebywa 8h-16h

Zdjęcia:

Re: ocena lekarza

Gdyby istniała strona ,na której można tylko i wyłacznie chwalić lekarzy ,to pewnie wszyscy byliby bardzo "za" Mysle ze lekarz który jest dobrym fachowcem nie musi obawiac sie takich stron.Bo wie co potrafi,na co go stac i bez względu na opinie pacjenci i tak beda do niego przychodzic.Gorzej z